חוצני

פיט מפחיד אותך ?!../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

*מתפוצצת מצחוק*
XDDDDDDDDDDDDDDDDD איך ? לי הוא ניראה כמו סתם ילד בן 28
חוץ מיזה תקשיבי למוזיקה ^_^ ושלי זה ... ראד אוט צ'יל אין פפרס !!!!!!!!!--יש להם חרא של מעריצים וגם חרא של מוזיקה 11!! טוקיו הוטל --למרות שטל שלחה לי שירים ממש יפים שלהם ^_^ אבל אתן יודעות רושם ראשוני של להקת פקאצות :S היהודים--הסולנית מפחידה אותי
אין לי עוד :-S חחחחחחחחח הבקריטבויז XD--למרות שהם התפרקו הגיי בויז [הגיי בכוונה
] המשיכו אותם

r love gerard

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo129.gif

ראד אוט צ'ילי פפרס? ילדה, את דוברת אנגלית? אין למה שכתבת עכשיו משמעות. אם את כבר רוצה לכתוב בעברית, תעשי את זה נכון- רד הוט צ'ילי פפרס.
מילים לא יתארו את הזילזול שאני מרגישה כלפיך עכשיו. "חרא של מוזיקה"- זה לא נכון, אולי זה לא הטעם שלך, אבל הם בהחלט טובים
. "חרא של מעריצים"- אני לא אטרח להגיד לך כמה סתומה את נשמעת, אבל אני כן אאיר את עיינייך- חשבת שיש פה מעריצים שלהם, כאן,בפורום הזה? לא, ברור שלא. ו...לא שאני מערית טוקיו הוטל, אבל את עושה יותר רושם ראשוני של פאקצה מהם. איך שעצבנת אותי עכשיו><

קרניjack

New member
תפסיקו להגיב בתגובות סתמיות לאוף

לא יעזור לכם, ובטח לא לפורום. תירגעו.

SoDamnClever

New member
../images/Emo41.gifלמסירה: פוסטר! ../images/Emo41.gif

של Funeral For A Friend. במצב מעולה. תמונה:
אני מוסרת אותו, לא מוכרת. מה שאומר שהוא בחינם חינם. מישהי מעוניינת? מי שכן שתשלח מסר.

SoDamnClever

New member
כי..

אני אוהבת רק אלבום אחד שלהם, וזה נראה לי טיפשי שיהיה לי פוסטר של להקה שאני שומעת רבע מהשירים שלה.

MyUsedRomance

New member
../images/Emo41.gifשאלה בנוגע לפאנפיק../images/Emo41.gif../images/Emo135.gif

טוב, שהייתי סמויה אז הייתה ילדה שפירסמה פאנפיק עם 76 עמ' משהו כזה, סיפור פרארד עם גלידה
היא אמרה שהיא נוסעת לטורקיה גם או משהו, אז, את פה? המשכת? אני ממש רוצה לקרוא את ההמשך
אין לי בעיה

[מ י ש נ י ה מחן]

זאת לירייייייייייייייייייייי והפאנפיק שלה מדהים
נכון בטט [יאאא נוסטלגיה] מה עם המשך קצר [או שלא קצר?] <:

MyApocalypse

New member
יש לי כינוי חדש ../images/Emo12.gif../images/Emo97.gif

בגלל שנזרקתי אתמול מהצ'אט בגללכם שאתם לא סותמים, אז פתחתי משתמש חדש
קולולולולולו

למעלה