בוקר טוב לכולם

BratZit

New member
../images/Emo32.gif בוקר טוב לכולם ../images/Emo13.gif

שיהיה לכולם בוקר טוב... אוףף חלמתי חלום מוזר על הקס שלי... שונאת לחלום עליו

omri120

New member
בוקר אור לכולם!!

אני חייב לציין שאני כמעט וכבר לא נכנס לפורום הזה. לא יודע למה. אבל נושא הפורום הזה כבר די מעייף אותי. והייתי מרחיק לכת ואומר "די משעמם אותי". אני פעיל עכשיו הרבה יותר בפורומים של פוליטיקה...... משום שעומד לקרות משהו במדינה שלנו. משהו גדול. אני עסוק בקריירה הענפה שלי.שקיבלה דחיפה מאוד משמעותית בחצי שנה האחרונה. ובכלל......כל ההודעות חוזרות פה על אותו דבר. בקיצור---אני חי ונושם. למי שמודאג. אבל כמעט ולא מוצא את עצמי כאן יותר.... משעמם. צאו מהבועה חברים. באהבה רבה. עומרי-ערני

the match maker

New member
שיואו...אנחנו כאילו לא רמה שלך?!

זה ממש חבל... בהצלחה לך בקריירה הענפה שלך, או בפורומים של הפוליטיקה. תן לנו להמשיך עם ה"הודעות המשעממות" שלנו, ושיהיה לך בהצלחות.... אני לא יודע על איזה בועה אתה מדבר... בועות יש רק בסבון..

Mr Ka

New member
אממ אני קורא אותך להביט פנימה

אמנם אתה מאוד עסוק (כדבריך) בפוליטיקה כיום, ובאהבה כמו בפוליטיקה החיים "משעמים". אז זה שהפורום הזה מעייף אותך, ואפילו "די משעמם אותך" מה זה אומר עליך
שאינך אדם שיודע לאהוב
או שאולי אתה אדם שמעדיף שלא יאהבו אותו ואתה לא תאהב את עצמך
לגבי השאלות שחוזרות ונשאלות כאן בקרים ולילות, עצרת רגע את הגלגלים שמניעים את המוח הפוליטי שלך וחשבת אולי שהאנשים שנכנסים לכאן הם חדשים שטרם שאלו את השאלות האלו ומה לעשות, לא כולם יודעים לבצע חיפוש בפורום ולמצוא את השאלה שכבר נשאלה בעבר, ופשוט שואלים אותה על מנת לקבל תשובה מהירה יותר. אם זה עושה את הפורום משעמם, מצטערים מאוד, אתה יכול לפנות לפורום מספר 161.
אנחנו מחוץ לבועה, אתה זה שנמצא בתוך בועה

omri120

New member
לא צריך להיפגע

אני פשוט חושב שהמשכתי הלאה עם החיים שלי. זה הכל

בוקר קסום לכולנו ../images/Emo42.gif

אולי התת מודע שלך מנסה לרמוז לך משהו, לאותת לך. תחשבי על זה
מרגישה די רע מבחינה נפשית
- אמרתי לו וממש לא נעים לי אבל זה עדיף מאשר להשלות אותו. אוףףףף... למה זה חייב להיות ככה באהבה
ובלי קשר... ממליצה בחום על הסרט "בנעליה" עם קמרון דיאז, סרט מקסים על 2 אחיות שמקנאות אחת בשנייה ומתחלפות למעשה באופי שלהן: האחת מאוד משוחררת כזאת, בלי עבודה מסודרת והשניה- עורכת דין עסוקה שלא הולך לה עם גברים ובסוף הן מתחלפות אפשר לומר ורואות איך זה להיות כמו השניה. וזהו... שיהיה לנו יום נעים

בוקר נפלא וחמים .. ../images/Emo142.gif

אתמול הלכתי לשנ"צ עד ... אמצע הלילה ... וחזרתי לישון עד עכשיו ! פפפ...
מעייף לישון כ"כ הרבה .. התעוררתי לצלילי השיר מריה-בלונדי
שיר שאני ממש ממש ממש אוהבת .. ומשהו אחרון באמת : שמתם
שהיום יום חמישי
סופ"ש אנשים
תתעוררו
שיהיה לנו בוקר אור

linu2

New member
יום חמישי הגיע../images/Emo39.gif

היה שבוע עם מזג אוויר מדהים והסופשבוע הולך להיות עוד יותר חמים. פרצוף מרוצה בטירוף.

למעלה