תרגומי שירים

Little McMickey

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo79.gifתרגומי שירים../images/Emo79.gif../images/Emo37.gif

אז תירגמתי כמה שירים של ניקלבאק לפי הרשימה שלי בווינמפ XD ואלה מה שהספקתי עד עכשיו. ולמי שיש עוד תרגומים מוזמן להעלות גם, אולי לתרגם ישר לפורום. ואני בטוחה שנוכל לטגלן את זה מתישהו
ואם אתם מוצאים טעות או משהו.. מוזמנים לתקן

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo26.gifSavin' Me../images/Emo36.gif

להציל אותי- שערי הכלא לא יפתחו בשבילי על הידיים והברכיים האלה אני זוחל הו, אני מושיט יד אליך ובכן, אני מבוהל מארבעת הקירות האלה סורגי הברזל האלה לא יכולים להחזיק את הנשמה שלי בפנים כל מה שאני צריך זה אותך בואי בבקשה, אני קורא וכל מה שאני עושה זה זועק אליך תמהרי, אני נופל, אני נופל תראי לי איך זה להיות האחרון שעומד ותלמדי אותי מה זה רע ומה זה טוב ואני אראה לך מה אני יכול להיות תגידי את זה בשבילי תגידי את זה לי ואני אשאיר את החיים האלה מאחור תגידי אם זה שווה להציל אותי שערי גן עדן לא יפתחו בשבילי עם הכנפיים השבורות האלה אני נופל כל מה שאני רואה זה אותך לקירות העיר הזו אין אהבה בשבילי אני על הקצה בקומה ה-18 ו.. הו אני זועק בשבילך בואי בבקשה, אני קורא וכל מה שאני צריך זה אותך תמהרי אני נופל, אני נופל תראי לי איך זה להיות האחרון שעומד ותלמדי אותי מה זה רע ומה זה טוב ואני אראה לך מה אני יכול להיות תגידי את זה בשבילי תגידי את זה לי ואני אשאיר את החיים האלה מאחור תגידי אם זה שווה להציל אותי ----------------------

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo26.gifSomeday../images/Emo36.gif

יום אחד- איך לעזעזאל הגענו למצב הזה? למה לא יכולנו לראות, את הסימנים שפיספסנו ולנסות ולהפוך את היוצרות הלוואי והיית משחררת את האגרוף שלך, ופורקת את המזוודה לאחרונה יש הרבה מזה אבל אל תחשבי שזה מאוחר מדיי שום דבר לא רע כל עוד את יודעת שיום אחד אני... יום אחד, איכשהו אני יעשה שיהיה בסדר אבל לא עכשיו אני יודע שאת תוהה מתי [את היחידה שיודעת את זה] יום אחד, איכשהו אני יעשה שיהיה בסדר אבל לא עכשיו אני יודע שאת תוהה מתי ובכן אני מקווה שאם אנחנו כבר כאן נוכל לגמור להגיד דברים שתמיד היינו צריכים לומר ככה שנוכל להישאר עכשיו הסיפור מתנהל ככה בדיוק כמו רומן בכריכה רכה בואי נשכתב סוף שמתאים במקום אימה הוליוודית שום דבר לא רע כל עוד את יודעת שיום אחד אני.. יום אחד, איכשהו אני יעשה שיהיה בסדר אבל לא עכשיו אני יודע שאת תוהה מתי [את היחידה שיודעת את זה] יום אחד, איכשהו אני יעשה שיהיה בסדר אבל לא עכשיו אני יודע שאת תוהה מתי [את היחידה שיודעת את זה] איך לעזעזאל הגענו למצב הזה? למה לא יכולנו לראות, את הסימנים שפיספסנו ולנסות ולהפוך את היוצרות עכשיו הסיפור מתנהל ככה בדיוק כמו רומן בכריכה רכה בואי נשכתב סוף שמתאים במקום אימה הוליוודית פזמון -------------------

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo26.gifFeelin' Way Too Damn Good../images/Emo36.gif

מרגיש יותר מדיי טוב- התגעגעתי אליך כל כך שהתחננתי בפניך לטוס ולראות אותי בטח נשברת כבר כי בסוף אמרת שתבואי אבל עכשיו כשאת כאן אני מרגיש שאני חולם כי משהו חייב להשתבש כי אני מרגיש יותר מדיי טוב במשך 48 שעות אני לא חושבת שעזבנו את חדר המלון שלי הייתי צריך להראות לך את האתרים כי אני בטוח שאמרתי שאני יראה אנחנו חייבים לעשות אהבה בפעם האחרונה במקלחת ובכן משהו חייב להשתבש כי אני מרגיש יותר מדיי טוב וזה כמו, כל פעם שאני מסתובב אני מתאהב ומוצא את הלב שלי פונה למטה איפה שזה נוחת זה איפה שזה צריך להיות הזמן הזה זה כמו שנינו בטח צריכים להתחיל לריב כי משהו חייב להשתבש כי אני מרגיש יותר מדיי טוב הו, מרגיש יותר מדיי טוב לפעמים אני חושב שלהשאיר את זה בזיכרון זה לטובה טוב יותר להשאיר בפנים מאשר לעזוב לתמיד מסתכל אחורה על כל פעם שהם ניסו לומר לי ובכן משהו חייב להשתבש כי אני מרגיש יותר מדיי טוב וזה כמו, כל פעם שאני מסתובב אני מתאהב ומוצא את הלב שלי פונה למטה איפה שזה נוחת זה איפה שזה צריך להיות הזמן הזה זה כמו שנינו בטח צריכים להתחיל לריב כי משהו חייב להשתבש כי אני מרגיש יותר מדיי טוב הו, הו, מרגיש יותר מדיי טוב התגעגעתי אליך כל כך שהתחננתי בפניך לטוס ולראות אותי בטח נשברת כבר כי בסוף אמרת שתבואי אבל עכשיו כשאת כאן אני מרגיש שאני חולם כי משהו חייב להשתבש כי אני מרגיש יותר מדיי טוב --------------------

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo26.gifPhotograph../images/Emo36.gif

תמונה- תסתכל על התמונה הזו כל פעם שאני עושה את זה זה מצחיק אותי איך העיניים שלנו יצאו כל כך אדומות ומה לעזעזאל יש על הראש של ג'ואי וזה איפה שגדלתי אני חושב שהבעל העכשיו תיקן את זה אף פעם לא ידעתי שאי פעם נלך בלי.. הריצפה השני קשה בשביל להתחמק החוצה ופה הלכתי לבית הספר רוב הזמן היו לי דברים טובים יותר לעשות תיק פלילי אומר ששברתי את זה פעמיים בטח עשיתי את זה מיליון וחצי פעם אני תוהה אם זה מאוחר מדיי האם אני צריך לחזור ולנסות לסיים בית ספר החיים יותר טובים עכשיו מאשר אז אם אני הייתי הם לא הייתי מכניס אותי הו הו הו, הו אלוהים, אני... כל זיכרון של להסתכל מהדלת האחורית היה לי את אלבום התמונות זרוק על ריצפת החדר שלי קשה לומר את זה, זמן לומר את זה להתראות, להתראות כל זיכרון של לצאת מהדלת הקידמית מצאתי את התמונה של החבר שחיפשתי קשה לומר את זה, זמן לומר את זה להתראות, להתראות זוכר את רחבת המשחקים הישנה ביזבזנו כל דולר שאי פעם הרווחנו השוטרים שנאו שבילינו הם אמרו שמישהו בא ושרף את זה היינו רגילים להקשיב לרדיו ושרים עם כל שיר שידענו אמרנו שנגלה יום אחד איך זה מרגיש לשיר ליותר מאשר ההגה קים הייתה הבת הראשונה שנישקתי הייתי כל כך לחוץ שכמעט פיספסתי היו לה כמה חברים מאז לא ראיתי אותה מאז אלוהים יודע מתי הו הו הו, הו אלוהים, אני... כל זיכרון של להסתכל מהדלת האחורית היה לי את אלבום התמונות זרוק על ריצפת החדר שלי קשה לומר את זה, זמן לומר את זה להתראות, להתראות כל זיכרון של לצאת מהדלת הקידמית מצאתי את התמונה של החבר שחיפשתי קשה לומר את זה, זמן לומר את זה להתראות, להתראות אני מתגעגע לעיר הזאת אני מתגעגע לפרצופים אתה לא יכול למחוק אתה לא יכול להחליף את זה אני מתגעגע לזה עכשיו אני לא מאמיו כל כך קשה להישאר יותר מדיי קשה לעזוב את זה לו יכולתי הייתי חי שוב את הימים ההם אני יודע מה הדבר שבחיים לא היה משתנה כל זיכרון של להסתכל מהדלת האחורית היה לי את אלבום התמונות זרוק על ריצפת החדר שלי קשה לומר את זה, זמן לומר את זה להתראות, להתראות כל זיכרון של לצאת מהדלת הקידמית מצאתי את התמונה של החבר שחיפשתי קשה לומר את זה, זמן לומר את זה להתראות, להתראות תסתכל על התמונה הזו כל פעם שאני עושה את זה זה גורם לי לצחוק כל פעם שאני עושה את זה זה גורם לי...... -------------------

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gifתיקון**

"לשיר ליותר מאשר ההגה"
"לשיר ליותר מאשר להגה" אח אח המהירות שלי חחח

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo26.gifFar Away../images/Emo36.gif

רחוק- הזמן הזה, המקום הזה שימוש לא נכון, טעויות ארוך מדיי, מאוחר מדיי מי אני שיאלץ אותך לחכות רק הזדמנות אחת רק נשימה אחת רק למקרה שתישאר רק אחת כי את יודעת, את יודעת, את יודעת שאני אוהבת אותך אהבתי אותך כל הזמן ואני מתגעגע אליך הייתי כל כך רחוק יותר מדיי זמן אני אמשיך לחלום שאת תהיי איתי ולעולם לא תעזבי תפסיקי לנשום אם לא אראה אותך שוב על ברכיי, אני אשאל הזדמנות אחרונה לריקוד אחרון כי איתך, אני אתמודד עם כל גיהנום ואחזיק את ידך אני אתן הכל אני אתן בשבילנו אתן הכל אבל לא אוותר בגלל שאת יודעת, את יודעת, את יודעת שאני אוהבת אותך אהבתי אותך כל הזמן ואני מתגעגע אליך הייתי כל כך רחוק יותר מדיי זמן אני אמשיך לחלום שאת תהיי איתי ולעולם לא תעזבי תפסיקי לנשום אם לא אראה אותך שוב כל כך רחוק, כל כך רחוק הייתי רחוק יותר מדיי זמן כל כך רחוק הייתי רחוק יותר מדיי זמן אבל את יודעת, את יודעת, את יודעץ אני רציתי אני רציתי שתישארי כי אני צריך אני צריך לשמוע אותך אומרת אני אוהבת אותך אהבתי אותך כל הזמן ואני סולחת לך על שהיית כל כך רחוק כל כך הרבה זמן אז תמשיכי לנשום כי אני לא עוזב אותך יותר תאמיני בזה תחזיקי בי ולעולם אל תעזבי אותי אף פעם תמשיכי לנשום כי אני לא עוזב אותך יותר תאמיני בזה תחזיקי בי ואל תעזבי אותי אף פעם תמשיכי לנשום תחזיקי בי ואל תעזבי אותי אף פעם....... ---------------

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo26.gifתיקון**

כל ה-"אני אוהבת אותך" בפזמון זה טעות XD יוצא שאני מוסיפה ת' כל הזמן אז זה "אני אוהב*" חוץ מבסוף שהוא מבקש יעני ממנה שתגיד לו שהיא אוהבת אותו.

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo26.gifRockstar../images/Emo36.gif

כוכב רוק- אני גמרתי עם לחכות בתור של מועדונים שלעולם לא אכנס אליהם זה כמו הדקה התשיעית ואני לעולם לא אנצח החיים האלה לא הסתדרו כמו שרציתי [תגיד לי מה אתה רוצה] אני רוצה בית חדש בפרק של ביקור בית וחדר אמבטיה שאני יכול לשחק בתוכו בייסבול וג'קוזי גדול שיספיק לעשר אנשים פלוס אני [אז מה אתה צריך?] אני צריך כרטיס אשראי ללא הגבלה ומטוס גדול עם חדר שינה בתוכו אני אצטרף למועדון מייל גבוה ב-37 אלף רגל. [הייתי שם, עשיתי את זה] אני רוצה אוטובוס חדש לסיבובי הופעות מלא בגיטרסטים ישנים כוכב משלי בשדרת הוליווד איפשהו בין שר לג'יימס דין יהיה טוב [אז איך אתה תעשה את זה?] אני אחליף את החיים האלה בשביל הון ותהילה אני אפילו אגזור את שערי ואחליף את שמי כי כולנו רק רוצים להיות כוכבי רוק גדולים ולחיות בבתים על גבעות, לנסוע ב-15 מכוניות הבנות באות בקלות והסמים בזול כולנו נישאר רזים כי פשוט לא נאכל ונבלה בכל הברים המגניבים בחדר VIP עם כוכבי הקולנוע כל רודפת בצע טובה תהיה שם כל שפנפנית פלייבוי עם השיער הצבוע בבלונד שלה היי היי אני רוצה להיות כוכב רוק הי היי אני רוצה להיות כוכב רוק אני רוצה להיות גדול כמו אלביס בלי העיטורים לשכור 8 שומרי ראש שאוהבים להרביץ לאידיוטים לחתום על כמה חתימות כדי שאני אוכל לאכול את האוכל שלי בחינם [אני אקח את הקוואזלידיה, חהחה] אני אתלבש באופנה הכי עכשווית אקח לי מפתח ראשי לאחוזת פלייבוי אצא עם נערת אמצע שאוהבת לבזבז את הכסף שלי בשבילי [אז איך תעשה את זה?] כי כולנו רק רוצים להיות כוכבי רוק גדולים ולחיות בבתים על גבעות, לנסוע ב-15 מכוניות הבנות באות בקלות והסמים בזול כולנו נישאר רזים כי פשוט לא נאכל ונבלה בכל הברים המגניבים בחדר VIP עם כוכבי הקולנוע כל רודפת בצע טובה תהיה שם כל שפנפנית פלייבוי עם השיער הצבוע בבלונד שלה ונחתבא בחדרים הפרטיים שלנו עם המילון הכי חדש של מי הכי חם היום הם ישיגו לך הכל עם החיוך השטני הזה לכולם יש בחיוג המהיר את הסוחר הסמים ובכן, היי היי אני רוצה להיות כוכב רוק אני אשיר את השירים האלה שפוגעים בצנזורה אני אוציא את הכדורים מהמתקן הקבוע שיש לי אני אקח זמרים חסרי תקווה שיכתבו את כל השירים שלי אדובב בשפתיים כדי שאני לא אטעה בהם. כי כולנו רק רוצים להיות כוכבי רוק גדולים ולחיות בבתים על גבעות, לנסוע ב-15 מכוניות הבנות באות בקלות והסמים בזול כולנו נישאר רזים כי פשוט לא נאכל ונבלה בכל הברים המגניבים בחדר VIP עם כוכבי הקולנוע כל רודפת בצע טובה תהיה שם כל שפנפנית פלייבוי עם השיער הצבוע בבלונד שלה ונחתבא בחדרים הפרטיים שלנו עם המילון הכי חדש של מי הכי חם הם ישיגו לך הכל עם החיוך השטני הזה לכולם יש בחיוג המהיר את הסוחר הסמים ובכן, היי היי אני רוצה להיות כוכב רוק היי היי אני רוצה להיות כוכב רוק היי היי אני רוצה להיות כוכב רוק -------------- [זה הכל לעכשיו, אני אמשיך מחר אולי...]

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gifאהה חשבתי שזה יהיה בטאגליינס או

משהו וחיפשתי אז לא מצאתי וזה וגם יש כמה דברים שם שלא נכונים וזה אז גם תבדקי בתרגומים.. למשל ב-savin' me אני על הקצה של הסיפור השמונה עשרה זה בעצם כמו שאני כתבתי: "אני על הקצה בקומה ה-18" story זה לא רק סיפור זה גם קומה.. stories- קומות
בכל מקרה כמובן שיש שוני וזה ואני אסתכל עוד אח"כ
אני כבר לא אמשיך, תודה שאמרת.

Ro¥aL

New member
אמממ כמה דברים

1. אני בן 2. השירשור לא בטאגליינס כי זה נגד החוקים של תפוז 3. טעות לא כלכך חשובה אבל בכל זאת תודה על התיקון 4. את מוזמנת להמשיך אם את רוצה ואת נהנת מזה.. סתם חשבתי שזה יחסוך לך עבודה
לילה טוב

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gifאוהה

אבל ראיתי בהרבה פורומים שיש את זה בטאג ליינס.. וכל עוד זה לא המילים באנגלית בכלל אז מותר, זה רק תרגום.. אז אם כבר אפשר לשיר במאמרים, את זה מותר.. ככה עשינו במקפליי.. [וכל טעות היא חשובה אם היא משנה את המשמעות של המשפט
]

גיל110

New member
איכסה מקפליי! פויה!

לא נשכח ולא נסלח להם על הקטסטרופה שהם עשו למאסטרפייס של קווין Don't stop us now לא לשכוח ולא לסלוח

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gifחחחחחח

אני דווקא אהבתי חחח בטח בגלל הקול של דני אבל לא משנה XD אבל נו באמת בגלל זה, יש להם שירים אחרים שהם ממש יפים.. המילים וזה.. בכלמקרה, למה כל כך יבש פה..?

גיל110

New member
אני לא מכיר אותם. רק יודע שהרסו

והקול שלו בחיים לא ישתווה לקול של פרדי מרקיורי, אז אל תנסי להשוות

Little McMickey

New member
../images/Emo28.gifחח אוקיי

אני בכל אופן לא ממש אוהבת את קווין והקול של דני תמיד יהיה הכי יפה בשבילי
אבל אין מה להשוות בכלל

גיל110

New member
אוקי. דעתך מקובלת עלי ../images/Emo140.gif

ואכן, כמו שאמרתי ואמרת בעצמך, אין מה להשוות בכלל.

Ro¥aL

New member
התכוונתי שהמשפט הספציפי לא כזה חשוב כי הוא לא

משנה את המהות של השיר... אבל בקטנה.. תודה על התיקון
ובאמת אפשר רק את התרגומים? בטוחה שזה לא נוגד את התקנון של תפוז?

למעלה