באטמן: האביר האפל

Just Me36

New member
לא ראיתי..אבל...

אומרים שהית' לדג'ר [מי שמשחק את הג'וקר], מת בגלל שהוא נכנס יותר מדי לתפקיד של הסרט, חי על כדורי שינה, ומת מעודף כדורי שינה...לדעתך\ם זה נכון? אגב, אתה ראית? שווה לראות?

rav80

New member
אני גם שמעתי שהוא מת ..

בדיוק בתום צילומי הסרט, אבל לא יודעת מה הסיבה ....

Just Me36

New member
ממה שאני שמעתי...

הוא נכנס יותר מדי לתפקיד של הג'וקר. ולא הצליח לישון בלילה, והיה על כדורי שינה. וכשמצאו אותו מת, ועשו נתיחה, גילו שהוא מת ממנת יתר של כדורי שינה. אני חושבת שהוא לא התאבד, אלא לקח בטעות יותר מדי כדורי שינה[כי הוא לא הצליח להרדם] באמת חבל עליו....

Yggdrasil19

New member
נשמע הזוי בטירוף

אבל עם צילומי הלילה בסרט, אני מניח שהוא באמת עבד עד שעות מאוד מאוחרות. יש מצב שהוא התמכר לכדורי שינה?

Yggdrasil19

New member
ושוב, אני ממליץ לראות את הסרט

סרט השבוע בטוח, גם סרט החודש, אפילו סרט השנה.

Just Me36

New member
תגיד....

אני אבין את הסרט, גם אם לא ראיתי את הסרטים הקודמים? והוא מפחיד? או..לא יודעת...לא מפחיד? חח.. פשוט..לאיזה ז'אנר היית משייך אותו? ואני לא בטוחה שהוא התמכר לכדורי שינה... טוב..אולי כן... כי אבא שלי הסביר לי[הוא רופא], שכשלוקחים כדורים בתדירות גבוהה, זה משפיע על הגוף. נגיד... אם תכאב לך הבטן מלא זמן..וביום הראשון והשני תיקח כדור אחד.. אז ביום השלישי והרביעי הגוף כבר לא יסתפק באחד, אלא שניים, וכך הלאה... וכנראה זה מה שקרה להית' לדג'ר...

Yggdrasil19

New member
יש דברים קצת מפחידים בסרט

אבל עקרונית זה לא סרט מפחיד, זה סרט פעולה מדהים. הג'וקר עלול להפחיד, זה כן. אני לא ראיתי את שני סרטי באטמן הראשונים, ובכל זאת הבנתי מה הולך בסרט, כי זה לפני שרובין מצטרף והכול.

Sparrrow

New member
היה לסרט הזה רק סרט קודם אחד, באטמן מתחיל

וחוץ ממנו היו עוד שלושה סרטי באטמן שלא קשורים לסרט הזה...
לגבי האם הסרט מפחיד, לדעתי לא. הוא כן מותח ומצמרר, אבל לא מפחיד... הוא יגרום לך לשבת דרוכה בכיסא, לא מפחד אלא מציפיה ועניין
לגבי האם צריך לראות את הסרט הראשון- רצוי, אבל בהחלט לא חובה

Sparrrow

New member
לא, הית' לדג'ר שיחק רק ב'אביר האפל'

אבל כריסטיאן בייל כן שיחק גם בבאטמן מתחיל, והבמאי הוא אותו במאי. את ה'דחליל' מחליף בסרט הזה לדג'ר בתור ה'רשע', בנוסף לtwo-face, הארווי דנט

Yggdrasil19

New member
בטח יהיו עוד סרטים

ולו רק בגלל מספר האויבים של באטמן. הוא אולי הגיבור (אני בכוונה לא כותב גיבור-על, כי אין לבאטמן כוחות על) עם הכי הרבה אויבים חוץ מספיידרמן.

Yggdrasil19

New member
מומלץ ביותר ../images/Emo58.gif

אבל אני מזהיר אותך, חלק מהבדיחות של הג'וקר הן קצת חולניות, כך שאם את לא תאהבי אותן את ככל הנראה תזדעזעי מהן.

Just Me36

New member
ברוכה השבה!!!../images/Emo13.gif ../images/Emo24.gif

איך היה?? דברי איתי...3>

דידיZ

New member
היי כוולם!../images/Emo13.gif../images/Emo189.gif../images/Emo192.gifלגבי הית' לדג'ר-->

אתמול לדווקא ראיתי סרט שלו לראשונה- "קזאנובה"- קומדיה רומנטית תקופתית, בסרט היה קטע בו קזאנובה (הלא הוא הית) הועמד לתלייה, ואז גם נזכרתי באיך שהבן אדם הזה מת, במציאות, עדין לא יודעים אם הוא התאבד או אם הוא לקח כדורי שינה בכוונה לישון ובטעות טראגית ומצערת לא התעורר שוב ביום למחרת... עכשיו לגבי באטמן והאביר האפל, לפי הפרומואים גם בקולנוע וגם באינטרנט, זה נראה סרט שווה צפייה ושווה כרטיס באיי מקס בקולנוע! יש קטעים שבהם רואים את הית נכנס לתפקיד וזה קצת "ספוקי" אם תרצו לקרוא לזה ככה... ואיך שלא תראו את זה, למוות של הית יש קשר גם להצלחה בקופות של הסרט, למרות שאני חושבת שהסרט גם עומד בני עצמו! אז עץ וג'סט מי, אני בדרך לראות את הסרט, אני חושבת שהוליווד איבדה כאן שחקן רציני עם עבר מפואר ועתיד שעמד רק להתעצם ולהתפתח בשבילו, אז זה חבל. אחזור אליכם עם ביקורת...

למעלה