זה כל כך מגניב!!

crazy dude

New member
שיעור בסקסולוגיה

אתה לא אמור להנות מלקק טוטות... אלא אם כן הטוטה היא שלך ואז אתה חייב להראות לי איך אתה עושה את זה יא גמיש!!!

עכשיו דממה - תורי לזרוק מילה

מה את חושבת לך נופר יקירתי שאת תרדי ככה על עדי חבר שלי? תיזהרי לך יא כלבה או שתקבלי פה נשיכה כי עדילי הוא בעצם קווין לטיפה אז מפרקים את הבית ואת פטיו נלקין גם חברת החשמל תצטרף באור מורם אז קחי את הטוטה שלך מפה ומהר כי אותי זה לא משכנע השפות שלך במשבר עוד שבוע עבר ועדי כבר מעוצבן תשחררי כבר את הרסן או שתרגישי את טעם האגרופן לקחת חיים סרט זוועה כמו הכוס על האימא של נינט המסריחה אז כדאי שתרימי ידיים תעשי שחי בינתיים שבי בצד כלבה מיוחמת זה לא אשמת אף אחד שאת קצת מטומטמת אז מה עדי? עושים צחוקים מנופר גם לך לא חוסר, פתי מאמין לכל דבר "אמא של נינט מתה בתאונה מטוס" סתם אחי, בוא ותרים איתי כוס לחיי אהבה, שקצת אין עכשיו אבל למי אכפת אתה ביב' my love אז תרימו תידיים באוויר עכשיו תצטרפו אליי כי אני ניגר מעורבב יאללה סכינים ויאללה עם מקלות אל תשחכו את הדג נחש והחליפות. השיר הזה אולי יצא לי קצת מצוץ אבל איך אומרים אצלנו "החליפות לא שמות קצוץ!" VפיסV

שיר הלל לאלעד אדיב - "היי ליקי"

מאת עדי עייש ושחף שושן hey ליקי, you so fine you so fine, you BLOW Itzik mind hey ליקי, hey ליקי ליקקת לנופר וזה עוד לא הספיק ירדת לאסתר עכשיו אתה מעיק קיבלת את הבורדו, אולי עכשיו תפסיק ליקי?! פיגורה של דובון אכפתי לכולם חושב שבליקוק ישיג את העולם פה אתה טעית ובאנו לתקן.. ליקי..

crazy dude

New member
איזה כישרון!!!!

אבל הוא בטוח יעלב עכשיו.......! בכל מקרה שחף, אני מלקק לך, אתה תותח!

H a V i T u S h

New member
אני אלעד ואני לקקן!!

שמחים זה מה שרציתם לשמוע? אני מלקק לנופר לאסתר לאיציק ולשגיא כי זו אובססיה אצלי שאני הולך בגללה לקבוצת טיפול... אז תכתבו שירים ופרוזות אבל אל תשכחו שאני לא רואה אף אחד מכם בשירה: כי קוראים לי אלעד לקקן באופן מיוחד חד שמיעה וצר עין שלא שם עליכם זין אכן גיזרה של דובון חמוד אבל זה לא מפריע לבנות לטפס על העמוד כי יש לי את המילים ויש את המנגינה וכל חרוז שיוצא לי מהפה הוא בן זונה כי מה לעשות אני ילד מדהים שקיבל כישרון מהפה של אלוהים מזמן לא סופר כל בחורה וכל בחור ולא משנה כמה תרדו על הסיקור הוא יותר מעניין מכל הזיבולים שירשורי מגזינים שאת התחת מגעילים אז למרות שמציק לכם שיש לי אובססיה זה לא אומר שאתם צריכים להכנס בי בפרהסיה אבל אני עדיין לא מפחד מכות להתחיל עם איזה גאנג של ראפר מתחיל כי אני בא משכונות מצוקה לא כמוכן שנולדתם למציאות מתוקה אצלי המחלמה היא כבר בלב אז חבל שאני אבדוק אצלכם את סף הכאב לכו לישון אבל עם עין פקוחה ומחר בבוקר תתכננו את הבריחה כי אני ארדוף אתכם עד יומכם האחרון אתקע בגבכם כל כך חזק את הקילשון שאני לבדי גנבתי מהשטן אפילו הוא לידי אפס קטן cause' I'm the reak king of this town come over here' and I'll show you !!!who's the bitch now

../images/Emo47.gifממממלללךךך.. אהבתי עד בלי די

וואי.. אהבתי את גישת אמינם בסוף הסרט 8 מייל יפה לך אלעד - מעכשיו אתה המלך שלי - בשבילי ה
זה אתה!

תיפלץ

New member
אתה לא מבין שאנחנו עושים את זה..

רק בגלל שאנחנו רוצים שתלקק גם לנו
שחף יא בוגד מה עברת מחנה
מה אלעד הבטיח לך ליקוק לכל השבוע
מנסה להיות ראפר מס' 1
אהבתי את הרצון לקבל סטייל של ג'ני פרום דה בלוק
תראו מי נולד בהארלם... מממ. יא צבוע
שלא לדבר על הבנות שגולשות על העמוד
ילד מדהים שקיבל כשרון מאלוהים
מממ.. תן לי לפקפק ברצון של אלוהים לתת לך כשרון
וחבל שאתה קורא לאיציק אלוהים זה שהוא נתן לך בורדו לא הופך אותו לאלוהים
בכל אופן אלעד השיר ששחף שם ממני וממנו נראה עלוב יכ שחף ההומו לא סיים אותו. אני המצאתי את רובו הכלב רק כתב אז עופר קרדיט אליי
אם היה לי כח הייתי כותב לך שיר עכשיו.. אבל תאמת אני לא קיבלתי כשון מאלוהים כמוך אהה. איזה באסה
בקיצור אלעד האלוהי בעל כשרון מדהים שיהיה יום נעים... ו...who's the bitch now זה שלנוווווווו אני מבקש לא לגעת
זה שאתה ידיד של דנה וחן שלמדו את זה עדיין לא הופך את זה לשלך. כלללללללללל הזכויות.. שמורות

H a V i T u S h

New member
מה אתה אומר????????

ההוב דה ביטצ' נוו זה בכלל מהסרט דה ניו קיד, אז אל ץזיין בשכל שלך או של מישהו וזה לא קשור לדנה וחן כי בכלל לא נראה לי שהן מכירות את זה וראיתי אתה סרט לפני שנה עוד לפני שהתחלתם להשתמש בזה, אז עדיף שתמשיך להמציא ביטויים מסכנים כמו פאווה ותפסיק לגנוב זכויות יוצרים מסרטים.

תיפלץ

New member
אני יודע שזה מהסרט יא פינגווין מוכה

משם אנחנו אומרים את זה
לא המצאתי את זה אבל אנחנו אומרים את זה כלב לקקן...

H a V i T u S h

New member
על הזין שלי מה אתה אומר, ועכשיו אם

תדפוק את מבט הרצח שלו אני אגיד לך יא מעתיקן כי אני וחברים שלי בדיוק מריצים את זה עכשיו?! תמצא כבר חיים במקום לקטול את כל העולם ולהיות אסתר ונופר וואנבי, יא מפיץ קוטג' מכוער.

תיפלץ

New member
אלעד אתה לוקח ללב יותר מידי....

קח לראות
תיחנק
מפליץ קוטג'...
וואוו אתה תותח בקללות
מה זה היה אמור להיות
בכל אופן אלעד כמו שאמרה מורה מאוד נפוצה (אורית כץ): "אלעד להבא תשתדל יותר..... וו..אהה.. תגיד איך אמא שלך סובלת אותך.. אני איתך שעה ואתה בלתי נסבת היא איתך 18 שנה" אמרה המורה ולא טעתה.

crazy dude

New member
אופה... ירידות אורית כץ..זה בטח

רציני אם זה הגיע לרמה כזו...

למעלה