חם לי ויש ש"ב בפיזיקה

TheWingedPig

New member
../images/Emo32.gif חם לי ויש ש"ב בפיזיקה../images/Emo178.gif

כל מי שקוראת את ההודעה הזאת מוזמנת לשרשר עצמה, ולכתוב: - כיצד את מבלה בימים אלה (מבחינת לימודים, בגרויות, צבא...חתונה, ילדים וכו')? - תוכניות לחופש המתקרב, אם יש - מה את עושה בחג? שתפו פעולה, בבקשה...

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif|פטריה|

- כיצד את מבלה בימים אלה? מתכוננת למתכונת במתמטיקה, בגרות בספרות ומשתדלת להשאיר את השפיות שלי בקופסה בצד..D: - תוכניות לחופש המתקרב, אם יש: לעשות רישיון לעבוד קצת ולטוס לאיטליה, ואז לצבא...>< - מה את עושה בחג? המממ עוגות גבינה..
סתם המממ אינלי מושג,..:)

shanchan

New member
../images/Emo105.gif

- כיצד את מבלה בימים אלה (מבחינת לימודים, בגרויות, צבא...חתונה, ילדים וכו')? אמורה ללמוד לספרות&מורחב, אמורה לעשות מתכונת בחיבור, אמורה לברר מה קורה עם המתכונת שלי בתנ"ך. אמורה זאת מילת המפתח :) לגבי הצבא- הכל רע, תודה ששאלת :) - תוכניות לחופש המתקרב, אם יש; הגדול? המ.. קמפינג בצפון הארץ, גרמניה לשבועיים, לברר מה לעזאזל אני עושה בשנה הבאה :S - מה את עושה בחג? אוכלת דברים שעשויים מגבינה? :)

Nakuro

New member
אוף.

- כיצד את מבלה בימים אלה? לומדת למתכונת במת'. רואה הישרדות 13 [נשארו לי עוד שלושה פרקים]- אוזי
. - תוכניות לחופש המתקרב, אם יש. אמ, הייתי אמורה לצאת היום ולא מרשים לי כי חג בלה בלה בלה - מה את עושה בחג? כלום. לומדת. רואה שטויות במחשב. קבלו סקסי >

sha chan XD

New member
P:

אז ככה~ - כיצד את מבלה בימים אלה (מבחינת לימודים, בגרויות, צבא...חתונה, ילדים וכו') לימודים - כל המבחנים מאחורי, מנצלת את העובדה שאני בכיתה ח' ולא חושבת בכלל על בגרויות, באה לבית ספר כדי למות משיעמום בכללי.. - תוכניות לחופש המתקרב, אם יש יש סאמר קאמפ, וכנס אנימה, לישון, וכו' X.X - מה את עושה בחג? סבא וסבתא, בעיקרון כלום, סתם מתבדלאת ונהנת מהעובדה שאני לא עושה כלום, רואה סרטים, מציירת ואין לי שיעורים :p מחכה כ"כ לחופש!

למעלה