איזה דיסקים יש לכם?

../images/Emo27.gif

הקנייה הכי חכמה היא Never Gone של הבקסטריט בויז.
הקנייה שאני מתחרטת עליה זה Avril Lavinge - Under My Skin. יצא לי לשמוע אותו פעמיים מקסימום.

SHaDoW Boy

New member
../images/Emo29.gif המממ

הקנייה הכי חכמה ומשתלמת היא כל פעם שקניתי דיסקים באילת.. המחירים של הדיסקים שם זה פשוט.. פשוט
אני כל פעם קונה שם את כל הדיסקים שרציתי בזמן האחרון ולא יצא לי לקנות
מתחרט על הקנייה של האוספי להיטים האלה... Boys and girls ו-Fresh... וגם על Platinum Christmas (שקניתי רק בשביל שיר אחד של בריטני, שלא הצלחתי להוריד מהאינטרנט פעם
)... ואולי גם על האלבום של שי גבסו, שמעתי אותו אולי פעמיים :|

Sahar 11

New member
אממ

הקניה הכי משתלמת- האלבום של כריסטינה Stripped
אין על האלבום הזה.
מתחרטים- נזכרתי עכשיו שקניתי גם של להקת סטפס, כל השירים נשמעו לי אותו הדבר אבל חפיף מתגברים

DesertRose7

New member
../images/Emo26.gif

הכי חכם: קניתי אלבום של הנסון ב-20 שקל בעזריאלי.. יש להם את הפינה הזאת של כל מיני דברים נכחדים, אני איכשהו תמיד מוצאת שם דברים, בעיקר סינגלים.. קיצר THIS TIME AROUND וזה אחלה אלבום
אני לא מפסיקה לשמוע אותו..והוא ממש לא הולך לצבור אבק. הכי פחות: sugababes - one touch לא מתחברת לאלבום הזה..אולי לשני שירים.. והוא באמת סתם מעלה אבק..

SHaDoW Boy

New member
../images/Emo29.gif אני מת על השוגאבייבס

אבל רק בהרכב החדש.. השייבאוון (איך פאקינג כותבים את השם שלה?
) הזאת רק הרסה להם... טוב שהיא עזבה והן החליפו אותה ושינו סגנון

DesertRose7

New member
../images/Emo45.gif

רק חבל שאני צריכה את הדיסק הזה באוסף שלי.. הייתי יכולה לקנות דיסק אחר..
החדש שלהן מעולה. עם הקליפ הם קצת הגזימו..

SHaDoW Boy

New member
../images/Emo29.gif חחח באמת קצת הגזימו ../images/Emo3.gif

אני מחכה שהאלבום ייצא כבר :|

אתמול קניתי את החדש של שון פול

והוספתי אותו לדיסקים שיש לי.... וסוף סוף עוד מישהו שמת על השוגבייבס
!!!!!אין ללהקה הנהדרת הזו אפילו אתר ישראלי אחד
,נורא חבל.

זה קל ../images/Emo6.gif

הכי חכמה זה הדיסק הראשון של קלי קלרקסון, כי לא הייתי בטוח שאני אוהב את האלבום הזה, אבל אז בכל זאת קניתי אותו, ואז משום מה הפסיקו להביא אותו לארץ
אז זאת בהחלט הייתה החלטה חכמה
ואני מתחרט מאוד על הילרי דאף

jenngirl

New member
(:)../images/Emo82.gif

הקניה המשתלמת:I've been expecting you-Robbie williams. ואני מתחרטת על כל ה-now ודיסקי האוסף האלה שסבתא קנתה לי:p טובנו אבל זה היה לפני 5 שנים בערך.

xtina 4 ever

New member
יש לי די הרבה

כי אני מורידה בעיקר וצורבת. אבל טוב נו: כריסטינה אגילרה- סטריפד כריסטינה-מי רפלחו כריסטינה- מיי קיינד אוף כריסמס כריסטינה- כריסטינה אגילרה בריטני ספירס- אין דיה זון בריטני-בריטני מאריה קארי- דה אמפימושן אוף מימי מאריה- אמושין מאריה- דיידרים מאריה- מיוזיק בוקס מאריה- צ'ארמברסלט מאריה- בטרפליי מדונה- אמריקן לייף קלי קלארקסון- ברייקאווי בקסטריט בויז- מילניום בקסטריט- בלאנק&בלו בקסטריט- נבר גון אבריל- אנדר מיי סקין הילארי דאף- הילארי דאף הילארי- מוסט וואנטד טאטו- דנג'ראוס אנד מובינג וויטין טמפישיין- דה סילינט פורסט ג'ניפר לופז- ג'י.לו אנסטסיה-אנסטסיה בלאק אייד פיז- אלאפאנק אוונסנס- פאלן שאקירה- דירטי לאונדרי mtv hits 2003 שוגהבייבס- three שוגהבייבס- אנג'ל וויט דירטי פייסז שוגהבייבס- one touch גרין דיי- אמריקן אידיוט נו דאוט- רוק סטידי דסטניז צ'ילד- סורבייבור נאו1 נאו2 נאו3 נאו4 נאו5 אלישיה קיז- דה דיירי אוף אלישיה קיז ג'ניפר לופז- רבריס מאריה קארי- גלייטר

pussy girl

New member
../images/Emo103.gifשלי

בריטני: Oops I did it again britney in the zone greatest hits עוד אחד שקיבלתי עם הDVD של ITZ ואחד שנראה לי מזויף
שקיבלתי במתנה ממישהו שאני שומרת לא יודעת למה רובי וויליאמס: greatest hits הפסקול של גריז... now 6,8, 17 פסקולים של דיסני כל מיני שירים מקטנטנות והמורדים תתנו לו צ'אנס girl power והסינגל של gameboys להזדמנות שניה (שאני לא מתה עליו)

האמת שתרוב אני צורבת=/

וגם רוב הדיסקים שיש לי הם ישנים כי זה לפני שהיה לי צורב בבית... nick carter-never gone Backstreet Boys - Backstreet Boys Backstreet Boys - Backstreet's Back Backstreet Boys - Millenium Backstreet Boys - Black & Blue britney spears-oops i did it again רובי וויליאמס-sing when youe winning boys and girls 3+4
now 4 the best of the best of 2000 westlife-coast to coast crazytown-הראשון
השיר שלנו matchbox 20-more than you think you are המורדים-senales המורדים-tiempo the calling-two nirvana-nirvana westlife-westlife jennifer lopez-J to tha l-o the remixes ולפי החישוב שלי שי עוד 9 ששכחתי..

jenngirl

New member
טוב אז..../images/Emo82.gif

JLO-האלבום השני נראה לי.או השלישי.לא זוכרת איך קוראים לו Britney-שלושת האלבומים הראשונים Spice Girls-כל השלושה Melanie C-האלבום הראשון Boys & girls- שני אוספים.נראה לי 7/8 או 5/6 now 5,6,7 Robbie Williams-I've been expecting you ויש לי עוד אבל אני לא זוכרת. [אני גאה באלבומים של רובי,הספייס גירלס ומלאני סי]. סה"כ 14... עלוב במקצת אבל אני מורידה את השירים מהאינטרנט

Shiri from the block

Active member
אניייייייי נתחיל מהחשובים../images/Emo9.gif בקסטריט- בקסטריט בויז. בקסטריט- בקסטריט באק. בקסטריט- מילניום. בקסטריט- בלאק&בלו. בקסטריט- נבר גון. בקסטריט- אוסף הלהיטים. ניק קרטר- now or never. בריטני- בייבי ואן מור טיים. בריטני- אופס איי דיד איט אגין. בריטני- בריטני. בריטני- אין דה זון. בריטני- אוסף הלהיטים. סינגל של סאמדיי. קלי קלרקסון- ט'נקפול, ברייקאווי. כריסטינה אגילרה- סטריפטד. ג'סיקה סימפסון- לא זוכרת איזה../images/Emo7.gif אנסינק- סלבריטי. ג'סטין-ג'סטפייד. ג'ייסי- סכזורפרניק[אם כתבתי נכון../images/Emo122.gif] פינק- Missundaztood, Try This. אמינם- מרשל מ'תרס LP, אמינם שואו, Encore. ג'ניפר לופז- this is me then, rebirth. מדונה- איזשו אוסף להיטים.. בון ג'ובי- אוסף הליטים בשם קרוסרודס. גוון סטפאני- לאב אנג'ל מיוזיק בייבי. אבריל לאבין- לט גו, אנדר מיי סקין. ג'וס סטון- Mind, Body & Soul לוסי סילבס- בריד' אין. אשלי סימפסון- אוטוביוגרפי. הילארי דאף- הילארי דאף. לינדסי לוהן- ספיק. מאריה קארי- האחרון.. גארבג'- בלייד לייק מי. לינקין פארק- Meteora, Hybrid Theory. לימפ ביזקיט- Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavoured Water אוונסנס- fallin גרין דיי- אמריקן אידיוט. גוד שארלוט- .The Chronicles of Life and Death מאיה בוסקילה- סיפור מכור. שירי מיימון- שירי מיימון. פסקולים: מולין רוז', שיקאגו, זינה, 8 מייל, מלך האריות ואלאדין. וכמה אוספים ישנים ששכחתי את השם שלהם../images/Emo122.gif זהו../images/Emo178.gif../images/Emo9.gif

Shiri from the block

Active member
אויש, שכחתי שתיים../images/Emo7.gif דסטניז צ'ילד האלבום האחרון, וביונסה../images/Emo9.gif

למעלה