בקשות...

../images/Emo29.gifבקשות...

מהרוח אני מבקשת, שתלטף את פניך... מהשמש אני מבקשת, שתאהב רק אותך... מהלילה אני מבקשת, שיקח אותי איתו אל תוך חלומותיך... בעולם החלומות אני פוגשת בך, העולם האחר הזה, כמה הוא מדהים... זיכרונות מן העבר קמים לתחייה, רגעים של פעם עם חיוכים... מזריחת השמש אני מבקשת, חכי עוד קצת... תני לי להנות עוד טיפה מעולם החלומות איתו... אך אור היום נשבר אל תוך העולם ומנפצו לרסיסים... מחכה בגעגועים ללילה... כי רק הוא זה שמאחד אותנו מחדש כל לילה בעולם אחר... התעוררות נוראית, ממלאת את לבי כאב... רוצה להרגיש שוב את חום ליבך, רוצה שתדע שכואב... מאלוהים אני מבקשת, שישמור עליך... תן לי לראות את היום בו תהיה מאושר...

דווקא נקודות ע"פ הגרפולוגיה

מראות על המשכיות כלשהי... ז"א את עוד מצפה למשו.. תקווה כלשהי...

חחח טוב לא זכור לי שזה הכתב שלי...

אבל... כן אני מצפה לעתיד יותר טוב עם אנשים אחרים... אבל אני גם מאחלת עתיד יותר טוב... וחוץ מזה נקודות זה חלק ממני... (ראי ערך: דלמטית אישתי המנוקדת
)

Purple Mushroom

New member
אל תוותרי .

גם אני מיואש ליפעמים . מקווה לעתיד ורוד גם אצלי . אולי איתך ?

Purple Mushroom

New member
תשובות .

אפשר לחלום גם בצהריים . זה קרה לי היום . חבל אבל שהיו לי חלומות בלהה . מוכן להיות מאושר איתך .

../images/Emo4.gifפרפרל משום מה...

כל פעם שאני כותבת פה שיר אתה כותב דברים דו משמעותיים... עם רמזים "חבויים" די ברורים... אתה לא חושב שאם הייתי רוצה משהו הייתי מגיבה מלפני שנתיים כבר??? (מגזימה ביציאה אבל זה חייב להיות!)

Purple Mushroom

New member
דברים הישתנו מליפני שנתיים .

אולי שינית את דעתך . אולי את רוצה אותי . הרי את חולמת , וכל כך מחפשת . וגם אני . אז למה לא ? למה לא באמת ?

../images/Emo4.gifכי אולי לא?!?!? וזהו...?

זה שאני אוהבת את אהבה ומבקשת דברים לאנשים אחרים מלבד לי... לא אומרת שאני הופכת אבנים כמוך... כשזה יבוא זה יבוא בבום... ולא פה זה בטוח! לומדים מטעויות...

למעלה