בהצלחה לנבחרת ישראל

יש לי רק משהו אחד לומר לכם!!!../images/Emo46.gif

בוקר טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב!
קחו הרבה
לפזר! (שלא תגידו "אין לי ולכן לא נתתי!")

nescafe

New member
בוקר מצויין!!! ../images/Emo42.gif

איזה כיף סופשבוע
קולולולולולולולולולולולולולולולולולולו

duduamar

New member
יאאיייי ../images/Emo13.gif

מכבי היום בערב, סופשבוע ממחר, מה עוד אפשר לבקש?

nescafe

New member
עם מי הם משחקים היום?

ומחר שוב נפסיד....ההיי לייט של הסופש

duduamar

New member
באיטליה נגד סיינה, לפרוטוקול בלבד

אגב, אני מחפש שותף/ה לנסיעה לפזארו עוד שבוע... טיסה ביום רביעי חזרה בשישי, מי מעוניין ?

dudu תירגע תירגע

אחרי שיכרון החושים שעברנו כולנו במדינה, בחמשת הימים האחרונים....עם נבחרת ישראל בכדורגל....(41 אחוז רייטינג אתמול!!! פשוט מיליונים צפו!! המשחקים של מכבי נראים כמו אורגזמה עם האשה...ולא עם המאהבת. פפפפפחחחחחחחחח אז יהיה רייטינג של 24 אחוז..... אבל המדינה לא תעצור את נשימתה...כפי שהיה השבוע הזה בשבת..ואתמול. רחובות תל אביב היו ריקים אתמול. :) :) מכבי נראית פאסה. פפפחחחחח

duduamar

New member
סורי...

אני עדיין לא אקדמאי ולכן אני לא מצליח להבין את הומור הפפפחחחח שלך.

אני לא מצפה שתבין.דודו

אני מאוד מאוכזב ממך. ההשפעה שלך על שיר בכיף...ידועה כבר. כך שלהחליט לבד אתה עדיין לא מסוגל....ובטח שלא להבין אותי .

shelly1975

New member
יש גבול כמה אני מוכנה להקריב

למען החבר. לעקוב אחרי משחקים גורליים פעם ב... סבבה, אבל גם את משחקי מכבי כל יום ה', כאן הוא on his own

אני אוהב בחורות שמקריבות...שלי

גם אני לפעמים מקריב את שנתי בגלל כל מיני תצוגות אופנה וטקסי מלכות יופי.....שחברה שלי רוצה לראות. יאקקקק לפחות אני שוטף קצת את העיניים במשך שעה בערך....פפפחחחחחחחח אני לא כ"כ סובל. אבל לגבייך זה קצת מתסכל אני חושב....פפפפחחח על מי בדיוק תשטפי את העיניים....על ואליד בדיר??? או בניון?? פפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחח "אל אל ישראל"

shelly1975

New member
יום חמישי היום אז ברור שבוקר טווווב

מה זה טוב,
עוד 7.5 שעות ל-וויקנד, ישששששששש אבל מה זה מעצבן שעכשיו לכל כניסה למסרים צריך להקיש סיסמה, אווווף

למעלה