חוצני

יופי תפוז! מוחק הודעות שכמותך!../images/Emo80.gif

תתבגר כבר!! בכל אופן... בראש1 יש כתבה של שלושה עמודים על HIM למי שרוצה...:]

LK19

New member
ראיון בלעדי עם ווילה..

שאלו כל מיני שאלות על האלבום החדש שלהם ועל הסגנון שלהם.. וכמובן השאלה אם הם יבואו לארץ..
ואז ווילה אמר שזה היה נהדר להופיע בארץ אבל הוא לא יודע איך זה יסתדר מבחינת לוחות זמנים..
וגם שאלו אותו מה הוא חושב על FOB ו-MCR ועל FOB הוא אמר שהוא לא אוהב את הסגנון שלהם ועל MCR הוא אמר שהוא אוהב אותם, שבם אמנותיים ומוכשרים וגם שהוא מצפה לחומר חדש שלהם D: ובסוף שאלו אותו אם יש לו מסר למעריצים הישראלים הצעירים של HIM והוא אמר: "תהיו נחמדים להורים שלכם. זה הכי חשוב!" וגם הייתה ביקורת על האלבום החדש שלהם..

ImNOTokay1

New member
תודה רבה רבה../images/Emo24.gif

וילה אוהב את מכ"ר
גם ג'רארד אמר באיזה ראיון עם סטיבן שוילה בחור מאוד נאה ושהוא מעשן מלא ושהימ מעולים
וגם אנחנו מצפים לחומר חדש שלהם
חחחחחחחחח ובקשר למסר שלו XDD איזה חמוד הוא
הימ שולטים

XDD קראתי את זה בשיעור מת' ../images/Emo80.gif

היה כ"כ משעמם ~.~ וחופר~.~ כל יום רביעי אני קוראת כתבות מעניינות שיש שם. וכשלקחתי לחברה שלי את העיתון וראיתי הים היית ממש בשוק
חברה שלי חשבה שווילה זה ג'וני דפ
כתבה ממש נחמדה:] ובכוונה שירשרתי לשיר מוחעחעחע

ImNOTokay1

New member
באמת יש תמונות שוילה מזכיר את ג'וני דפ../images/Emo12.gif

בכוונה שירשרתי את זה לאמי
מואהאההאהאהא בעצם זה היה בקשר למה שאמי אמרה אז הייתי חייבת לשרשר אליה

LK19

New member
../images/Emo6.gif

אני זוכרת שגם שאני ראיתי את ווילה בפעם הראשונה (באיזשהו קליפ ב-MTV) חשבתי שהוא ג'וני דפ.
נו.. הם כל כך דומים..!

DropDeadAlice

New member
שיהיה אבא שלי.../images/Emo11.gif

אני אהיה נחמדה מאוווווווווווווווווווווווד*ריר* |מבט סוטה| |צחוק מרושע| ותמונה כי זה נהפך למסורת.

NoaNBA

New member
אחלה כתבה ../images/Emo3.gif

חוץ מהדברים שהם דחפו על MCR. ברצינות, הם דוחפים את MCR וקוראים להם "אימו" בכל הזדמנות. מה, הם לא יכולים אפילו לראיין את וילה בלי לדחוף דברים כאלה? הם פשוט חייבים להוציא ממנו קצת "לכלוך"? אני כבר ממש שוקלת לבטל את המנוי, הם ממש מאכזבים

2DarK AnGeL2

New member
../images/Emo194.gif חח הרג אותי מה שהוא אמר לגבי הדיוידי

" אם היא תהיה טובה אז נשחרר אותה על דיוידי. אם היא תהיה מחורבנת, אז נשאיר אותה במצלמה. " אחלה גישה יש לו

למעלה