בהצלחה לנבחרת ישראל

המחנך10

New member
אם הוא חוצה את כל הגבולות זה אומר

שהוא כבר מזיק לשאר התלמידים שכן רוצים וכאן ישנם הרבה גורמים שמעורבים בעניין. ולרוב הוא לא מתאים למסגרת כזו אז מוצאים לו מסגרת שכן תתאים לו. כי אצלנו בכל אופן זו מסגרת עם משמעת חזקה ויום לימודים ארוך ויש כאלה שזה לא מתאים להם. ולא אני לא מארגן חרם עליו.

Akuna Matata

New member
כמה צפוי

שתהיה עכשיו התעסקות במי הכניס את הגול, מה זה משנה מי זה? העיקר שהוא
(אקונה מהאו"ם)

gilad269

New member
העיקר שמישהו דוחף פנימה

מה זה משנה מי? אבל קבלנו אח חדש למשפחה

dudusch

New member
אפק השתפר במחצית השנייה...

אם רק היו מנצלים את כל ההזדמנויות...

המחנך10

New member
חבל שהחליף את עידן טל שמשחק

כל משחק וכמעט כל המשחק בעגלה ששמה אבי נימני שבקושי רואה דקות משחק

koby329

New member
כן , מסתבר שיש עוד גירסה

לערבי טוב.....
צוחק,צוחק-לא להיתנפל....

המחנך10

New member
סתם לידיעה כללית

רוב ערבי ישראל מעדיפים להיות אזרחי המדינה ולא בצד השני. וזה משיחות עם ערבים תושבי ישראל שיוצא לי לפגוש פה ושם.

dudusch

New member
ברור שהם מעדיפים את השלטון

הישראלי על פני הפלשתיני.. איזה סיכוי יש להם שם? פה יש להם חופש תנועה, אפשרויות תעסוקה ומחייה. מה יש להם שם?

koby329

New member
שכחת

ביטוח לאומי, קיצבת ילדים, הבטחת הכנסה, דמי אבטלה ועוד ועוד וחופש להשתלח בכל אלו ובמדינה בלי חשבון....

המחנך10

New member
אם הם ימשיכו בדרך שהם כרגע נמצאים

בתחילתו אולי הם יגיעו למשהו. אבל כרגע אין להם כלום

אישון36

New member
רק לרקע כללי.

במרבית פיגועי ההתאבדות הייתה מעורבות של ערביי ישראל בסיוע וכו. מעולם לא הוסגר מחבל מתאבד לידי השלטונות ע"י ערבי "ישראלי". משפחתו של חייל צה"ל ערבי שנפל זוכה לנידוי חברתי מלא. אישון. מבלי להיכנס לפוליטיקה, לא הגיע הזמן להתנתק ?

המחנך10

New member
יש דברים שאני ואת לא יודעים

ואני מדבר בעיקר על מודיעין מסיבי שבעזרתו מצליחים להגיע אל אותו אחד. ואני גם בעד ההתנתקות עם כל הכאב שמלווה בזה

אישון36

New member
אתה כניראה (שוב) לא הבנת אותי

אני בעד התנתקות מערביים המכונים בארץ "ערביי ישראל". וכן אני יודע, אני קורא, רוב אם לא כל הפיגועים היו מוכבנים /מסוייעים/משופרים ע"י ערביי ישראל - אתה מעדיף לא לדעת, מה טוב. 50 שנה אחרי, אם זה לא הולך, הגיע הזמן להפסיק את הניסוי. אישון. שהנפש צלולה כמו מראה אין צורך בחרב.

המחנך10

New member
אני ריאלי ולהתנתק מהם זה לא כל כך

ניתן למרות שגם אני הייתי מעדיף את זה

מחנך עלק!

מה זה הכל הכבוד לשחקן כזה או אחר. הכל הכבוד מגיע לנבחרת שלא נשברה ונלחמה עד הדקה ה 90 והוכיחה לנו שאפשר גם להיות וינרים לפעמים.

המחנך10

New member
בהחלט לכולם אבל הוא הציל אותנו

בסופו של דבר. כי שאר הנבחרת לא הפגינה ממש יכולת של כדורגל במיוחד החלק ההתקפי.

למעלה