דליה ודודינקו נביאי השקר

שני 4

New member
../images/Emo32.gif דליה ודודינקו נביאי השקר

אני משתתפת קבועה בעוד פורומים, ואני יודעת שבכולם יש אותם הכללים שבינהים|שאסור לעשות פירסומת כלשהיא לחברה,או עסק פרטי.| מה שרציתי להגיד זה שדליה ודוד לא שעושים פרסומת לעצמם,אלא גם מפרסמים שטויות ונותנים אשליות, בשיא חוצפתם הם שלחו לי מסר אחרי שאני שלחתי וכתבתי שזה פשוט מאוד לא יתכן שבעזרת הטיפול שלהם הלופוס עובר וגם בעית הקרישה נפתרת. תראי עוד הם צירפו לי את הטלפון שלהם. אני חושבת שאם יש פה משתתפת שלא מבינה הרבה בלופוס, היא יכולה להתפתות אליהם.וסה"כ היא תעשה נזק לעצמה. וזה פשוט מאוד שקר. דליה ודוד נביאי שקר!!!! לדעתי זה לא היה נורא אם הם היו טוענים שהטיפול שלהם הוא בנוסף לטיפול הקונינבצאלי.הם כתבו לי"הסטרואידים שנותנים לחולים מרעילים את הגוף" טוב זהו לגביהם. גאיה מה שלומך? תספרי קצת הפריחות עברו?

gaia20

New member
הי שני.

קודם כל אני מרגישה הרבה יותר טוב, הפריחה עברה פלאים תוך 24 שעות... ולא היו לי כאבי פרקים בימים האחרונים(מאז שכתבתי). תראי, יש הרבה חילוקי דעות בקשר לרפואה שהיא לא קונבנציונליות, ועדתי היא כזאת: לא ניתן להרפא ממחלה כרונית, פשוט לא ניתן!! לא מתרופות, לא טיפולים ולא שום בולשיט אחר ... המקסימום שלדעתי אפשר להפיק מטיפול לא קונבנציונלי הוא הקלה בסימפטומים. וגם זה לא עובד אצל כל אחד- שוב, חלק גדול הוא באמונה שזה באמת עובד. יש לי הסכמה שתרופות הן אכן סוג של רעל- אל נא נשכח שתרופה היא דבר כימי, זה לא יכול להיות טוב לגוף לטווח הארוך... אבל- התרופה היא גם מה שמקל עלינו החולים ואין לזלזל בה, היא מחזיקה אותנו כל יום ובאותו זמן מזהמת אותנו בחומרים כימים. אני יודעת שזה נשמע קצת סותר אבל זה לדעתי המצב. שני- אני מסכימה איתך שבחורה תמימה וחדשה במחלת הלופוס יכולה להזיק לעצמה עם טיפולים לא מוכרים ועל כן אני ממליצה (שוב) תמיד להיות בקשר עם רופא המשפחה בקשר לחומרים שמכניסים לגוף, להתייעץ ולבדוק אפשרויות לטיפול.(ד"א- איך היה אצל הרופאה? ספרי, ספרי..) דליה ודוד- כל עוד אתם ממשיכים להסביר על דעתכם זה מקובל עלי, אבל זכרו שאין לפרסם מספרי טלפון ללא הסכמתי. וזהו- שבת שלום לכולם, רק חדשות טובות!! גאיה.

למעלה