חרישת השבוע

Mayuchkita

New member
../images/Emo27.gifחרישת השבוע../images/Emo37.gif

שיר השבוע אלבום השבוע סרט השבוע תמונת השבוע תמונת לחם שבועית ------------------------------ פאדיחת השבוע הדבר הכי גרוע השבוע הדבר הכי טוב השבוע איך עבר השבוע

אז אני עונה עכשיו ../images/Emo13.gif

שיר השבוע- "בשבילי" של שירלי צפרי (טוב, אני מתאמנת עליו לפיתוח קול, אז הוא נדבק אליי כבר שבוע
) אלבום השבוע- האלבום של הקורס, ההוא עם השיר Old Town (אני לא יודעת איך קוראים לו, כי צרבתי אותו פעם מחברה
) סרט השבוע- "השטן לובשת פראדה"- מומלץ בחום!
תמונת השבוע- זאתי
תמונת לחם שבועית- מהודו
------------------------------ פאדיחת השבוע- נפלתי היום באמצע הרחוב ועיקמתי את הרגל
כאבי תופת באכילס (
) הדבר הכי גרוע השבוע- סבתא שלי נפטרה ביום שני
הדבר הכי טוב השבוע- המממ... הסרט שראיתי
איך עבר השבוע- לאט ומייגע

../images/Emo100.gif../images/Emo108.gifמוקדש לסטארפיש../images/Emo99.gif

שיר השבוע
gritos de esperanza שיר הנושא של הטלנובלה "לונה" אני פשוט מאוהבת בו כבר מאז שהסדרה התחילה
אלבום השבוע
סיפורים על ג'יין..משו כזה חח של "מארון 5" בד"כ שאני קונה דיסק נמאס לי ממנו אחרי חצי שנה-שנה.. זה לא, יש לי אותו כבר שנתיים בערך ותמיד אני נהנית לשמוע אותו שוב מחדש סרט השבוע
זוג משמיים, ראיתי אותו ביום חמישי בלילה עם חברות אצלי בבית, מומלץ
תמונת השבוע
תראווווווווווו
בזכותך סטארפיש
תמונת לחם שבועית
איך גם תמונה רגילה וגם של הלחם הקדוש
חח במילא אין לי פה פאדיחת השבוע
אמממ.. אין לי פאדיחות
זה לא כיף חחח משעמם כזה.. יש לי בת דודה שלכל יום בשבוע ובשנה יש לה פאדיחה חחח ילדה פאדיחיונית הדבר הכי גרוע השבוע
שהוא נגמר
הדבר הכי טוב השבוע
שפגשתי 2 חברות שלי מפורום רבלדה והיה כיףףףף
איך עבר השבוע
מהר

אז אולי כדאי שתשאלי בפורום ../images/Emo13.gif

כי "תפוז" בדרך כלל לא עושים את זה מנחמדות, אם את מבינה את כוונתי

אני חושבת שלא רק מנהלים יכולים

לפרסם... אני לא יודעת, אולי דרך פורום משוב, פורום מומלצים וכו'

Shiri from the block

Active member
וואי כן, זוג משמיים../images/Emo99.gif איזה סרט אדיר! כל כך אהבתי אותו../images/Emo99.gif ומסכימה לגבי האלבום של מארון 5../images/Emo45.gif

Mayuchkita

New member
עונה לעצמי ../images/Emo187.gif

שיר השבוע : Hurt - של כריסטינה אגילרה מומלץ בחום!
אלבום השבוע : Back To Basics - היה ונשאר סרט השבוע : לפגוש את ג'ו בלאק - כולן כבר מכירות!
תמונת השבוע : כי הוא סתם דומה פה לארנב
תמונת לחם שבועית :
פאדיחת השבוע : אין הדבר הכי גרוע השבוע : לחשוב שמישו חמוד , לדבר איתו לדבר איתו .. ובסוף כשהוא שולח תמונה להבין שהוא הדבר הכי מכוער שקיים עלי אדמות , למרות שהוא חמוד .. וחשבת שהוא חמוד וגם יפה ואז את מבינה שטעית ..
הדבר הכי טוב השבוע : שהספקתי ללכת ארבע פעמים לפארק ברגל , ולעשות את המתקנים בחדר כושר של הפארק , כושר = בריאות
איך עבר השבוע ? ח ו פ ש
תמיד נחמד בחופש

Mayuchkita

New member
קלטו שתיכן את זה ../images/Emo99.gif

עוד כמה ימים גם יוצא הקליפ החדש שלה, גם השיר מרגש וגם הקליפ הולך להיות מרגש ויפה

West Doll

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

אני בתכלס לא אוהבת את המראה שלה עכשיו כי זה...לא מתאים לה לדעתי:/ אבל אם כבר...אז בתמונה הזאת היא ממש יפה

Mayuchkita

New member
לא מתאים לה ? ../images/Emo6.gif

הכי מתאים לה.. ויותר מכל זמרת אחרת.. היא ניראת בלוק ובסגנון הזה נהדר.. כל כך מתאים לה!

למעלה