המלצה חמה . . .

מיכאל אבידן

Member
מנהל
../images/Emo32.gif המלצה חמה . . .../images/Emo43.gif

לכו, או יותר נכון, רוצו לצפות בסרט "‏סינימה פארדיסו" (הגרסה המלאה). 3 שעות של הנאה צרופה בדרמה, עטורת פרסים, נפלאה ומרגשת על אהבה וידידות.

MrKashtan

New member
מה ז"א הגרסא המלאה?

אני מכיר את הסרט המקורי והמעולה (אחד הטובים שנעשו). יש גרסא יותר "רחבה" מהסטנדרטית שיצאה בשנות ה-80?

מיכאל אבידן

Member
מנהל
ה'נוכחי' הוא משנת 89 . . .../images/Emo43.gif

בשנות השמונים הוקרנה גם גרסה 'מקוצרת' באורך של סרט רגיל. לגרסה ההוכחית קוראים 'גרסת הבמאי' והיא אורכת 3 שעות. בכל מקרה, גם אם צפית בגרסה המקוצרת ואתה עדיין זוכר את תוכנה - אל תהסס ורוץ לצפות בגרסה המלאה.

avnertapuz

New member
אחרי שקיבלת את ההמלצה על השוקו של

אנג'לינה אני אשמח לקבל את הצעתך שכאן. את המקוצר ראיתי 4 (ארבע) פעמים

ואי ואי ואי

מיכאל, באתי לבקר כאן ונורא התרגשתי. האם זהו מיכאל "המכסח" אבידן שאני מכיר מרחבי הרשת? סינימה פארדיסו. איזו רגישות. ואני חשבתי שכולך גראפים ופונקציות. אכן, רב פנים אתה. כל-כך התרגשתי שנרשמתי מחדש. היה לי פעם שם משתמש כאן אבל שכחתי אותו מזמן. הפורום דווקא נחמד אבל מתעסק יותר מדי בתוכנות לא מעניינות כמו וורד, אאוטלוק ופאור פוינט....
בכל מקרה, לא הצלחתי להרשם ואז גיליתי שיש כאן מתחזה שמסתובב בשמי. אם מישהו רואה אותו - נא לתופסו ולכולאו מייד. בברכה, פורד (האמיתי) פרפקט

מיכאל אבידן

Member
מנהל
ברוכים הבאים בצל קורתנו . . .../images/Emo43.gif

"להשתולל ולכסח" אני מרשה לעצמי רק "שם" מעבר לכביש...
מעצם שמו של הפורום תוכל להבין שמדובר ב'אופיס' ולא רק ב......, נו, מה שמה של זאת עם הגרפים והפונקציות
לא ראיתי, עד כה, ב'תפוז' ניק בשם 'פורד פרפקט' אבל אשתדל לבדוק, עם הנהלת הפורומים, באיזה פורום/ים הוא מבקר. ודרך אגב, בסרט (הגרסה המלאה) כבר צפית

מיכאל אבידן

Member
מנהל
קיים גולש עם הניק הזה . . .../images/Emo43.gif

אבל בגלל תקנוני החיסיון ב'תפוז' לא ניתן לקבל מידע (גם לא מנהל פורום) באיזה פורומים הוא גולש. נסה לשלוח לו מסר כשבחלון ה'אל' תקליד פורד פרפקט ושאל אותו אם יסכים להצליב איתך את הניק (אני הייתי דורש, לפחות, $500 כ'דמי הצלבה'
).

ברוכים הנמצאים

רק רמזתי שאופיס מכיל שלוש (או ארבע - תלוי בגרסא) תוכנות מיותרות. אופן אופיס עושה את הכל יותר טוב ובחינם - חוץ מאקסל. אקסל היא באמת תוכנה מרשימה, כנראה בגלל שמיקרוסופט קנו אותה ולא פיתחו בעצמם.... את הסרט בגרסא המלאה לא ראיתי. את הגרסא הקודמת ראיתי ואהבתי. נו כן, גם אני קצת רגשן לפעמים לעת ערב....

maec

New member
אני תוהה

האם כל התשובות שאתה מקבל בזמן חישוביך באקסל הן '42'

diabolik

New member
אני ראיתי את הישנה כשיצאה לאקרנים

ונהניתי מכל רגע.

למעלה