לאורן זייתוני הפנצרמאכר הזה

TShavit

New member
../images/Emo31.gifהכל היה בסדר עד השלב הזה:

"ואז מה שקורה זה שאחרי שאותו רוכב הולך אורן היה מתקן את הצמיג והיה מוכר אותו בתור יד שניה". אם היה מנסה למכור לך צמיג כזה - ניחא. לא ניסה? מה שעשית כאן זו פשוט השמצה גסה וחסרת כל בסיס ענייני. האשמת אדם בכך שהוא ר-מ-א-י, בלי שהוא ניסה לרמות אותך או שראית אותו מנסה לרמות מישהו אחר. טל

smooky

New member
אם הייתי קונה אחד כזה

אני בטוח שהמוכר עצמו לא היה אומר שיש קרע בצד הפנימי של הצמיג

TShavit

New member
אם ואם ואם...

אני ממש לא מבין על מה אתה מבסס את ההנחה שהוא היה מוכר לך צמיג כזה. אתה בכלל קולט מה אתה אומר? טל

smooky

New member
אמרו לי אצלהם שהצמיג לא בטיחותי

בגלל שהבורג עשה קרע קטן הצד הפנימי שלו. הוא אמר לי שהוא לא מוכן להרכיב בחזרה את הגלגל האחורי לאופנוע. בגלל שהצמיג לא תקין, אז מה אני צריך לעשות ? לקנות צמיג חדש? אני לא מכיר אותו ולא סומך עליו, הלכתי אליו לתקן פנצר כי שמעתי שמתקנים שם אז ניסיתי גם, האופנוע מפורק, אין עליי ויזה ויש לי מזומן כ- 100. אם צריך להחליף צמיג מה אני עושה ? אין לי כסף אז מה אני אשאיר שם תאופנוע עד יום ראשון ? אחרי שאמרתי לו שירכיב את הגלגל כי אני הולך למקום אחר אז הוא הסכים ושהוא הבין שזה לאחד על אחד הוא עשה פרצוף מוזר ואפילו שאל אותי "מה לך ולאחד על אחד??" אמרתי לו שבדקתי שם 2 אופנועים ואני סומך עליהם. הוא ניסה למכור לי צמיג של מצלר בלי שאני ארצה, פשוט אמר שהוא לא מרכיב את הגלגל לאופנוע עד שאני לא קונה צמיג חדש. זה היה יום שישי בצהרים ורוב המקומות היו סגורים אז מה אני צריך לעשות? לקנות צמיג חדש ? או שפשוט להתחבר למישהו שיבוא עם טנדר לקחת את האופנוע מפורק הביתה וללכת יום ראשון למקום אחר ? אני אולי ילד טוב ותמים אבל אני לא פראייר שיקנה מה שאחרים ינסו לדחוף לי ככה ומה שהוא עשה לא היה יפה בכלל.

r929

New member
אתה לא ילד תמים

אתה פשוט אדיוט, היה לך קרע בצמיג שבעל העסק החליט שהוא לא מתאים לתיקון, ואתה אומר שהוא מרמה אותך. ומה זה אומר "הוא ניסה למכור לי צמיג של מצלר בלי שאני ארצה" אמר לך שזה סוכריה למרות שאתה ראית שזה צמיג ? אני באמת מקווה שהוא יתבע אותך ואם הוא יבקש עזרה אני אשתדל לעזור לו... רק כדי להפסיק את התופעה בפורם של סירוס בעלי עסק. ולא הבנתי את האישור שלך למאסטר ? עכשיו בגלל שהוא לא "צעיר" אז מותר לו להגיב ?

smooky

New member
הוא אמר לי

בחנות שהוא לא מוכן לתקן או להרכיב את הגלגל בחזרה לאופנוע כי זה לא בטיחותי אז למה שאני אקנה חדש? לא רוצה לקנות צמיג חדש ואחרי כמה זמן לגלות שעבדו עליי או כל מני דברים כאלה רציתי שהוא יחזיר את הגלגל למקום והוא לא הסכים ומה קשור אם הוא צעיר אז מותר לו להגיב ? אתה אמרתה בעצמך שזה פורום ציבורי וכל אחד יכול לרשום מה שבא לו

r929

New member
ואתה אמרת

שלא תתיחס לדברי, אז למה אתה ממשיך
לגבי ההחלטות של בעל העסק, אני לא ראיתי את הצמיג/פנצ'ר ולכן זה לא יהיה נכון להגיד לצד זה או אחר. מה שכן נכון זה אם התעקשת שירכיב לך את הצמיג, יכול להיות שפנימית תהיה הפיתרון זמני/קבוע הבטוח ביותר. והדרך לעשות דברים נכונים היא : 1. לשמוע לבעל המקצוע... 2. לקחת את הצמיג הישן לבדיקה נוספת, במקרה שאתה מרגיש שדפקו אותך תמיד יש בית משפט לתביעות קטנות. חברך לקומונה ענה לך יפה, יש מומחה שיגיד יש להחליף, ויש אחר שיגיד ניתן לתקן. מי צודק ? רק הזמן והניסיון ואולי שניהם. בכל מקרה לבוא לפורם לצעוק "חמס" לא עושה אותך צודק.

smooky

New member
אין לי פנימית בצמיג, זה היה טעות

שלי, אם אני אקשיב לבעל עסק שאני לא מכיר אז כולם ידחפו לי דברים שאני לא צריך ואם ככה אז למה לתקן גלגל אם אפשר לקנות אופנוע חדש מהחברה ולחכות שיהיה בו פנצר בשביל להחליף גם את האופנוע הזה ואני לא יודע למה אני ואתה רושמים דברים ועדיין מדברים להיפך

אנימור

New member
אני מקווה שיום אחד תגלה

שדברים שנאמרים בצורה נאותה נופלים על אוזניים קשובות הרבה יותר מאשר דברים שנאמרים בצורה שלך. מתי תפסיק לירות לכל הכיוונים בהיסטריה כזו ? מעבר לכך, ממה שאני מבין מבליל הצווחות בשרשור הזה, "בעל העסק" כלל אינו מורשה לתקן תקרים בצמיגי אופנועים, כך שהוא לא יכול לתבוע אף אחד מבלי לטבוע בעצמו.

r929

New member
ואני מקווה שיום אחד

תגלה שלא תמיד משתלם לקפוץ ולהגן על מנהיגנו, כי לפעמים (במקרה שלנו קצת יותר) הם טועים. ואני בניגוד לך ולחבריך, לא מגיב לדברים שאני לא בטוח בהם או שהם לא מגובים בידע אמיתי. ולירות אני כבר לא יורה יותר מ8 שנים ואני לא מתגעגע, אבל עדין זוכר איך להשיב אש....

malganis

New member
אבל למה אתה מרגיש במלחמה בכלל ?

לירות, להשיב אש . . . מה נהיה?

r929

New member
למה אתה חושב שאני מרגיש

אתה כבר "ותיק" פה , תקרא את השירשור ותראה מי אמר למי תפסיק לירות ? אני רק משיב.... אש..אש...אש..מדלג...

אנימור

New member
אתה משמיץ אותי שלא בצדק.

אמת שאני מכבד ומעריך מאוד את מוטי, ואף רואה בו חבר, אבל אני לא "קופץ להגנתו" בעיניים עצומות. בכלל, אני באופן אישי נגד היגררות אחר אחרים ואני משתדל לחשוב ולהחליט בעצמי. זו הסיבה שבשרשור על כרמיאל כתבתי למוטי שהוא טועה, זו הסיבה שבשרשור הזה כתבתי לסמוקי (חבר שלי לרכיבה בטיולים ובמפגשים) שהוא טועה, זו הסיבה שמוקדם יותר כתבתי לכמה "בכירים" בפורום שהם טעו (בשרשור שנמחק לשמחתי) וזו גם הסיבה שכתבתי לך שאתה טועה בדרך הבעת הדברים, גם אם בבסיס ישנה אמת בדבריך. למען פורום נעים יותר, בוא נשתדל להמעיט ככל האפשר ב"ירי מילולי", הרי גם ככה הוא מפספס את המטרה ב-100 אחוז מהמקרים. הדרך בה נוקט טל שביט בבואו להעביר ביקורת, היא לדעתי הדוגמה הטובה ביותר לאופן בו דברים כאלה אמורים להיעשות.

r929

New member
../images/Emo6.gif ממש הצחקת אותי

פשוט יש הבדל בהקשבה שלכם כשטל"ש עונה. אבל לפחות נשארה עוד סמכות בקשר לאופנועים חוץ מMORM. דרך אגב גם הקריאה לשפה נאותה, מוכרת לי מאפשהו

TomaC

New member
ללא כל קשר לדיון.....

לי הקריאה לשפה נאותה מוכרת מכיתה ב', כשהמורה ניסתה לחנך אותי ועוד כמה ילדים בכיתה לכבד אנשים אחרים, גם אם הם טועים. אני יודע שלא מקובל עליך מה שמוטי אומר. (בכל זאת קצת בקשר לדיון הזה...)אני לא בטוח שאתה היית רוכב עם פנימית בצמיג טיובלס, גם אם היה ניתן ע"פ היצרן וגם אם זה "רק GS". ובאשר לטל"ש- האמן לי, שאם וכאשר טל"ש יתחיל את הודעתו בסגנון"נמאס מהשטוית שלך", תפסיק להטעות אנשים" ועוד- הוא לא יזכה שאני אסיים לקרא את ההודעה (ואני יודע שזה לא ממש "זכייה שוות ערך").

r929

New member
אני דווקא רוכב

כל הזמן עם צמיגי טיובלס עם פנימיות, ולכן אני יודע שמה שMORM אמר הוא שטות. יותר מזה, אני לא יוצא בהכרזות כמו MORM ללא בדיקה מוקדמת. אם MORM היה מפסיק עם הקריאות חסרות הבסיס והבנה, אני היתי מפסיק עם התגובות. מאז יומו הראשון של MORM, כל מה שהוא אמר היה : 1. ציתות של אחרים ללא הבחנה. 2. דברי שטות שלו, עצמו. 3. ומעולם לא נשאר בנושא ברגע שהוא גילה שהוא הוציא עוד שטות.

למעלה