אבל לא
-נשיקות...

בטחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נשיקות מחרמנות אותי רק מנשיקה בלבלד יכולה להיגרר לסקס פרוע, נשיקה מדליקה אותי אפילו אם כואב לי הראש, נשיקה היא תשוקה.... הא אופס עוד לא נכנתי לקישור רק הייית חייבת לענות על זה

מה לא ראית??????

אל תשאל מה היה לי אחרי אותו יום ח המדובר השלמתי את החסר..... אבל ררגעעעעע אני בכלל לא התנשקתי אז....

מאד עושה את זה

לפעמים זה גורם למן פרפורים ורעידות בגוף במיוחד עם מתנשקים עם מישהו שמא מד חושקים בו ושהוא גם יודע איך להתנשק. וזה בהחלט ובקלות יכול להוביל לסקס בכל תלוי בדירוג.

Spiritualized

New member
אני מת על נשיקות!

במיוחד הנשיקה הראשונה עם פרטנרית חדשה:) הדבר שאני אולי הכי אוהב זה את הכמה שניות של לפני הנשיקה הראשונה...המתח הזה... אני לא מאלה שיוצרים "מצב" מבוכה כזה בשביל להתחיל בעניינים...אני אוהב לתת לה מבט שמסביר בדיוק את הכוונה שלי - מקצה אחד של החדר, ולצעוד אליה לאט לאט ולראות איך עם כל צעד הצפייה גוברת כי היא הרי יודעת מה הולך לקרות כשאני אגיע אליה... ואז להתקרב אליה לאט לאט לאט...להסתכל לה בעיניים במבט של "נראה לך שזה הולך להיות עדין ורומנטי?" - ולבלוס לה את הצורה! אין,אין על לבלבל אותן! :)

הן לא רק מחרמנות אותי.. הן מטריפות

אותי מבפנים אני לפעמים מרגישה שאני מתפוצצת לאט לאט בתוך תוכי מממממממ יאמי

היי ברבארי ,,,,,../images/Emo25.gif

כן כן כן אני מתחרמנת מנשיקות ,אבל לא ציינת איפה,,,,,בכל מיקרה בכל הגוף עם לשון עם השפתיים עם השיניים בכל מקום אפשרי

kukudoll

New member
נשיקות

אני חושק ומתחרמן ומחרמן קודם כל מנשיקות רטובות ועמוקות בפה בעיקר אם יש שפתיים חושניות וטעם מדהים ואז הלשון מתגלגלת ובודקת כל פינה וגורמת לפינות אחרות להתעורר

למעלה