חוצפה ישראלית!!

אמא 100

New member
שאלות קצת טיפשיות

אני משתתפת פאסיבית בפורום מזה זמן רב. בתי כבר בת 9 חודשים ואני נהנית ולומדת הרבה מהפורום. אני דווקא בוחרת לההשתתף בפורום במספר שאלות קצת טיפשיות:לאחרונה עשיתי סדר ומצאתי את "ספר התינוק" - כעין יומן שקיבלתי עם הלידה וטרם אספיקותי. מאחר ומוטב מאוחר מאשר לעולם לא, התחלתי להשלים את הפרטים במרץ, אלא שיש מספר דברים שאני לא זוכרת או שמעולם לא ידעתי. אשמח אם זכרונכן טוב משלי. ואלה השאלות שכולן מתייחסות למועד מרץ 2003: 1. מחיר עיתון 2. מחיר כרטיס קולנוע 3. מחיר קרטון חלב 4. הספורטאים המפורסמים ביותר 5. השירים בצמרת מצעד הפזמונים 6. הבגד האפנתי תודה רבה מראש

ayush

New member
../images/Emo32.gif מי כאן גרה באזור עכו/נהריה/

קריות ?

../images/Emo53.gif נכון ששאלו כבר מליון פעמים

אבל אני לא מוצאת בחיפוש איך מקטינים תמונה??? קנינו מצלמה חדשה, אני נורא רוצה להשוויץ אבל הגודל של כל תמונה 850KB

טאש

New member
../images/Emo32.gif הקטנת תמונות

ראיתי שיש המון בנות ששואלות איך להקטין תמונות, וחבל שבגלל זה נפסיד פה תמונות של מתוקים.... אז איך מקטינים תמונה? כמה אפשרויות: 1. אם הקובץ אינו מסוג "jpg." כדאי לשמור אותו ככזה (לפתוח את הקובץ עם הצייר של מיקרוסופט או כל תוכנה גרפית אחרת ולעשות "שמירה בשם" או "save as ולבחור סוג קובץ "jpeg / jpg") זה בד"כ מקטין את גודל הקובץ. 2. להקטנת הגודל של התמונה, פשוט לבחור בתפריט של Image באופציה שנקראת resize ואז להגיד שדרושה הקטנה של נניח 50% (אפשר גם פחות או יותר כמובן) ואז - לשמור מחדש את התמונה המוקטנת (רצוי תחת שם חדש על מנת לא למחוק לעצמכן את התמונה המקורית). בהצלחה

זה ספר התינוק על פי

'תנחש כמה אני אוהב אותך??' השאלות נישמעות מוכרות... לא יכולה לעזור -חוץ מזה שגם אנחנו גילינו שאין לנו מושג ,למשל, מי בצמרת מצעד הפזמונים... בהצלחה בכל מקרה...

Joy107

New member
אני ../images/Emo6.gif

נעים מאוד, רינת נשואה למרטין - הורים למור בן 20 יום... גרים בקרית ים

חוץ משירונט - שם יש רק שירי

פסטיגלים וכאלה. סליחה שאני קרציה, אבל אני ממש צריכה למצוא אתר כזה.

היה פעם אתר כזה והוא נסגר

בעקבות צו בית משפט - עניין של זכויות יוצרים - כנראה שלא היה רישיון.

למעלה