אוף עצבני ומוטרף

2cookie

New member
גם בדעה

חוץ באמת מהקטע של השטח... אבל בשביל זה כבר יש טרופר.

lior297

New member
בואנה אנשים

אתם חיים בסרו רעע!!! עאלק טרופר בשטח, פחח, איך אתה מעז בכלל להשוות אותו ללאנד קרוזר? אבא שלי שקל לקנות טרופר, ואז הוא ראה ת'ביצועים שלו והחליט לא לוותר על הלאנד קרוזר.

2cookie

New member
לאנד קרוזר

הוא חלק מהמגמה החדשה של יותר נוחות בכביש פחות לשטח... הטרופר לא.

lior297

New member
יוווואוווווווווווו

אתה חי בסרטטטטט.... אוקיי. הלאנד קרוזר החדשים (2003-2004) אומנם הונמכו ב2 וחצי סנטימטר בערך, אבל פיצו אותם במיגונים built in מה שעולה הרבה כסף להוסיף למי שאין. אז אולי הוא יותר נמוך, אבל הוא מפצה, וגם הנוחות מפצה. ולאנד קרוזר לא רואההה את הטרופר... בגרוש.... שלא נדבר על הלאנד קרוזרים הקודמים. אין לך מה להגיד, מי שנוהג בלאנד קרוזר ובטרופר יגיד לך.

lior297

New member
go and ask some experts

תראה לי השוואה שמראה שהטרופר לוקח. אני נותנת לך השוואה מניסיון אישי, אין לי כוח לחפש. אגב, אומרים שהלאנד קרוזר גם לוקח את הטוארג (בדגם הפשוט ביותר)

2cookie

New member
את הטוארג?../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

עם מרווח גחון של יותר מ30 ס"מ, מתלים פניאומטיים ומנוע דיזל אימתני עם 360 כ"ס? לא נראה לי
ובזה שאמרתי שאני לא ממשיך את הוויכוח.... התכוונתי לכך ש: נו יופי אין לי הרבה ידע בזה, נניח שאת צודקת ועזבי אותי בשקט

lior297

New member
חחחחחחחחחחח

אני שמעתי את זה איפשהו... ודיברתי על הדגם הפשוט ביותר, הכוונה הייתה גם להתחשב במנוע שלו. אבל חפיף גם אני לא מבינה בזה במיוחד.

lior297

New member
מי מדבר על הארץ?

כמו לדבר על פלאפונים רק במונחים של הארץ. וכמובן שכמו בפלאפונים גם ברכבים יש את אלה שמיבאים אישית. בלאט יא גנוב נמכרות בארץ 3 גרסאות. אולי חשבת שדיברתי על גרסת עיצוב (ע"ע לאנד קרוזר..) אבל דיברתי על המנועים. אבל חפיף.

2cookie

New member
גרסאות אבזור שונות....

אם אני לא טועה, המנוע זהה בכולן.

2cookie

New member
לא ידעתי../images/Emo122.gif

אבל בעיקרון יש לרכב הזה יכולת....

2cookie

New member
שום מבוסס

וגם לא פשוט יותר. הוא זול יותר כי אין לו את השם של פורש, אבל הוא לא פחות טוב או פחות מפואר... והפלטפורמה פותחה ביחד על ידי וולקסוואגן ופורש.

למעלה