תאריכי יציאה של דיסקים ו-DVD

i4britney

New member
מקום 1# ...אל תתווכח איתי,אוקי ?

בתור מעריץ של בריטני ספירס מזה 7 שנים ועוד אחד שרוף אני מבין לא קצת ולא הרבה אלא המון יותר ממך!

טוב, נדב,

חלאס עם הנימה התוקפנית. אפשר לנהל דיון באופן מתורבת, אין לי כח להתחיל למחוק/לחסום. אתה דווקא אחלה גולש, מקור מידע ענק בקשר לבריטני, אבל די לנסות ליצור ריבים.. [אני אומרת את זה בשלב הזה רק כי אני יודעת מה יתפתח פה.. אז תמנע את זה.]

i4britney

New member
לא יתפתח שום דבר :)...

שום נימה תוקפנית,ככה אני מתבטא ואם זה לא מוצא חן בעינייך את מוזמנת לחסום אותי. אני לא מקלל,לא מתבטא בצורה גסה אז אין לי סיבה ליצור ריבים/מתחים,סה"כ אני אומר את העובדות הקיימות!

...

"אל תתווכח איתי, אוקיי?" "אני מבין לא קצת, אלא הרבה יותר ממך!" זה יוצר אווירה שלילית. אין לי שום רצון לחסום אותך [אין לי שום דבר נגדך..], אני פשוט מבקשת שתאמר את העובדות הקיימות במילים שקולות יותר, כי זה סתם, סתם, סתם מוביל לריבים מיותרים.

מושיק20

New member
חחחח אז אתה לא מעודכן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

האוסף של בריטני נכנס למקום ה- 2
ואין קשר בכלל להערצה- זה קשור למיקום ולבריטני מעולם לא היה אלבום במקום ה-1 בבריטניה עד היום. לא כדאי
לך להתווכח איתי. והנה הידיעה המלאה מלפני שנה: 14/11/04 אל פסגת מצעד הסינגלים הבריטי השבוע נכנס Vertigo, הלהיט החדש של U2 והוא מוריד משם את Just Lose It של אמינם לאחר שבוע אחד בלבד. להקת הבנים Blue נכנסת ל-4 עם הסינגל Curtain Falls, שאמור להיות סינגל הפרידה שלה, ואל המקום התשיעי נכנסת הכוכבת האוסטרלית דלתה גודרם עם בלדת הפופ Out Of The Blue. למרות ירידתו של אמינם אל המקום השני במצעד הסינגלים, האלבום הרביעי שלו כובש את פסגת מצעד האלבומים הבריטי, כצפוי, לאחר יומיים של מכירה בלבד. אמינם מקדים את האוסף של בריטני ספירס (שנכנס אל המקום שני) ואת האלבום החדש של ווסטלייף (שנכנס לשלישי). עוד במורד המצעד, זמרת הפופ/ קאנטרי המצליחה שאנייה טוויין נכנסת ל-6 עם האוסף שלה, האלבום השני של דניאל בדינפילד נכנס ל-8 ואלבום האוסף של Wet Wet Wet נכנס ל-13. זהו שבוע קצת פחות טוב לאלטון ג'ון ול-Seal: האלבום Peachtree Road של ג'ון נכנס ל-21 בלבד ואלבום האוסף של סיל נכנס רק ל-27. 10 האלבומים הנמכרים בבריטניה השבוע: 1. Eminem - Encore 2. Britney Spears - Greatest Hits: My Prerogative 3. Westlife - Allow Us To Be Frank 4. Robbie Williams - Greatest Hits 5. Il Divo - Il Divo 6. Shania Twain - Greatest Hits 7. Ronan Keating - 10 Years Of Hits 8. Daniel Bedingfield - Second First Impression 9. Travis - Singles 10. Scissor Sisters - Scissor Sisters

i4britney

New member
בלה בלה בלה בלה...

אפילו לא קראתי,אתה טועה. הוא נכנס מקום 1# וזהו.

מושיק20

New member
אם אתה אווהב להגיב בצורה ילדותית

ולא עניינית זו בעיה שלך. גם כשמעריצים מישהו בצורה עיוורת, רצוי להיות ריאלי. ואם אתה לא יודע שהאוסף נכנס למקום ה-2 כנראה שאתה לא כזה מעריץ שלה

SHaDoW Boy

New member
../images/Emo29.gif ../images/Emo45.gif

האוסף באמת נכנס למקום 2 במצעד הבריטי, ולא עלה למקום ה-1.

britney4u

New member
../images/Emo45.gif

היא היתה אמורה להיכנס למקום ה-1, אבל אמינם הקדים את צאת האלבום שלו ועקף אותה בסוף..

yaeli1993

New member
אשלייייי ../images/Emo99.gif ../images/Emo62.gif

יפשליייייייייייי
היא מוציאה החודש

necky

New member
אני מתאר לעצמי שלבריטי

כי לא נראה לי ווסטלייף יוציאו את הדיסק שלהם באמריקה

DesertRose7

New member
כן עכשיו שמתי לב לזה../images/Emo122.gif

אני מבטיחה לא לשאול שאלות טיפשותש וב..

DesertRose7

New member
אבל בעצם..

דלתה מוציאה שוב אותו אלבום?! זה כנראה מעורבב ואני גם חושבת שלאנסינק יקח יותר זמן להוציא את האוסף שלהם בבריטניה

necky

New member
ווסטלייףףףףףףףףףףף

סוף סוף דיסק עם שירים כמו שהם יודעים לעשות ולא כמו האלבום האחרון שלהם

DesertRose7

New member
והפעם..

אפילו אני מחכה לו.. YOU RAISE ME UP עורר בי תקווה לווסטלייף של פעם..

למעלה