סיכום שבוע.

../images/Emo79.gifכבר התחילו את הספירה לאחור...

לקראת המלחמה הבאה...
דבר טוב שקרה השבוע: פגשתי את עמר... התגעגעתי ממש.
דבר רע שקרה השבוע: אמ.. רבתי עם 2 חברות.. אבל זה הסתדר.
הבן אדם שעשה את השבוע: עמר!
שיר השבוע:
המלחמה הבאה-אביב גפן.
התחדשות השבוע: אח שלי קנה לי מלא דברים מלוס אנגל'ס+סן דייגו!
דברים חמודים כאלה, לא יודעת בדיוק מה מהם.
ציטוט השבוע: "כואב לי התחת, קר לי, כואב לי הגב, והסרט הזה משעמם, מתי זה נגמר?" בערך 10 פעמים באותו סרט חזרתי על זה.
בילוי השבוע: הייתי אצל עמר.
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: יום הולדת לנועה, תל אביב(אני מקווה), וכנראה הופעות בחוצות היוצר.
תמונת השבוע: הבובות שאח שלי קנה לי, היו עוד מלא דברים אבל רק את זה צילמתי.
ולסיכום, איך היה השבוע? נחמד. שבוע טוב. תודה
.

צומי צומי צומי !

דבר טוב שקרה השבוע: העבודה החדשה, המסיבה בדאנג'ן,
דבר רע שקרה השבוע: שבעה
וסתם הרגשה קצת מעיקה בחיים...
הבן אדם שעשה את השבוע: יסמין ונדב...וגם קצת עותי...
שיר השבוע: ג'אקט - RETURNER
התחדשות השבוע: חולצת FETISH
ציטוט השבוע: "את הולכת לשם כדי להנות, ולא להכיר, את בשלב אחר" בלה בלה בלה...חלק מנאום מועיל מאוד!
בילוי השבוע: מסיבה בדאנג'ן!
משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: מתנות והרבה!
תמונת השבוע: כי התמונות הכי טובות יוצאות בשירותים...מסתבר...
ולסיכום, איך היה השבוע? היה יכול להיות יותר טוב...

היה ממש כיף...

שתיה חינם= השתכרות ! LOL חזרתי הביתה באיזה 6 בבוקר, ולא הספקתי לישון בכלל.

stupid F R O G

New member
../images/Emo105.gifחזרתי../images/Emo13.gif חזרתי../images/Emo13.gif חזרתי../images/Emo13.gif

דבר טוב שקרה השבוע: בילוי של יומיים עם דודה:) דבר רע שקרה השבוע: לא יודעת.. יש לי פריחה כזאת ברגליים:\\ הבן אדם שעשה את השבוע: דודה ובעלה של דודה אחרת:p שיר השבוע: אשליות- ניסים סרוסי התחדשות השבוע: סיכות לשיער [שאת היפה מבניהן איבדתי בים
], 2 פסלונים חמודים של פיות ועוד דברים שקניתי למשפחה ציטוט השבוע: "תאכלי!" "אכלתי!" "לא את לא אכלת!" זה לא משהו מצחיק אבל זה רדף אותי ביומיים האחרונים בילוי השבוע: עם דודה משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: אולי עבודה קצרה תמונת השבוע: > אני ונועה מהמסיבת פרידה [של נועה
] ולסיכום, איך היה השבוע? חח מגניב היום הכנתי לסבא נס-קפה והוא הביא לי 20 שקלXDXDXD

stupid F R O G

New member
תמונה לא הכי ברורה.. הנה עוד אחת../images/Emo105.gif

אני עם הג'ינס והגרביון

stupid F R O G

New member
אה.. חשוב להזכיר.. ../images/Emo105.gif

ש.. הוא היה בין האחרונים [בסניף בדיזנגוף] והיה מבצע.. אז סתם בשביל שתדעי ולא תלכי ותתבאסי..:)

Unaffected

New member
~נמ.

דבר טוב שקרה השבוע: ממ אבא חזר מארה"ב דבר רע שקרה השבוע: הגיעה מערכתשעות מהבצפר? S: הבן אדם שעשה את השבוע: נמ.לאדעת שיר השבוע: no use for a name-dumb reminders התחדשות השבוע: דיסקים מארה"ב ^^; ציטוט השבוע: אממ. בילוי השבוע: התבטטות. משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: ממ.שההורים ירשו לי לנסוע לאירופה . למרות שאין מצב ;_; תמונת השבוע: ולסיכום, איך היה השבוע? נמ.כרגיל?

../images/Emo109.gif../images/Emo163.gif

דבר טוב שקרה השבוע: אמ.. אתמול שלשום והיום דבר רע שקרה השבוע: רבתי עם חברות טובות הבן אדם שעשה את השבוע: האנשים שבתמונה שיר השבוע: אין לי שמץ התחדשות השבוע: חולצות וגם נעליים שהפקרתי
ציטוט השבוע: "למה אתה בלי מכנסיים?".. זה ממש הצחיק אותי בילוי השבוע: לילה בים :] משמונה בערב עד שמונה וחצי בבוקר.. ווויייייי משהו שאתם מצפים לו שבוע הבא: לקחת את המשקפיים כבר!!! וירושלים.. שוק חוצות היוצר. :) תמונת השבוע: אני אוהבת אתכם :) ולסיכום, איך היה השבוע?התחיל חרא נגמר טוב

Jonny Sniper

New member
את מדברת על ארקדי עם השיער האדום מירושלים?

יוו הם דומים,לזה שתבמונה. חח חברה שלי הייתה דלוקה עליו

l i o r a n g e

New member
אין לי מושג אם הוא מירושליים../images/Emo12.gif

אבל הוא חתיך והוא גם כן תיאטרוניסט.

למעלה