אתן גם מקבלות מחמאות?

האמת? את ההערות אני לא שומעת

הן חולפות לידי ולא זוכות להתיחסות. את המחמאות אני שומעת וגם מקשיבה להן ו...מתמלאת חלב. המחמאה הכי מרגשת ששמעתי היתה מאבא שלי שקרא בעיתון (לפני כמה שנים, בהנקה של אחד מהגדולים שלי) שתינוקות יונקים הם יותר חכמים בבגרותם...לטענתו זו הסיבה שהילדים שלי כאלה חכמים, ולכן הוא ממליץ לי להניק עד גיל 5 לפחות. צודק!

ב נ ה

New member
ואפרופו שיחות על הנקה

אתמול פגשתי חברה שמניקה את בנה בן השנה ו11,והיא מתלבטת אם להמשיך...כי איזה הומאופט אמר לה שבגילה...(37)זה לא טוב לציצים להיות בפעילות הורמונלית כ"כ הרה זמן ושכדאי לה להפסיק.

מאמינקה

New member
מעניין על איזו גמילה ימליץ לאשתו

כשהיא תהיה בת 37... ואולי גם לעצמו, מה יש? אוקסיטוצין או לא אוקסיטוצין?

תּמר

New member
אמא שלי הניקה עד גיל 45 בערך

ויש נשים שגם יכולות להרות בגיל הזה באופן טבעי (נראה לי שהיא סיפרה לי על סבתא רבה שלה שילדה בגיל חמישים פלוס). יכול להיות שאם מדובר בהתחלת הנקה ללא לידה קודם (שאיבות ליצירת חלב) זה משבש את המערכת ההורמונלית.

מחמאות ושאר חמאות ומרגרינות...../images/Emo3.gif

"איכס, זה מגעיל אותי... אבל כל הכבוד לך שאת מניקה" "את חוזרת לעבוד וממשיכה להניק/ לשאוב?! זה קשה, את יודעת? אני התייאשתי, אבל שיהיה בהצלחה" ואמי שאני כ"כ אוהבת: "אני לא התחברתי לזה, זה הגעיל אותי, אבל אני מאוד מעריכה אותך שאת עושה את מה שאת מאמינה בו. נראה לי קצת שגעון אבל אני אעזור לך" ( i love my mummy
)

א אוהל

New member
הייתי בשבוע שעבר במכולת השכונתית

עם זוטא בעגלה. המוכרת, אשה דתיה מבוגרת (40+?), מקשקשת עם זוטא ושואלת אותי "היא יונקת?" אמרתי שכן והיא אמרה "רואים! לתינוקות יונקים יש עור יפה יותר וקורן בריאות" וסיפרה שהניקה כל אחד מילדיה תקופה ארוכה

א אוהל

New member
מבוגרת - בניגוד לבת 20 וקצת

מישהי עם נסיון, שיכלה לחוות הנקה והורות בעצמה. יש לך מילה טובה יותר?

טליאור

New member
בעיקר מחמאות

אבל אני מתייחסת לזה כברור מאליו כי כל הסביבה שלי ינקה והניקה עד מאוחר. הערות קיבלתי רק מגיסתי שלא ינקה ולא מאמינה בהנקה ולא מתכוונת להניק (עוד אין לה ילדים) ובכל פעם שהיינו מגיעים לארוחה (כמעט שעה נסיעה) והייתי אומרת שרועי רעב, התשובה היתה "איפה הבקבוק? אני אחמם לו", עד שפעם אמרתי שהבקבוק מחובר אלי ואני לא נותנת לה לחמם לי את הציצי, ומאז היה שקט יחסי. בינתיים היא בדרך להיות גיסתי לשעבר, כך שזה לא ממש משנה. אבא של בעלי, מרוקאי בן 75, מתייחס להנקה כאל הדבר הכי טבעי בעולם, וכאבא ל 6 יונקים למרחקים ארוכים, הוא הרגיל אותי שכל פעם שאני שולפת הוא מתייצב עם כוס מים ועם כרית. סבא שלי, בן 86, מספר לכל מי שמוכן לשמוע שהנכדה המדהימה שלו (כן כן זו אני) מיקה תינוק בן שנה ואין לה שום כוונות להפסיק כי היא מבינה מה באמת טוב בשבילו. האמהות של שנינו והאחיות מתייחסו לזה כאל הדבר הכי טבעי בעולם, ורק כמה חברים *שלו* שמובכים מהעניין יוצאים מהחדר אם אני שולפת ציץ. אני בטח לא אצא לחדר אחר, ואני מכבדת את המבוכה שלהם כמו שהם מכבדים את ההנקה. ל"כל הכבוד" המזדמן שאני מקבלת בגינות אני עונה שזה לא כל הכבוד, לי זה יותר קל מתחליפים, ולאלו שאומרות שמגעיל אותן להניק, אני עונה שאותי מגעיל אוכל מקופסא...

pitzi3

New member
אתמול היינו במפגש משפחתי שנתי

וראיתי שם את כל משפחתי שלא ראיתי כבר שנה, מאז שדניאל נולדה, וכל מי שראה אותי מניקה אמר: " את עדיין מניקה? כל הכבוד!". היתה שם בת דודה שלי עם בנה בן ה- 5 חודשים, שניזון מתמ"ל והיה לה ממש "לא נעים" כלפיי, והיא התחילה להסביר לי שהוא ינק עד גיל 3 חודשים וכו'. היה לי מאוד לא נעים שהיא הרגישה שהיא צריכה להסביר את עצמה בפניי....

מרגש אותי לראות את ההתפתחות אצל

אמא שלי לאורך ארבע ההנקות שלי. ממסויגת ומפוחדת לפעמים, היא נהפכה לתומכת נלהבת ובעלת ידע לא מועט, גם תודות לאחותי המניקה. לגבי חמותי, מזמן הפסקתי להתייחס לשטויות שלה. היום עשינו ברית לתינוק. קראנו לו עומר. מאז היא התקשרה פעמיים ושאלה מה שלום עופר. היא רחוקה מלהיות סנילית. זו פשוט הדרך המעוותת שלה להראות לנו שהיא לא מרוצה מהשם- ממש אכפת לי...

אני למשל, מקבלת ../images/Emo41.gifרק../images/Emo41.gif מחמאות

פשוט הפילטר לא ניתן להערות הטפשיות לעבור לתודעה (והמבט המפחיד בעיניים
) אבל הכי כיף, זה כשאנשים לא מתייחסים בכלל כאילו זה מובן מאליו שככה התינוקת צריכה לאכול.

michal@gal

Active member
מנהל
אני מקבלת מחמאות מהילדים שלי

במיוחד אחרי שאיבות מוצלחות במיוחד. אני שואבת בעיקר כדי שהילדים יוכלו להאכיל את האח הקטן שלהם, אז כמה שאני שואבת יותר, הם יכולים יותר להאכיל אותו.

השתאות על ש"עדיין שורדת"

והרבה הרבה קנאה. ככה השכנות שלי. ישבנו היום ואחת אחרי השניה שלפו (הגדול עוד לא בן חצי שנה. אז מה) כשהסברתי שאני לא מתיישבת כדי שלא תדרוש התלהבו. בד"כ אני לא מפרסמת. מי שמכיר אותי כבר יודע, הרוב פשוט מתעלמי, או ליתר דיוק לא מתייחסים - נראה להם פשוט. (ככה זה כשאמא הניקה שנה ועשרה "את בטוחה שלא יותר?"-אבא שלי)

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאניקיבלת הערב מחמאה מאסתר

גרוניס בכבודה ובעצמה
פגשתי אותה בכנס מנהלים בתפוז, כל כך שמחתי לראות אותה, ישר רצתי אליה, וסיפרתי לה את כל עלילות שירה הסרבנית, מסתבר שאסתר זכרה אותי עוד מהביה"ח ליס וחילקה לי מחמאות על זה שלא ויתרתי לשירה ושעכשיו אני מניקה כל הזמן. תודה אסתר
את אישה מדהימה.

עדי 5

New member
כל הכבוד גם לך אורנה שלא וויתרת

והמשכת לנסות ולהתעקש על ההנקה. זכית להגשים לעצמך חלום,נכון?

חלום חיי שלא התגשם עם נועה וזיו

הפעם אני הולכת עם זה עד אין סוף. תודה אהובתי

למעלה