השיר השבועי שלי

Im The Sun

New member
../images/Emo32.gif השיר השבועי שלי ../images/Emo79.gif ../images/Emo42.gif

שלי הוא: Anastasia- Sick And Tired שיר חמוד לאללה, וגם של אוונסנס יפה למרות שאני חורש עליו כבר מהקיץ שעבר

תקווה4

New member
שלייי

זה Shakira - Inevitable חולה על השירר הזהה כל הזמו חורשת עליו!! למרות שזה שיר די ישן
אבל בכלל שאקריה גרר אני מתהה עלייה!!!

¥EleVatioN¥

New member
שלי..../images/Emo129.gif

system of a down-toxcity ויש עוד 3 the bled-i never met another gemini slipknot-wait and bleed slipknot-no life

ממ.. שלי..../images/Emo70.gif../images/Emo79.gif

אלאניס מוריסט-האלבום החדש: eight easy steps..out is through.. doth i protest to much. this grude ו-everything ועוד שני שירים "הקץ לאהבה" ו-"בייבי רוקנרול" קצת.. של להקה שאני לא יכולה לנקוב כרגע בשמה

Im The Sun

New member
החדש של מנדי מור ../images/Emo42.gif

ממש חמוד אבל כל שיר שלה אותו דבר וזה נמאסססס חחח יש לי את הדיסק בראשון שלה

dilan angel

New member
מה../images/Emo35.gifהוא חדש../images/Emo35.gif

הוא ישן בטירוווווףףףף הוא יצא ב2002 אתה בטוח שהוא חדש
והואאאא שיררר מדהההיייייםםםםם

Im The Sun

New member
לא יודע...../images/Emo42.gif

המליצו לי עליו בפורום אם טי וי. הוא דיי גרוע ת'אמת. טעם וריח
אתמול הייתי ב"יום שאחרי מחר" וקיבלתי פוסטר מתנה!! ועכשיו הוא מעל המדפסת שלי, יש שם איזור של קיר ריק אז ניצלתי אותו
פוסטר יפה אבל הייתי מעדיף תמונה אחרת
הסרט מעולה והוא מקבל אצלי חופשי 10/10 אבל מבחינת העלילה אמאלה איזה עלוב... לא נורא, לא באתי לראות עלילה, באתי לראות את ניו יורק נחרבת!!

dilan angel

New member
גממננייי רוצה פוסטטטררר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יש לי 2 פוסטרים של ניו יורק שלמההההה אני רוצה אותה קפואההה גםםםםםם
יאאא אני אתחנן בפניהם שיביאו לי.... כן,אמרו לי שהעלילה עלובההההההה אבל האפקטים,חבלללזזז אני בטוח הולכת

Im The Sun

New member
הם לא מחלקים את הפוסטר ../images/Emo42.gif

שהיא קפואה. רואים אותה עם הגל שמגיע להחריב אותה. וחוץ מזה לא כל אחד מקבל, את צריכה כרטיס כזה של רשת רב-חן של הטבות. זה כרטיס מעולה, קיבלתי כבר איזה 12 כוסות שתייה ו-4 פופקורן וכרטיס חינם לכל ברט שאני רוצה בימים א-ה. נראה לי שאפשר להזמין את הכרטיס גם דרך האינטרנט, פשוט תחפשי רב-חן. בהצ'.

dilan angel

New member
עעעע היה לי ת'כרטיס הזה../images/Emo70.gif

היה
הוא אבד לי החרא הקטן

Im The Sun

New member
נצל"ש חצי ../images/Emo32.gifל: "CuteBabe"../images/Emo42.gif

הנה התמונה של אנג'י שרצית
תהני.

למעלה