ות תזמורתיים בחשיכה

36alma

New member
../images/Emo101.gif דרושה עזרה במציאת נעדר../images/Emo101.gif

שלום לכולם, אח שלי נסע לפסטיבל, שנקרא RAINBOW (ריינבו, קשת בענן), לשמונה ימים, ומאז לא שמענו ממנו. הבנו שזה איפה שהוא בדרום, לא ברור איפה, ושיש מוזיקאים למיניהם. אנחנו גם מבינים שאין לו איפה להטעין את הסלולרי שלו, ונאמר לנו שהפסטיבל הוא חודש שלם. כולנו מאוד דואגים ומחפשים לדעת מידע על הפסטיבל, או לשמוע ממשהו שנמצא שם. אני אודה לכם על כל מידע, אני אבדוק את תיבת המסרים שלי מידי פעם, אנא השאירו טלפון אם ידוע לכם משהו. תודה

Gezer

New member
אל תדאג!

בטח סתם עושה שטויות... http://www.rainbow.israel.net

shany5

New member
אני מכירה את הפסטיבל הזה

כולם עושים שם סמים(ומדיטציה).. בוא נגיד שאני בחיים לא הייתי נותנת לאח שלי ללכת לשם..

Coon Jew

New member
whiskey in the jar- סימן שאתה צעיר

שמתי לב שבין שני השירים יש דמיון רב, יכול להיות שגידי גוב גנב את ההלחנה מהשיר האירי העתיק של ליזי הרזה?

LadyG

New member
לגנוב זה לקחת קרדיט

על משהו שאינו שלך. סימן שאתה צעיר הרבה יותר וותיק מגידי גוב ובוצע לראשונה ע"י שלישית גשר הירקון. זה פשוט תרגום לשיר עם איריותיק ועתיק, שיש לו הסטוריה ארוכה גם לפני ליזי הרזה.

melancholy man

New member
סימן שאתה מאוד מאוד צעיר

סימן שאתה צעיר זה לא שיר "של גידי גוב" זה שיר ישן בהרבה, של שלישית גשר הירקון (הסופר גרופ היציוני הראשון), השיר הוא אכן בדיוק אותו שיר אירי שלקחו חברי ליזי הרזה, רק בעברית, גידי גוב פשוט עשה לזה קאבר אחרי 30 ומשהו שנה.

Coon Jew

New member
וואי אתם אוהבים פה להסתלבט..

כולה שאלתי אם הוא גנב את הלחן או שהוא ביצע קאבר.. בכל מקרה שיהיה לכם לבריאות ותודה בכל מקרה..

melancholy man

New member
ממש לא להסתלבט

קיבלת תשובה כנה ואמיתית, באמת לא הייתה כוונה לפגוע. מצטער אם נפגעת.

Abbe Faria

New member
There's some take delight

In the carriages a rollin Others take delight in the hurley and the bowlin But I take delight in the juice of the barley And courting pretty fair maids in the morning bright and early! השיר כמובן זה שיר עם אירי, קצת לפני גידי גוב, קצת הרבה לפני גארי מור ות'ין ליזי, והרבה מאד לפני שמטאליקה הרסו אותו... משהו מסביבות המאה ה17...

garcia

New member
וזה זמן טוב להמליץ על הדיסק

של Jerry Garcia & David Grisman שנקרא Shady Grove ויצא בשנת 1996. הדיסק מכיל 13 קטעים. שירי עם איריים-אמריקאים מהמאות 18 ו-19 בביצועים אקוסטיים של מנדולינה-בנג'ו-בס-גיטרה אקוסטית. הדיסק בא בליווי חוברת עבה אשר מסבירה מאיפה באו השירים, ע"י מי הוקלטו בעבר וכו'. Whiskey In The Jar מופיע בטראק ה-12 והביצוע הוא מאד נהדר.

../images/Emo39.gif סופשבוע בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

מחר, יום שבת, בשעה 19:00, חברת הכנסת אתי לבני תגיע לפורום מפלגת שינוי ותענה על שאלות הגולשים. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו
ד"ר אילנה פרבשטיין, מומחית לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר ומנהלת היחידה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבית חולים "זיו" בצפת, תייעץ בפינת הייעוץ הרפואית השבועית של פורום הפרעות קשב ADHD‏ במוצ"ש בשעה 21:00 ותענה על שאלות הנוגעות לאבחון וטיפול בהפרעות קשב או בהפרעות פסיכיאטריות אחרות בילדים ומתבגרים.

lordamsalof

New member
גרוניך ושם טוב לוי

באחד הדפדופים בעיתוני סוף השבוע נתקלתי בהופעה שתתקיים מחר בצוללת הצהובה בירושלים. בעכבר כל העיר קוראים לזה "שם טוב לוי והאנסמבל מארחים את שלמה גרוניך", או משהו בסגנון. עכשיו, לא בכל מחיר חייל עייף ודל משכורת ילך. מישהו יודע מה הם מנגנים בהופעות בדרך כלל? או שזה סוג של איחוד לא קבוע ביניהם? אם מדובר בחומרים הישנים והטובים של שלמה או של "קצת אחרת", אזי מצוין. אם בדברים חדשים יותר או מוזיקה מקורית עכשווית אז קצת פחות מצוין...

הופעות שליחי הבלוז 24-25.11.05

השליחים יבצעו את מיטב היצירות מכל האלבומים מכל התקופות של אגדות הרוק הגדולה בכל הזמנים "פינק פלויד" בפאב קיוג'ה בכפר ויתקין ביום חמישי 24.11.05 בשעה 22.00 ובקמלוט הרצליה ביום שישי 25.11.05 בשעה 22.00.

anatanat1985

New member
חייבת להכיר לכם את הסוכריות!

להקה סופנית שילוב של רוק'נרול אמריקאי עם נגיעות ערביות ... משהו ממש ממש מעניין יש באתר שלהם הקלטה של הופעה חיה מפסטיבל בראשית להורדה. תזכרו איפה שמעתם עליהם בפעם הראשונה!!! גבירותי ורבותי קבלו אותם במחיאות כפיים סוערות הסוכריות!

היום בתפוז אנשים ../images/Emo57.gif

עדי כהן, ה"דיווה" של פסטיגל גיבורי על, תתארח ב 18:00 ב- BlogTV ותענה לשאלות גולשים. שרשרו שאלות כבר עכשיו בפורום פסטיבל כוכבי על
ב 19:00 יתארחו בפורום פסיכומטרי ד"ר ישראל וינקלר, פסיכולוג שיקומי, מומחה בלקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, המנהל כיום את מכון רום, לילך ביתן, מנהלת רום פרט וכן ליאור ברק, רכז תחום פסיכומטרי ברום פרט, ויענו לשאלות הגולשים בנושא פסיכומטרי ללקויי למידה.
ב 22:00 יתארח בבלוג TV גור אלפי, מנחה התכנית הדוקו-קומית ככה לא מתנהגים, ויענה על שאלות הגולשים. לבלוג TV: http://www.tapuz.co.il/blogtv
עוד בשעה 22:00 יגיעו לפורום קיצורי קיבה מומחי המרכז הרפואי שיבא -ד"ר קוריאנסקי יוסי וד"ר פייגין אניה וישיבו לשאלות חברי פורום קיצורי קיבה ניתן להשאיר שאלות כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=19&msgid=66046845

למעלה