בטעם חלבי
לא כשר!!

אורא

New member
שאלה של שואבת מתחילה ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

האם ניתן לשים במקרר חלב ששאבתי עכשיו ולהוסיף את הכמות של מחר בבוקר לאותה שקית או לפתוח שקית חדשה כל פעם???? ועוד שאלה קטנה אני רוצה להניק בערב לילה ובוקר לפני העבודה ובמשך היום אני לא יודעת אם תהיה לי אפשרות לשאוב בעבודה או איך לשמור את החלב השאוב יותר בעיה מבחינתי.... איך עושים את זה או איך גורמים להיווצרות חלב בערב לילה והפחתת חלב במשך היום או שאין דרך

../images/Emo176.gifמבקשת שוב עזרה בענין שאיבה

כתבתי כאן שאלה והפנו אותי שוב ושוב למאמרים בנושא , אך שם אין תשובה לשאלתי. אני שואבת ושואבת ולא יוצא יותר מ - 50מ"ל . כך אני עושה במשך כשבוע לערך,לאחר כמה זמן אמורה הכמות לגדול? אני די מיואשת ושוקלת שילוב מטרנה עם ההנקה בלאת ברירה..(אני אמורה לחזור לעבודה בעוד שבועיים ,לאחר חופשה של שלושה חודשים). תודה מראש ...

niritcat

New member
נסי לתת לנו יותר פרטים -

את שואבת בזמן פחות או יותר קבוע? כלומר אותו הזמן כל יום? את שואבת יותר מפעם אחת ביום? ההמלצה היא לשאוב בבוקר אחרי הנקת בוקר. אם מתמידים לשאוב כל יום בסביבות אותה שעה, יש לך סיכוי טוב יותר להגביר את הכמות.

ממולדה

New member
הכל תלוי

מתי את שואבת? - הגוף מייצר יותר בלילה ובבוקר. הערב למשל הוא זמן מאוד לא מוצלח. - כדאי גם לשאוב בשעה קבועה פחות או יותר כל יום. - מומלץ לפני הנקה ולא אחרי. ואין צורך לדאוג לתינוק, הוא יעיל מאוד בהוצאת החלב שהוא צריך. - לשתות הרבה מים... בנוסף, אני לא מבינה בסוגי משאבות יותר מדי, אבל יכול להיות שאת פשוט צריכה לנסות סוג משאבה אחר - ידני/חשמלי או מה שלא יהיה. נסי אצל חברה או אולי במרפאת הנקה ותראי אם יש הבדל משמעותי.

שאיבות ועוד...../images/Emo179.gif

כמה פעמים ביום מומלץ לשאוב ?(אני משתמשת במשאבה חשמלית די נוחה...)אחרי כמה ימים הכמויות גדלות ?אני צריכה להכין כמות להעדרות של שמונה שעות כל יום...

אורא

New member
קראתי את כל המאמרים פעמיים

ולכן השאלות שלי היו נקודתיות כי את הנושאים האלו לא הבנתי כל כך במאמרים כתוב שצריך לשאוב במהלך העבודה האם יש אפשרות לא לעשות זאת ומה ייקרה אם לא ???

michal@gal

Active member
מנהל
תשובות לשאולות

אפשר להוסיף לאותה שקית, אבל קודם צריך לתת לחלב מהבוקר להתקרר ורק אחר כך אפשר לצרף יחד ולהקפיא. אפשר לא לשאוב בעבודה. הגוף מתרגל לא ליצר חלב בשעות האלה.

ב נ ה

New member
תשובות

כדילאחד חלב שאוב יש צורך לקרר תחילה את הסחוטרי ורק אז לאחד-אם זה לצרכי הקפאה רצוי בשקיות של 50 60 סיסי לא יותר על מנת להימנע מזריקת חלב יקר. על מנת ליצר חלב נוסף לשאיבה כדאי לשאוב בשעה קבועה ביום(לא קל אבל יש המדווחות על הצלחה) שמירת חלב כמובן רצוי בקרור-בדרך הביתה בצידנית עם קר חום או בקבוק מינרלים קפוא ליד(שאלה כמה זמן הוא מחוץ למקרר ובאיזה טמפ) אם את רגילה להניק במשך היום בהתחלה יצטבר חלב ואולי תצטרכי לרוקן כדי שלא יווצר גודש,אם לא תשאבי/תניקי הגוף יתרגל ליצר בשעות האלו פחות חלב. השאלה אם תצליחי לארגןסוטוק רק בשעות ההמצאות מחוץ לעבודה-מנסיון הכי הרבה חלב שאבתי כשלא הייתי עם היונקת,וליצר מנה נוספת היה לי מאד קשה ודרש שאיבות מרובות. בטח יש פה מנוסות ממני בשאיבות בהצלחה.

../images/Emo32.gif בטעם חלבי ../images/Emo18.gif לא כשר!!

משאבות חלב ברוב טובי וטמטומי (מודה!!!!) הלוויתי את המשאבה שלי (מיני מדלה שקניתי בכסף מלא שלי) לאחות של גיסתי בתחילת ההריון אחרי המון תחנונים עצבים וברוגז החזירו לי אותה כלאחר יד כשכבר רציתי לשאוב ( איתן בן 4.5 חודשים) ראיתי שחסרים המון חלקים בינהם הטרנספורמטור והכבל החשמלי והווסת אמרתי טוב בעצבים אני אקנה אחרת כי הנחמדה טוענת שהיא שלחה את כל החלקים אני לא רוצה להוציא שוב 400 שקל על המדלה המקסימה יש המלצה על אחרת יקרה פחות? מסקרים שעשיתי יש את האוונט ב-270 ש"ח ואצלנו בבית מרקחת מוכרים משהו שנראה כמו המשאבות של יד שרה אבל תוצרת איטליה
ואולי לא שווה להשקיע שוב בחשמלית ועדיף לקנות ידנית אבל זה טוב באותה מידה? מרגישה כל כך טירונית פתאום ושוב ...עצבנית

א. לבדוק במדלה- אפשר לקנות חלקים

בלבד. ב. בקופת חולים כללית עם המושלם יש הנחה מאוד משמעותית.

כן. לפעמים צריך להזמין (אם אין

בסניף שלכם) ותוך כמה ימים זה מגיע. וברכותי על זה שבעלך מושלם. בטח כיף לך.

דלית 3

New member
איפה מצאת בעל 'מושלם'?../images/Emo8.gif ככזה הוא

בטוח יכול להשיג את כל מבוקשך

../images/Emo26.gifשאלה לגבי מיני אלקטריק

קניתי אותה לפני כ6 שנים כשילדתי אתמאיה ויובל. השתמשתי בה שלושה חודשים - מהחזרה לעבודה ועד גיל 7 חודשים כשהם כבר אכלו מוצקים במקום השאוב. נתתי אותה לחברה וגם היא השתמשה בה כמה חודשים. אני אמורה לצאת ללימודים (שנת שבתון) בשנה הבאה ואצטרך אותה לשאיבה או שתים בשבוע לשירה ולרוני. האם המשאבה תעמוד בזה או שכדאי לרכוש/לשכור חדשה?

nuxi

New member
לגבי מדלה

יש להם שירות בהרצליה פיתוח (תחפשי ב- 144), שם אפשר לקנות חלקים וגם לתקן / לנקות משאבות ישנות. בקופ"ח כללית, עם "מושלם" אפשר לקנות מיני אלקטריק ב- 270 ש"ח. אוונט ידנית, אני קניתי ב- 178 ש"ח בלבד! בחנות תינוקי בהוד השרון (תשלחי לי מסר להכוונות). בסופר פארם היא עולה 270 ש"ח- לא יאומן פער המחירים! אני השתמשתי בהרבה סוגי המשאבות, כולל לקטינה, אמדה ועוד, ומסתבר שלי הכי מתאימה האוונט הידנית! פשוט, שקט ואלגנטי. אבל זה מאוד אינדיבידואלי.

rnati

New member
רק להוסיף לגבי האוונט

היא ידנית וניתן להשיג אותה ב-180 שקל אם מוותרים על קנייה בסופר-פארם.

למעלה