טוב לכולם - בקשה קטנה....

אבא אסא

New member
../images/Emo29.gif טוב לכולם - בקשה קטנה....

על הפורום עדיין לא יצאה הכרזה רשמית אז לכל מי שיש עצה למאמרים או לקישורים מעניינים - אשמח אם תמסררו אלי (לשלוח לי במסר
). .

טוטי30

New member
אולי יצא לך מזה מאמרונצ'יק...

החיים לפי הקומיקאית ריטה רדנר בעלי ואני עוד לא החלטנו אם לקנות כלב או לעשות ילד. אנחנו לא יודעים אם אנחנו רוצים להרוס את השטיח או את החיים. אני כל כך אוהבת להיות נשואה, זה פשוט נפלא למצוא את הבנאדם היחיד והמיוחד שאותו את רוצה לעצבן עד סוף ימייך. אני סבורה שבחורים עם עגיל באוזן מוכנים טוב יותר לנישואין, הם גם חוו כאב וגם קנו תכשיטים. בעלי אומר שהוא קונה פלייבוי למאמרים, כן בטח, אני הולכת לקניון בשביל המדרגות הנעות. סבתא שלי הייתה אישה קשוחה. היא קברה 3 בעלים... שניים מהם רק נמנמו. כל פעם שיצאתי עם גבר שאלתי את עצמי, אם זה הבחור שאני רוצה שילדיי יבלו אתו סופי שבוע. גברים הם יצורים עם ביטחון עצמי רב. בעלי כל כך בטוח בעצמו, כאשר הוא צופה במשחק כדורגל בטלוויזיה, הוא מאמין שאם הוא יתרכז הוא יוכל לעזור לקבוצה שלו. אם הקבוצה בצרות, הוא מאמן את השחקנים מהסלון ואם הם ממש בצרות הוא מבקש שאפנה את הטלפון, כי הם אולי יתקשרו לעזרה. לגברים יש טמפרטורת גוף יותר גבוהה מזו של נשים. אם מתקלקל לכם התנור בחורף אני ממליצה לכן ללכת לישון ליד גבר. הם למעשה מתקני חימום שנוחרים! כשאני נפרדת ממאהב אני ישר הולכת לקנות בגדים. פעם קרה שלא יצאתי עם אף אחד אבל ראיתי מעיל שממש רציתי. אז תפסתי בחור מזדמן, נישקתי אותו, הכנסתי לו סטירה ונכנסתי לקנות. אם אשה באמת רוצה למשוך גבר בחוש הריח היא צריכה לקנות בושם בניחוח מכונית חדשה.

למעלה