לילההה[
] בוקר[
]

MaAyAn AnD EdO

New member
חןןןןן חחחחחחח ../images/Emo95.gif../images/Emo221.gif

ראיתי רק ת'התחלה כאילו ת'קטע של הילדה הזו ואני לא מפסיקה לצחוק כאן ממה בדייוק ניבהלת?חחח

Cande14

New member
היא ממש מפחידה

טוב את לא יושבת לבד בחדר עם חושך וכל האנשים בבית שלך ישנים

didalf

Well-known member
לילה טוב../images/Emo29.gif ../images/Emo109.gif

לא בא לי ללכת לישון בדיוק כשהתחיל להיות משעשע כאן וחברה שלי התחברה סופסוף אבל הבטחתי לאבא שלי ללכת לישון באחת..
אופה. לילה טוב לכולם

טוב הלכתי לישון. ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

אני בטוחה שכשאני אלך יתחיל להיות מצחיק
wall, לילה טוב לכולם

Cande14

New member
חחח ככה זה תמיד

עד שאני מחליטה שאני הולכת מתחיל כל הכיףף

Cande14

New member
טוב זזתי לחרופפ ליי

שיהיה לי לילה טוב וחלומות פז חחח אני עוד שניה נרדמת פה קמתי היום כל כך מוקדםם.וגם מחר כנראה אני יצטרך לקום מוקדם ליריד המותגים כי אני עוד מריכה לבקר את חברה שלי בבית חולים . טוב למה אני מדברת כל כך הרבה פשוט לילה טובבב

ג ב ש ו ש

New member
לילה טוב לכם../images/Emo23.gif../images/Emo88.gif

לא מזמן חזרתי...היה נחמד ביותר
הייתי בבית של ידידה עם כמה חבר'ה
תיכף עולה לישוןן...למיטה החיימשלי
חחחח שיהיה לילה מצויין...

ooOMoRoShOoo

New member
חחח מה חלמתךי ../images/Emo12.gif../images/Emo26.gif../images/Emo193.gif

אתם לא יודעים מה חלמתי היום שאני בהתחלה הולכת למקדונלדס ורואה את דולסה כריסטופר ופונצ'ו והם כאילו עובדים שם ואחר כך אני רוצה לראות אותם ואני כל הזמן מסתכלת לכל הצדדים לאן הם הולכים ואז אני לא רואה אותם ואני מהזה עצובה ויושבת בפינה כזה עם פרצוף איכה ואז פתאום מרי קייט [
] עוברת ואני כזה רצה לראות אותה והיו מלא מעריצים שם בינהם אחת מהכיתה [אגב אין לי מושג אם היא מעריצה אותה או לא] שאומרת לה מרי קייט איי לאב יווו ואני גם צורחת מרי קייט איי לוב יווו והיא מחייכת לכולם ועושה כזה "היי" ואז הולכת ואני כבר מתכננת איך לספר לחברות שלי את כל זה ואז התעוררתי

didalf

Well-known member
בוקר טוב../images/Emo42.gif ../images/Emo109.gif

חברה שלי העירה אותי
כדי שנלך לבקר ילד מהכיתה שלי שנפגע במדורה ועכשיו הוא בבית חולים...

TuTyBoP15

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo210.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

או צהריים טובים חיחיחי קמתי לפני שעתיים כבר
צריכה לעוף ללמוד לתנ"ך היום.. מחר מתכונת
שיהיה לכם יום נפלא ומדהים
אוהבת

MaAyAn AnD EdO

New member
צהריים טובים../images/Emo70.gif../images/Emo95.gif../images/Emo221.gif

ניראה לי שיהיה היום יום משעמם.
אוף..מחר ביה"ס אחרי שבוע שכמעט לא היינו שם.
טוב,נו,לא נורא.בבית משעמם[איזה ניחומים אני עושה לעצמי.
] המשך יום נעים.

Cande14

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

עכשיו התעוררתי וגיליתי שאני לבד בבית ושחכתי את המספר של הפלאפון של אמא שלי חחח ואני לא יכולה להתקשר אליה חח. אבל אתם לא יודעים מה חלמתייי שמעו- חלמתי שאני בבית ואז אני עולה לחדר שלי ורואה את כללל חברי הפורום בתוך החדר ,ואני כזה צורחת ומתחילה לחבק את כולם כזה חיבוק דובבב ענק חחח מחצתי שמה את כולם אני רק זוכרת שבהתחלה ראיתי את מור והתנפלתי עליה עם חיבוקים ונשיקות ,ואז ראיתי את מעיין עם חולצה ורודה כזאת ממש יפה ולא זיאיתי אותה חחח ,ואז שאלתי אותה מי זו והיא אמרה מעיין ואז חיבקתי אותה חחח וככה חיבקתי את כולם בחלום חחח.

Cande14

New member
כןןן בטח

ראיתי את כולם וחיבקתי את כולםםם פשוט אותם חיבקתי בתחילת החלום חחח. אבל אין לי מושג איך בדיוק כולם נכנסו לי לחדר חחח

למעלה