אין לי כותרת..

md 11

New member
שלום לכולם ../images/Emo41.gif

שלום לכם אם יש מישהו בינכם שמנגן על
גיטרה בס
תופים
קלידים ואתה מאיזור השרון אני מחפש ללהקה בסגנון רוק ישראלי נגנים יש לפנות במסר או להגיב להודעה זאת תודה!

שפנפן

New member
בושה למדינה שלנו

ממש מפחיד שכאלה אנשים צריך ליצג אותנו. לא משנה מה הוא חשב על היצירה , מאיפה הוא צריך לדעת למה התכוון האומן? למה הוא לא יכול לשאול או להביע את דעתו בצורה נורמלית?

וואו חנצ'וק

תשאלי את יותם כמה זיינתי לו את השכל על מה שקרה.
אין גבול לחוצפה הארץ-ישראלית, בן אדם יוצר עבודה (טובה או לא טובה זה כבר עיניין של טעם) בא בן אדם אחר, שלא כל כך אהב את היצירה, וצינזר אותה, סליחה אני פיספסתי משהו? לשגרירי ישראל בעולם יש כוחות מיוחדים שנותנים להם יכולת לצנזר מה שבא להם? מי הוא בכלל המפלצת החוליגנית הברברית הזאת?! חתיכת אפס שקיבל עובדה מהממשלה "שלנו" אנשים כמו אותו "שגריר" מוכיחים לעולם כל פעם מחדש איזה אומה של ברברים חסרי תרבות אנחנו. וממש חבל על כך. אני חושב שלא רק שצריך לפטר את השגריר הזה ממקום עבודתו, צריך לשלוח אותו להיות שומר במוזיאון ישראל שיראה יצירות שאולי לא יהיו לטעמו עד סוף חיו. וזהו בעיקרון, יום טוב לכולם!

אה וכמעט שכחתי!

מר תומרקין הוא אידיוט חסר הבנה באומנות. תשאלו הרבה אנשים שמכירים אותי או שיצא להם לדבר איתי, אני כמעט ברוב המקרים מציין שלכל אחד יש את האופציה להגדיר את עצמו כאומן(אני אישית לא רואה את עצמי כאומן). במקרה של התומרקין הזה צריך לקחת ממנו את זכות הבחירה, ה... יצור הזה הוא לא אומן הוא תת-תרבות, ואני לא מדבר על "יצירות המופת" שלו, אלא על העובדה שהוא מתיחס לכל יצירה שהיא לא שלו כאל זבל, וזה גבירותי ורבותי לא יחס של אומן, אז בירכותי מר תומרקין כרגע עפת (בשבילי לפחות) מאסכולת האומנים הישראלים, והפכת לעוד אדם בעל תרבות ברברית שמתאימה לימי הביינים שיהיה לכולכם לילה מקסים

ותארו לכם...

שהיצירה הייתה מולטי הומופובית, אני בטוח שחלקכם הייתם מגיבים באותה הצורה, סך הכול הוא כיבה את הפנסים...זה הכול

שפנפן

New member
הוא רק כיבה את הפנסים זה הכל..

אממ.. וגם קרע קצת חוטים ו..שפך קצת דם במוזאון אממ וזה כל!! איזה בנדם אידיוט , היצירה בכלל לא היית אנטישמית , הוא אפילו לא הבין על מה היצירה. הכי מדהים שהממשלה תוכמת בשגריר הדפוק הזה! אני לא מבין מה קורה במדינה הזאת..

אממ זה לא מדויק

כי הוא לא רק כיבה את האורות שזה מילא, נגיד שזה עוד בסדר הוא גם זרק את אחד הזרקורים לתוך בריכת הדם מה שגרם קצר חשלמי בכל המוזיאון וזה יכול להיות דיי מסוכן אתה יודע. ועכשיו שעיניין השני, גם אם היו עושים יצירה מולטי-סופר-דופר-הובר הומופובית, לא הורסים יצירות אומנות, מגיבים עליהם בע"פ, כותבים מכתבים, עוזבים מוזאונים בכעס, אבל לא הורסים, לאף אחד אין את הזכות לצנזר יצירה עם כל הכבוד, זה כמו שיהיה מצעד גאווה שכמה אנשים ילכו בתחתונים ברחובות ת"א ומישהו יבוא וירה בהם כי זה לא לעיניי רוחו.

LOL

זה היה ממש משעשע. איזה תקרית פתטית =) תארו לכם שגריר שהולך לנתק כבלי חשמל... כאילו, אין מילים לתאר את זה, פשוט פתטי. חבל שהוא לא קיצר את עצמו בתהליך...

יו אני לא יכול

אני עדיין מתאר לעצמי את האיש המסכן הזה מחפש את מערכת החשמל במוזיאון LOLOL

לירונדה

New member
../images/Emo45.gif מסכימה איתך לגמרי!

הייתי בשוק כשהוא עשה את זה! ועוד המדינה תומכת בו!!! מזה בכלל הייתי בשוק!

חייב לציין

בעוד שהתנהגות השגריר היתה מתחת לכל ביקורת (וכן, אפשר להחליף שגריר, אני בטוח שלמעמדנו בשבדיה הוא כבר לא יוסיף) היצירה המדוברת היתה פוגעת ומזוויעה (אם כי אני לא בטוח אם אנטישמית) לא פחות מהשגריר. במקרה יצא לי לשמוע לפני כמה שעות את משפחות ההרוגים ומה שאותה יצירה עשתה להן ופשוט אין מילים בפי, היצירה הזאת היא מלח על פצע ויש גם מקום לגנות את אותו מוזיאון שנתן לה במה בשבדיה.

אביבוש היקר

אתה יודע איך מגיבים אנשים מהמגזר החרדי כשהם רואים אותך ואת החברים שלך הולכים ברחובות ת"א כשחלקם עירומים וכשחלקם מחזיקים בדגל התואבה ומציינים דרך חיים שלפי דעתם(של החדרים) אינה נכונה ואף מזהמת את טוהר העם היהודי, אותם אנשים שיושבים שבעה על בניהם ובנותיהם שהחליטו כי גם חייהם צריכים להיות כך, אתה יודע איזה אבל אתה עושה להם? ממש זורע מלח על הפצעים שלהם. נקודתי, אתה לא יכול להביע דעה מבלי לפגוע במגזר מסויים ככה זה בעולם מגוון כמו שלנו. אין מה לעשות האומן הביע דעה, והוא דרך לכמה אנשים על הרגליים אבל ככה זה. אני בטוח שאותם אנשים שילדיהם נהרגו בפיגוע לא ממש נהנו לראות את קבוצת האנרכיסטים נגד הגדר מפגינים והורסים חלק מגדר ההפרדה. אני מסכים העבודה פרובוקטיבית וצורתה הוויזואלית מזוויעה אבל היא עמדה של מישהו, ואולי היא נוראית אבל היא דעה ואין לאף אחד את הזכות להשתיק אותה. אני בטוח שאתה לא ממש היית שמח אם היינו הולכים להפגנה נגד (אני סתם ממציא משהו) הצעת חוק האוסר על משכב זכר, ואתה היית נואם לך להנאתך כשלפתע מגיע אדם, לוקח לך את המגה פון ופשוט משתיק אותך (או אם אתה רוצה, פשוט יורה בך). אסור להשתיק אנשים לא משנה כמה מזוויע עמדתם.

כנסו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

סיפור ממש ממש יפה- הועבר ע"י המנהל של תפוז
אנשים יום אחד כשהייתי בכיתה ט', ראיתי ילד מהשכבה שלי שהיה בדרכו הביתה מביה"ס שמו היה עידו. נראה היה שהוא סוחב את כל הספרים שלו. חשבתי לעצמי : למה ילד יקח את כל הספרים שלו הביתה מביה"ס? הוא בטח יורם. היה לי סופשבוע עמוס (מסיבות ומשחק כדורגל עם החברים שלי בשבת אחה"צ) אז משכתי בכתפי והמשכתי ללכת. בשעה שהלכתי , ראיתי חבורה של ילדים רצים לכיוון עידו , העיפו לו את כל הספרים מהיד והפילו אותו לאדמה. המשקפיים שלו עפו וצנחו על הדשא במרחק 3 מ' ממנו. הוא הביט למעלה וראיתי את העצב בעיניו. ליבי יצא אליו, רצתי וכשהוא זחל מסביב כדי לחפש את משקפיו וראיתי דמעות בעיניו. נתתי לו את המשקפיים ואמרתי לו "החברה האלה מגעילים" הוא הסתכל אלי ואמר "היי- תודה " וחייך אלי. זה היה אחד מאותם חיוכים המראים הכרת תודה אמיתית , עזרתי לו לקום ולהרים את ספריו ושאלתי אותו למה לא ראיתי אותו קודם , איפה הוא גר. הסתבר שהוא גר לידי , אז שאלתי אותו איך קרה שלא ראיתי אותו קודם לכן. הוא אמר שהוא הלך לבי"ס פרטי קודם לכן. בחיים לא הייתי מתחבר עם ילד שהולך לבי"ס פרטי לפני כן. דיברנו כל הדרך הביתה ועזרתי לו לסחוב חלק מהספרים. מסתבר שהוא ילד "גיזעי". שאלתי אותו אם הוא היה רוצה לשחק איתנו כדורגל ? הוא ענה שכן. בילינו ביחד כל אותו סופ"ש וככל שהכרתי אותו יותר כך חיבבתי אותו יותר וכך גם החברים שלי. ביום ראשון בבוקר ראיתי אותו שוב עם כל הספרים. אמרתי לו , נראה לי שאתה הולך לפתח שרירי ידיים חזקים במיוחד אם תסחוב את כל הספרים האלה כל יום . הוא צחק והעביר לי חלק מהספרים. במהלך 4 השנים הבאות , עידו ואני נעשינו חברים טובים. כשסיימנו את התיכון , התחלנו לחשוב על צבא ואוניברסיטה. ידעתי שכל הזמן נישאר חברים למרות שכל השיכבה ואני צחקנו עליו על כך שהוא "יורם" הוא היה צריך לשאת את הנאום בשם הבוגרים בטקס סיום התיכון. ראיתי את עידו באותו יום, הוא נראה נהדר, הוא היה אחד מאותם נערים שבאמת מצאו את עצמם במהלך התיכון. הוא התמלא וממש נראה טוב למרות המשקפיים. היו לו הרבה חברות במהלך התיכון. הוא היה מאוד נרגש מהנאום. טפחתי לו על השכם ואמרתי לו "אל תדאג- אתה תהיה גדול" הוא הסתכל עלי באחד מאותם מבטים ( מלאי הכרת תודה) וחייך."תודה" הוא אמר. כשהוא התחיל לנאום, הוא כחכך בגרונו ואמר: סיום התיכון הוא זמן להודות לאלה שעזרו לך לעשות את זה במהלך השנים הקשות הללו - ההורים שלך המורים שלך.אבל יותר מכל החברים שלך. אני פה כדי לספר לכם שלהיות חבר של מישהו, זוהי המתנה הטובה ביותר שיכולת לתת לו . אני הולך לספר לכם סיפור , הסתכלתי עליו, לא מאמין למשמע אוזני כששמעתי שהוא מספר את הסיפור של היום בו הכרנו. הוא סיפר שהוא תיכנן להתאבד באותו סופשבוע. הוא סיפר איך הוא רוקן את כל הארונית שלו וניקה אותה כדי שאמא שלו לא תצטרך לבוא לנקות לאחר מכן ולסחוב את הספרים שלו. הוא הסתכל אליי וחייך חיוך קטן. "למזלי , ניצלתי , החבר שלי הציל אותי מהתאבדות". שמעתי את הרחשים בקהל בשעה שהבחור החתיך , הפופולרי והמוצלח הזה, מספר על הרגע החלש ביותר שלו. ראיתי את ההורים שלו מסתכלים עלי ומחייכים את אותו חיוך מכיר תודה, שעד לאותו רגע לא הבנתי את המשמעות של אותה הכרת תודה. אף פעם אל תמעיט מהעוצמה של פעולותיך - שיכולות לשנות חייו של אדם לטובה או לרעה. אלוהים שם אותנו בתוך חייו של האחר כדי שנשפיע זה על זה בדרך כלשהי. כעת יש לכם שתי אפשרויות : 1. להעביר את הסיפור לאחרים. 2. לשכוח מהסיפור. אני בחרתי באפשרות הראשונה "חברים הם מלאכים שמעמידים אותנו על הרגליים כאשר הכנפיים שלנו שוכחות כיצד לעוף,"

מקסים

כמו סרט אמריקאי - צפוי מהרגע הראשון, ובכל זאת מרגש. אגב, נדמה לי שנתקלתי בסיפור מאוד דומה כשהייתי בקורס מד"צים, אי שם, לפני ארבע שנים. נו, שוין - תמיד אמרתי שעולם ההדרכה העברי מצומצם מאוד

זוּט

New member
עולם ההדרכה העברי מצומצם?

יותם עאל תתחיל איתי! יאללה בוא בוא לנוער העובד תראה הדרכה מהי.

למעלה