חוצני

מורני666

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifזה קל,

HIM - לא מתה על הסגנון, ווילה יותר מדי נונשלנט בהופעות. Radiohead - השירים השקטים האלה, והסולן המוזר הזה לא בראש שלי עכשיו. Beat69 - אתם בטח מבינים אותי... וד"א, הם לומדים איתי בבצפר. יואו, כמה כאפות הם מקבלים ביום. ולכל אלה ששונאות את טוקיו הוטל, תעשו לי טובה... כולם יודעים שזה רק כדי שלא יחשיבו אתכם לפקאצה / וואנאבי / פאנגירל, או וואטאבר. על מי בדיוק אתן עובדות?

NoaNBA

New member
><

אני פשוט לא אוהבת את טוקיו הוטל, בלי קשר לסטגמות. אני לא אוהבת את המוזיקה, לא הטעם שלי

../images/Emo45.gif o_O

חח מעניין לי תתחת אם זה נחשב פאקצה או וונאבי או אמו . יש להם פשוט מוזיקה מזעזעת ;;

MyUsedRomance

New member
../images/Emo45.gif על הים../images/Emo3.gif../images/Emo135.gif

על רדיוהד
רדיוהד
ואני פשוט ממש לא אוהבת את המוזיקה של ט"ה, אני לא מבינה אותה, מה אסור לי? ו

Stinki Winki

New member
MCR

סתם סתם. אוקיי, אני לא "שונאת", כלומר אעשה הכל כדי שיפסיקו להתקיים, אבל יש כאלה שאני בהחלט לא ממש סובלת... למשל: מרלין מנסון (שבכלל חשבתי שזה זמר
) לינקין פארק (חוץ משינודה חחח כי הוא משעשע כזה, והקול של צ'סטר ממש יפה, אבל הם הורסים את השירים בזה שהוא רק צורח
) קולדפליי
גאנס אנד רוזס!!!!!! בלו (הלהקת בנים) והגיים בויז אה ונינט. אבל היא לא להקה, היא שיבוט של אביב גפן, גם אותו אנלא סובלת

2DarK AnGeL2

New member
../images/Emo194.gif גם אני חשבתי ככה ../images/Emo6.gif

לפני שבועיים בערך מישהי גלתה לי שמרלין מנסון זה להקה... והייתי בהלם חח ובכלל קוראים לו בריאן וורנר! זה שם כל כך... נורמלי

OOORRRRR

New member
אני אמרתי לך את זההה ../images/Emo3.gif !!!

חעחעחע אני חולה עליו1!!! יש לו שירים כ''כ סגידהה!! רק חבל שהוא נירא כמו רוצח

Stinki Winki

New member
מוסיפה:

אואזיס אני לא מאמינה ששכחתי אותם קודם... ארקטיק מאנקיז ו.... הביטלס. (יש להם שיר אחד שאני יכולה לסבול (היי ג'וד)... אבל הם כאלה משעממים, בחיי!0_0)

מותק1212

New member
בעיקר טוקיו הוטל.../images/Emo119.gif

המ...הם לא משהו. אני לא שונאת להקות כ"כ, יותר זמרים יחידים...פה אני יכולה להרביץ רשימה ארוכה.

למעלה