אוסף

אבזץ

New member
*מחפש שותף/שותפה

מחפש שותף/ה שלישי/ת שקט ונקי מאוד לדירה באיזור מרכזי ברמת-גן. המעוניינים יקבלו: שירותים ואמבטיה, דוד שמש, טלוויזיה ואינטרנט בכבלים, מקרר מרעיש, מיטה זוגית וארון. המעניינים נדרשים: לשלם שכ"ד של שש מאות וחמישים שקלים חדשים בלבד !!! ולהיות נחמדים !!! כל השאר עלי. מציאה!!! הקודם זוכה ויפה שעה אחת קודם. *מותנה באישור השותפה, שעדיין לא החליטה סופית אם היא עוזבת או נשארת.

אבזץ

New member
הודעה למינהל -חבל!

די! מספיק עם זה ודי! מספיק עם הניטור ובהלת אנרכייה - חצי מהניקים שלי חסומים בתואנת אנרכייה. דחילאק!!! ואני מצהיר כאן מודעה, שכל הניקים דכאן עברו טבילה במקווה כשר (ג' פעמים, כמפורט בזוהר הקדוש). לעשירות דעתי, מותר לאנשים להציף את הפורום בכל שטות וגסות, האנשים דכאן מספיק חכמים כדי לדעת מתי ולמי לענות. הרבה הודעות נחסכו מאיתנו וחבל... ישנן לא מעט הודעות שהייתי מוחק, אבל אתם בחרתם שלא למוחקן. מחיקה וחסימה צריכות להעשות במקרים קיצוניים ביותר בלבד!!!(אבזץ, למשל) וצריכה להיות מדיניות ברורה בעניין - לא למחוק - ולא גחמת מינהל. די! הפורום מקבל פני ינשוף. לא חבל???? וברור שאין בזעקה זו שמץ של תרעומת על המינהל שמלאכתם קודש היא ונעשית בהתנדבות ושלא לשם שמים, חלילה!!!

../images/Emo178.gif לימודים ועידן רייכל

סטיב אנטינטצ´י, מנהל בי"ס ידע פלוס לסיוע בקבלה לאוניברסיטאות בחו"ל יתארח בפורום לומדים בחו"ל הערב בשעה 19:00. הגולשים מוזמנים לצרף שאלות לשרשור הרלוונטי בפורום.
ובשעה 21:00 יתארחו בפורום סטודנטים נציגי המכללה האקדמית תל אביב- יפו, אשר יענו על שאלות בנושא לימודים במדעי המחשב ובביואינפורמטיקה. ד"ר גדעון דרור יתן מענה לשאלות בנושא מדעי המחשב וד"ר דורית שוויקי תתן מענה לשאלות בנושא ביואינפורמטיקה. שרשור השאלות נפתח ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם.
רוצים לזכות בסינגל "ממעמקים" של הפרויקט על עידן רייכל? כל שעליכם לעשות הוא לעצב לוגו לפורום. ביום שלישי ה-19.4, במסגרת האירוח של עידן רייכל בפורום, יבחר הלוגו הזוכה ע"י צוות תפוז אנשים וכמובן עידן עצמו. לפרטים נוספים - הקליקו כאן.

אליזד

New member
"מבוגרות בסיפוקי תקיעתן" (מהמקורות)

כבר זמן מה ששמתי נפשי בכפי לעורר הציבור על העניין החשוב הזה, דברים שאדם דש בעקביו. המדובר במועדות הפרסומת של "סקס סטייל". לא יודע מי הקופירייטר שמנסח את תיאורי הסרטים במודעה, אבל אני חושד שמדובר במשרד פרסום המוחזק בידי ישיבת תולדות אהרון ו/או בוגרים נבחרים של סלובודקא. אחרת כיצד תסבירו את הניסוח הבא? "זקנות - אימהות וסבתות בסיפוקי תקיעתן + לסביות צעירות מתוקות מדבש" (סרט מספר 5532) או את התיאור המקסים לסרט 610: "מלא את פי בזרג וזרע, אומרות ועושות, נערות כל הצבעים" או "קצינות הצי המשגלות כנימפות את שפע לוחמי המשחתת, מתענגות על כפל ותלת זרג, חלקן שדיים אדירים + צעירות במיוחד המתענגות על כפל זרג וכפל שופכה + יפהפהיות מלהיבות המברכות על כל זרג הנתחב לעומקן" (זה ממש שבר אותי. "המברכות על כל זרג?" בחיי צדיקות. מה, גם ברכה אחרונה?") "הראפרים השחורים, התוקעים בשפע שרביטים זקופים " + שוטרות כבדות שדיים המבוקעות ע"י אסירים מגודלי-זין + דוגמניות המתענגות על פיצוצן לעומקן מכל הכיוונים" (-: הלו? סקס סטייל? אתם ב"שמועס" או בתיאורי פורנו? מה זה הניסוח הזה? יוצרות לשבת ראש חודש? "לסביות צעירות, מתוקות מדבש ונופת צופים, נופת תיטופנה שיפתותיהן, נתקעות ומובשלות בסיפוקי תקיעתן, חדוותן ושמחתן, למרנן ורבנן, בכל אתר ואתר (ויש גם צ'אט...) אומרות ועושות, שומעות חרפתן ואינן משיבות (סאדו?...) חושקות ומקבלות בשפע שרביטים זקופים מגבורי כח עושי דברו, ונאמן בקצה כיפת בריתו וקיים במאמרו... תאבות משגל למוצקי אבר, אשרי תבחר ותקרב וברוך הגבר, ימלא פיהן תהילת זרג ושרביט ויבוקעו חוריהן, המתות לפנק זרגי זרים וזונחות בעליהן. ברכות שדיים מעל, ומתהום רובצת תחת, ויזכו לכפל ותלת זרגי-פאר ורוב נחת... התוקעים בשפע שרביטים זקופים, מכניעי יצר וכובשי דחפים, בנות ציון המבוקעות ע"י שוטרים מגודלי זיין, לבני שינים מחלב וכחלילי עיניים מיין, היורדות לעומקן של גברים ולסוף דעתן, אברי חמור אבריהם וזרמת סוסים זרמתן. המברכות על כל זרג הנתחב לעומקן, בורא מיני זונות ובורא פרי הדגדגן, נשים חמות כאש רושפות כרוח סערה, שלם ישלם המבעיר את הבעירה... להתענג בתענוגים על כפל זרג וכפל שופכה, אלו בלוויתן ושור הבר ואלו יעמדו על הברכה, והיא שעמדה לאבותינו ולנו ולכל זכר משתין בחומה, הוא יעמוד גם לזרעינו המותז לרחם כל נערה מיוחמה, הננעצת לבטח בידי גדודי פלשת, ולמול שרביט מלא בשר מאבדות שיויון רוח ועשת, בפותן ישתגלו ובעכוזיהן תיטחנה, הבולעות כל גודל איבר ולא נודע כי באו אל קירבנה... יבורכו בכל כפליים אלו וגם אלו, יבוקעו, ינעצו, תיטחנה, ישגלו. יזכו לחן וחסד ורוב דגן ותירוש, וצימדי כפל ותלת זרג שיתנו להן כל לילה בראש. והיה כי יבוא אל אשת רעיהו והפך ארצה ושיחת, ועם "ז" אחד הצליח לבצע שני "ח". זרעינו וכספינו ירבה כחול, וזה כמובן, רק אם נצליח להתברג כניצבים באיזה סרט כחול...

לא ידעתי שמכבי ת"א מקדשת

שם שמיים ברבים. הרב של השמנמן פיני החליט שהכל בידי שמיים. והם מקדשים שם שמיים.והיו ניסים שגם על הים ביציאת מצריים לא היו כאלה ניסים. לא ידעתי שיש רבנים כאלה שמאמינים שפרקר ובטסון שלוחי מצווה.

AGENT SHESH

New member
הממ...

הפרסומת עשתה לי אסוסיאציות, אז החלטתי לעשות עם זה משהו...

barr1969

New member
מהודעה להודעה

אתה עושה מעצמך צחוק. וזה רק מחמיר. אז הניתור פשוט עושה איתך טובה ומפלטר את הפחות גרועים. נו, אבזץ. הרגע בבקשה. בשבילך ובשביל כולנו.

ארששית

New member
נצל"ש - תגידו שמתם לב שיש מתקפת

ניקים של יצורים חולניים בימים האחרונים על הפורום! (אבזץ? ארשש? עובבי?) נמאסתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AGENT SHESH

New member
הסבר קטן למי שלא רואה TV -

ישנה פירסומת בטלוויזיה שהולכת ככה: "אתם עוד משפשפים? יש סיליט באנג! מסיר אבנית וליכלוכים קשים!" איך שהאישה אומרת את ה"אתם עוד משפשפים?" שם פשוט עושה לי אסוציאציות נוראיות כל פעם שאני רואה את הפרסומת..

סתמי! אנשים רעים גנבו לי 2 הולנדים!

יש לי תחושות קשות ולא נעימות. זוהי שכבת אכזריות גדולה בעיני. אין שום שכבת הצדקה בזה. מי שעשה זאת שיהיו לי מצידי תחושות לא נעימות ואפילו תחושות קשות.

barr1969

New member
הרסו, הרסו את הפורום. למה לא?

אם אתם חושבים שזה מצחיק, אתם טועים. משהו רע עובר על הפורום הזה לאחרונה. כ"כ חבל.

eoli

New member
ארששית ! דווקא מאד אוהבת את

היצורים החולנים שהופיעו לאחרונה. כן ירבו.

L i k o

New member
הקבוצה של המדינה -

כל מדינה יש לה הקבוצה שמגיעה לה. <88:86 בחוץ מול י-ם לא בבא ברגל. אז הילדים המחוצ'קנים עם כיפות-חצי-שקל מוזמנים לאוסישקין למשחק האחרון של העונה>

laife

New member
../images/Emo67.gifגדול../images/Emo67.gif

חתיכת עבודה לכתוב את כל זה.........

למעלה