חדשים וחדשות בפורום!

moomi123

New member
../images/Emo80.gifברוך הבא../images/Emo13.gif

ויש לך שם מאווווווווווד יפה
חח.. אני אורD:

IreeEena

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif

אירנה, בת 15 מהמרכז השתלבות נעימה

שירי116

New member
../images/Emo28.gifבורכים הבאים לכולם../images/Emo24.gif

ותודה על הברכת ברוכה הבאה שלכם

שירי116

New member
../images/Emo28.gifהיי, יש לי שאלה

אני יודעת שיש כאן כאלה שראו מעבר למה שמשודר כרגע בטלוויזיה ולכן אם הם כותבים על זה משהו עליהם לסמן
. אבל בשרשור הפרק השבועי צריך לסמן
על הפרק הספציפי עד סיום שידורו? כי אז אם אני נגיד רוצה לקרוא דעה של מישהו על הפרק אחרי שראיתי אותו וכתוב
איך אני אדע איזה ספוילר זה? אני צריכה להסתכל בזמן שנכתבה ההודעה? כי ראיתי פה שרשור של הפרק של לפני שבוע וחצי שהיה שם איזה בלבול... בקיצור, איך אני אדע איזה ספוילר זה?
תודה
וסליחה על זה שלא הייתי מובנת

omer719

New member
אז הינה ההסבר -

ברגע שפרק שודר בארץ עם תרגום לא חייבים לסמן ספוילר כי זה לא נחשב ספוילר, אז ברגע שאת רואה את הסימן ספוילר בכותרת זה אומר שזה להמשך העונה השנייה ולא להיכנס אם לא ראית את כולה. עכשיו לפעמים אנשים שוכחים, אז אני משרשר הודעה וכותב שמעליי יש ספוילר, אבל עדיף שלא ישכחו כי עד שאני רואה אנשים יכולים לקרוא ותהרס להם העונה. אז אם את קוראת בשירשור של הפרק והוא נגמר את יכולה לכתוב ולקרוא חופשי, בתקווה שאנשים לא כתבו ספוילרים להמשך, ואם אותו בן אדם באופן קבוע ישכח אני אתחיל למחוק את ההודעות להזהיר אותו. מקווה שהסברתי את מה שהתכוונת, ואם תסבירי לי שוב

קייטי פ

New member
חדשה ושאלה :)

קייט בת 16 וחצי סדרה מצויינת ומצחיקה. אני הכי אוהבת את הבן של הילדה שכרגע שכחתי את שמו
רציתי לשאול מתי מגיע הקטע שבטי נהיית ממש יפה, כי בכל השאר הגרסאות זה כבר היה אמור לקרות, למרות שבהחלט יש שינוי בין איך שהיא נראת בעונה הראשונה לשנייה. תודה מראש

gal194

New member
אממ...

קודם כל, ברוכה הבאה
ובקשר לשאלה. אממ אני לא חושבת שבגרסה האמריקאית היא נהיית יפה, אמנם במקור הקולומביאני וברוב העיבודים לסדרה היא נהיית יפה בסוף, אבל מכיוון שהגרסה האמריקאית היא הכי שונה מהמקור, זאת אומרת זה בכלל לא אותו הסיפור אלא רק מדבר על בחורה מכוערת. אז אם עד עכשיו היא לא נהפכה ליפה נראלי שהיא כבר לא תהפך ליפה. אבל הכי מגניב שהיא מכוערת XD אבל נחכה ונראה

omer719

New member
ברוכה הבאה! וגם אני חושב כמו גל.

לא נראה לי שהיא תהפך ליפה, הכותבים של הגירסא הזאת שינו אותה בהרבה מכול אחת מהגרסאות שכבר עשו לה, וזה באמת הכי מצחיק ככה

moomi123

New member
../images/Emo80.gif ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אור, בת 14 [: ואני מצטרפת לקודמיי

שירי116

New member
../images/Emo28.gifהממ אני חושבת שיש טעות למעלה../images/Emo140.gif

"העונה השנייה משודרת בימים אלה בהוט3 - ביום רביעי בשעה 21:15, וביס סטאר3 - ביום שישי בשעה 22:00" לי יש יס וזה בימי רביעי ב-21:15 עד 22:00

מצטרף, נעים מאוד~ מיכאלD:../images/Emo118.gif

ראיתי את 2 העונות ונהניתי מכל רגע D: הפריע לי קצת השינוי הקיצוני כשהסדרה חזרה מהשביתה בעונה השניה, אבל הוא היה בסדר

דורדור4

New member
ברוכים הבאים כולם../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

הפורום מתרחב! יאי, השתלבות נעימההה

למעלה