בפיתה

נייטי

New member
../images/Emo124.gifsarity33 - לא יכולה לענות למסרים

יש לי בעיה במסרים. קראתי את שכתבת אבל לא יכולה לענות. צלצלי אלי לנייד. מקווה שיש לך אותו. יום טוב

evemon

New member
העוזרת שלי הבריזה לי!!!!

אוף!!! ומה התירוץ שלה - שאני מזלזלת בה בגלל שאני לא משאירה לה את הכסף על השולחן ומגיעה מאוחר יותר להביא אותו. ממש בכיתי היום מהבעסה. ועוד מה - היא לא מסוגלת להגיד לי את זה בפרצוף אלא היא שולחת לי סמסים הפקצה הזו!!! לא עזר כמה שצילצלתי אליה. אני לא יודעת מה לעשות בלי עוזרת. הבית שלי מבולגן מהבנות (וגם קצת ממני), ומלוכלך מהכלבה ושאריות של חול שעפות לתוך הבית מהעדניות כי החלון תמיד פתוח לכלבה שתוכל לצאת למרפסת. אבל אני לא ביזבזתי רגע ומצאתי באינטרנט תחליף לעוזרת המבריזנית. רוסיה כזו שלא ממש בטוח שהיא מבינה מה אני אומרת לה ואני לא סגורה שאני אסתדר עם זה... אני ממש מקווה שזו החדשה תהיה לפחות כמו הישנה (שלא היתה מדהימה גם כך) כדי שאני אוכל להשאיר אותה ולהנות מבית נקי... אוףףףףףףףף (נייטי באת לי בדיוק בזמן יש לי חשק להתלונן להתעצבן ולפרוק את כל התיסכול שלי והנה סידרת לי מקום מעולה לעשות את זה)

גם לי יש אוף

מחר זה היום האחרון שלי במקום העבודה הנוכחי. סידרתי את הארון עם הציוד שלי הכנתי שקית עם המון דברים שאני צריכה להחזיר כתבתי מכתב למשהי שעזרה לי במיוחד ומאז אני עם דמעות בעינים. היום שאלו אותי למה אני עוזבת והאמת שאין לי מושג. המנהל אדם טוב ונחמד והסתדרנו טוב ופתאום הוא הנחית עלי את העזיבה בלי הסברים. חודש אחר כך הוא הודיע שהוא עוזב בעצמו אז למה הוא עשה לי את זה? היה לי קשה אבל באמת אהבתי את המקום ועצוב לי לעזוב והכי עצוב לי שאין סיכוי שאני יפגוש או ישמור על קשר עם אנשים שהכרתי שם כי זה פשוט חור! מחר אני עוזבת מקום שאהבתי והצמיח אותי ולא הייתי מה שאני היום בבלעדיו. אני יוצאת לדרך חדשה שאין לי מושג מה סופה אני מקווה ומתפללת שלא יהיו הרבה קשיים בדרך

עדיקים

Active member
יקירתי ../images/Emo24.gif

אתמול דיברנו ולא סיפרת לי כלום
. סוף תקופה במקום עבודה זה באמת קשה מאוד, במיוחד שאת גם לא ממש יודעת מה הדרך החדשה שאליה את יוצאת אבל - כמו שאמרו לי כשסיימתי לעבוד המקום הקודם כל סוף הוא התחלה חדשה ותמיד טובה יותר וככה אני חושבת שתמיד היה לי בחיים. אז אני באמת מאחלת לך שההתחלה החדשה תהיה טובה וטובה מאוד ותגשימי את כל משאלותייך ותעשי באמת מה שאת הכי אוהבת לעשות ותמצאי את עתידך התעסוקתי בדיוק כמו שאת רוצה.

תודה על ההזדהות

שדברנו עוד הייתי בהכחשה, לא חשבתי על זה. עכשו אני אחרי, הכל בסדר.

טחג

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מקווה ומתפללת איתך שהדרך החדשה תהיה טובה, מצמיחה ומהנה!

whimsical me

New member
באר שבעיות הפורום התאחדו../images/Emo124.gif

מישהי מכן מכירה רופא עור מוצלח בב"ש? כזה שיש לו סבלנות ובודק נקודות חן? שלא מנפנף אחרי 5 דק' ואולי (שומו שמיים) גם משתמש בזכוכית מגדלת הזו שלהם כדי לראות טוב יותר? אני צריכה רופא עור ואין לי מושג! תבוא על ראשיכן הברכה!

ורופא עור של כללית במרכז

יש המלצה?? יש לי בגב כמה נקודות חן גדולות דורון ראה אותי מתלבשת השבוע והוא צועק בפליאה "אמא קיקי בגב" ומכאן הבאתי שהגיע הזמן לבקר את רופא העור של כ 8 שנים

קיטי08

New member
הרוופאה שלנו מצויינת

דורית שפירא ברחוב תש"ח בתל אביב, עובדת בתל השומר, במכבי, אבל גם חושבת שבקופות אחרות. מומלצת לכל הדעות

נאשא

New member
יש איזו רופאה אחת אגדית

בהרצליה, עובדת עם מכבי בטוח. נדמה לי שקוראים לה קלרה אבל אני צריכה לברר לך.

נאשא

New member
בחיי שיש לי זיכרון של ../images/Emo205.gif!

ואני מאד גאה בעצמי. ד"ר קלרה קרבלניק, הנדיב 14 הרצליה 09-9507459

happy

New member
דר קרבלניק ../images/Emo70.gif

היא הרופאת עור הכי טוב שיש. עובדת עם מכבי. הבעיה שיש אליה תורים מאוד ארוכים וההמתנה אצלה מאוד ארוכה. ממליצה בחום

למעלה