חוצני

ממ...

אין להקות שאני שונאת ,ממש אין... אולי רק להקות ישראליות חוץ משייגעצ ,היהודים... וכל להקה אחרת שהיא לא ישראלית תתקבל אצלי .

SainTonix

New member
אני לא ממש מבין מה הקטע סביב טוקיו הוטל

אז הסולן נראה כמו כוסית? אז? זה לא אומר שצריכים להיות להם פתאום מלא גרופיות בגלל זה, מילא המעריצים הותיקים - אני לא מדבר עליהם, אבל כל הפרסום בארץ זה רק בגלל שהם נחשבים אימו ומגניבים
אני גם לא מבין מה הבעיה עם גוד שארלוט, אז יש שיר אחד שהם החליטו לגוון ולעשות יותר ראפ בשיר כדי להיחסף לקהל יעד חדש , ביג דיל, אם זה הרושם הראשוני שאתם מקבלים מהלהקה כנראה שלא שמעתם עליהם לפני 2007 וזה חבל. אני לא מחבב גם את ג'פרי סטאר מאותה סיבה, הוא פשוט מגעיל אותי (והמוזיקה שלו ממש לא משהו מיוחד) ובכללי אני לא אוהב את כל הלהקות הישנות, להתחשב בעובדה שהלהקות הכי ותיקות שאני שומע אלה גארבייג' וHIM , כל המטאליקה וגאנס - אני לא מתחבר, זה ישן מידי \= בקיצור אני לא אוהב את אלה שמבליטים בעצמם דברים כדי לקבל צומי (ע"ע ערך ג'פרי וטוקיו), אני יותר אוהב את הלהקות עם הסגנונות המיוחדים, אלה שכל הזמן מפתיעים ואי אפשר לדעת איך האלבום הבא ישמע. לדוגמה אני ממש ממש מחכה לאלבום הבא של Taking Back Sunday, של גוד שארלוט, של MCR.. מעניין אותי איך הם ימשיכו את הדרך שהם התחילו

MyUsedRomance

New member
שמעתי 13 שירים של ג"ש../images/Emo3.gif../images/Emo135.gif

והכרתי אותם הרבה לפני 2007, פשוט לא אוהבת אותם, זה עניין של טעם אה ואני אוהבת היפ-הופ
וטוקיו הוטל זה פשוט המוזיקה כל כך חסרת משמעות באנגלית ואני לא מבינה גרמנית, אז למה שאקשיב למשהו שאני אל מבינה. וג'פרי סטאר, שמעתי כמה שירים שלו וזה פשוט זוועה
אבל להקות ישנות אני כן אוהבת, תלוי איזה

SainTonix

New member
../images/Emo45.gif סבבה לגבי GC, יש כאלה ששופטים מראש

מקלטגים ישר - הוא מסתובב עם ניקול ריצ'י אז הוא סתם ערס, הם סתם פוזאיסטים, אבל בתכלס אפחד לא טורח בכלל להקשיב לשיר וחצי מחוץ לסינגלים שגם ככה לא הכי זוכים בארץ לפרסום. (ועכשיו כשאני חושב על זה- זה בסדר מבחינתי, אני ממש לא מעוניין שהם יעברו אותו תהליך שMCR עברו בשנה האחרונה)

../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif גמאני לא בקטע של ישנות ממש

[בלינק לא נחשב] TBS , האלבום הבא יהיה כ-ל כ-ך מוזר בלי פרד.

mili2828

New member
קלעת ישר ולעניין../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo210.gif

קרניjack

New member
עי טוקיו הוטל מייצגים ונראים מה שהרבה

לא היו רוצים להידמות לו. זה דיי דומה סביב כל עניין שונאי MCR, ואני מקבלת את זה. מצד אחד, תמיד יש את הצד של מי שמזדהה ואוהב. לחיים.

../images/Emo121.gifהאמת, אין ממש.

כאילו, אני לא יכולה לא לאהוב סגנון מסוים(בלאק אייד פיז, בקסטריט בוייז, וכו') אבל לא לשנוא להקה ממש. למרות שאני מעדיפה להמנע מלשמוע קווין ופינק פלויד, בגלל שמישהי שהייתה חצי חברה שלי חצי לא, פשוט חפרה לי על המוח עליהם
אבל זה לא שאני ממש שונאת אותם או משהו כזה... כאילו, ברור שיש להקות שאני לא אוהבת או לא שומעת(שוב, כמו בא"פ , ב"ב, וכו' וכו'), אבל זה לא שבאמת יש לי בעיה נגדם
פשוט לא הטעם שלי. מי שאוהב אותם, שיבושם לו

NoaNBA

New member
נו, אני צפויה P:

טוקיו הוטל ורוק ישראלי לסוגיו
ויש עוד כמה להקות שסתם מעצבנות אותי, אבל אני לא יכולה לומר שאני לא אוהבת אותן, כי לא שמעתי מספיק שירים שלהן בשביל להגיד את זה

../images/Emo121.gif"טוקיו הוטל ורוק לסוגיו"../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אחח, האירוניה, האירוניה
|מתה|

2DarK AnGeL2

New member
../images/Emo194.gif יש כמה... אבל לא הרבה

- פול אאוט בוי שבהתחלה ממש אהבתי אותם.. ועכשיו זה יותר, לכיוון שנאה. וגם פיט וונטז הזה מעצבן! לא יכולה לראות תמונות שלו.. למרות שפעם הייתי חורשת עליהם. -מרלין מנסון- כי כי... אני מפחדת ממנו! כבר היו לי שני סיוטים עליו... והוא עשה לי דברים לא נעימים
וכל פעם שיש קליפ.. אני ממש ממש מפחדת...
(אני מודעת לעובדה שאני בת 17. אבל בכל זאת, הוא חולה נפש
) ואני גם לא אוהבת את הסגנון שלהם. אני בטוחה שיש עוד אבל לא עולה לי....

האימואים של קריי און קריי און../images/Emo6.gif../images/Emo80.gif

מי אמרה את זה פעם? פשוט נקרעתי ואני עדיין זוכרת את זה XDD

NoAmItA ChAn

New member
זהו!! כאילו

מה הם חושבים לעצמם??? הם כאלו חשיםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כאילו, הז'רארד הזה כזה חתיךךךךךךךךךךךךך אבל הריי הזאת והליפה שלוווווו חחחחחחחח NOT

למעלה