בהצלחה לנבחרת ישראל

magenta73

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo150.gif../images/Emo26.gif../images/Emo151.gif../images/Emo4.gif../images/Emo12.gif../images/Emo5.gif

koby329

New member
../images/Emo32.gifבהצלחה לנבחרת ישראל

ובמיוחד לילד מדימונה.....

אם היתה

בכדורגל קבוצת מעודדות הייתי עכשיו רצה לקנות פונפונים
ב ה צ ל ח ה לנבחרת ישראלללללל

bvb6

New member
את נבחרת ישראל אסור לעודד יותר מדי

ראו מקרה דנמרק

A m i r א

New member
לקראת המשחק, כמה קישורים

הימנון הכדורגל הבינלאומי For the boys in green Irelands Call large המנון האוהדים
"תנו לה בכפיים,יאללה ישראל"
מילים:אייל גן-מור לחן : נורית הירש , לפי אח יא רב (מה אני עושה פה לא יודע.....) מה הולך לקרות פה לא יודע מביט אל השמים ,מתפלל את כל הקהל אני שומע כולנו פה נבחרת ישראל זו נבחרת ישראל ,אז יאללה תנו את כל הלב על המגרש הנה בא הניצחון ,אינשאללה וכולם ישירו שיר חדש אח יא רב יא רב אח יא וול יא וול תנו לה בכפיים, יאללה ישראל אמיר

אני מחזיק אצבעות לנבחרת אירלנד../images/Emo13.gif

למה לא ,ככה יותר אוהבים אותנו בעולם.

המחנך10

New member
בגלל אנשים כמוך אנחנו נראים ככה

זו המדינה שלך והם מייצגים אותך ואותנו. כמו שלא מובן לי כל האוהדים המפגרים שקבוצה ישראלית משחקת בחו"ל נגד קבוצה זרה הם מעודדים את הקבוצה הזרה בגלל שהם שונאים את הקבוצה הישראלית

shelly1975

New member
../images/Emo31.gif איזו בגידה. בוווווווז.

כשישראל משחקת מול מדינה זרה זו הפעם היחידה שיש לי עניין במשחק, עניין לאומי, נאמנה לישראל. מה זה, לפרגן לאירלנד? אוהבים אותנו יותר בעולם כשאנחנו מפסידים? נשמע לי בול
ואם כן, אז אני מוותרת על ה"אהבה" הזו.

זו תגובה אגואיסטית וחריפה מאוד../images/Emo46.gif

אם אני מאחל לנבחרת של מדינה, שמשחקת (משחק כלשהו) כנגד המדינה שלי לנצח, נקרא בגידה....??... טוב ברור שאת מתלוצצת... ואם לא ... מה? אינך יכולה לקבל רצון או דעה שונה משלך ?........

המחנך10

New member
בגידה חמורה בושה לך

אומנם אני לא מכיר אותך אבל אני סולד מאנשים כמוך ואני לא משתמש במילה הזו הרבה

shelly1975

New member
לדעתי זה אומר משהו על הנאמנות

שלך למדינה שלך. להיות נגד המדינה שלך אפילו אם במשהו "שולי" יחסית כמו משחק כדורגל, זה כמו לירוק לקערה שאתה שותה ממנה. זה לא קשור לדיעה שונה משלי, זה עניין של לתמוך בהפסד של המדינה שלך.

למעלה