חדשות... חדשות... חדשות...

D o r o t h y

New member
../images/Emo27.gif שירים חדשים ארצי ואשדות

שיר חדש לשלמה ארצי "האמיתי" מילים ולחן: שלמה ארצי עיבוד: בן ארצי , אבי סינגולדה מתוך אלבום חדש "שפויים" לקראת פסח הקרוב ייצא לאור אלבום חדש של שלמה ארצי. השירים ב"שפויים" נכתבו והוקלטו במהלך 3 השנים האחרונות, במקביל לסיבוב ההופעות המצליח עם שלום חנוך ולהופעות הקטנות בזאפה. שירים על החיים , אהבה והרבה רגעים קטנים. ביצירת האלבום נגעו יוצרים ומוסיקאים רבים: גילי פלדמן,לואי להב, דניאל סלומון, אבי סינגולדה,בן ארצי יהודה עדר, מוקי, פיטר רוט,אודי שמחון, נתן סלומון(בית הבובות) ועוד רבים וטובים שתרמו מכישרונם. מיקס: סיימון ויינשטוק. *** שיר חדש מתוך : אוסף ראשון ליזהר אשדות *בכל פעם שאני מתאהב, * צילו של יום קיץ, *איש השוקולד, *מה תאמרי, *יש לך אותי, *במרחק נגיעה מכאן, *מלך שלך, *נועה של הים, *זמן קסם (עם ברי סחרוף), *רגע(עם מיקה קרני), *ככלות הקול והתמונה(LIVE), *הירושימה שלי, *הלילות שלנו, *הבלדה על..., *התחלות. 15 שירים 15 להיטים שנצרבו עמוק בתודעה. + 3 שירים חדשים השיר הראשון שיוצא לרדיו: "כביש לכיוון אחד" מילים: צוף פילוסוף ויזהר אשדות / לחן: יזהר אשדות. "כביש לכיוון אחד" הפך במהלך ההופעות של יזהר בחודשים האחרונים לאחד מרגעי השיא בהופעה. האוסף החדש של יזהר אשדות, ייצא לחנויות במרץ הקרוב לקראת חג הפסח. אלבום האוסף החדש יראה אור במהדורה מיוחדת, אליה יצורף דיוידי של ההופעה המיתולוגית בהארד רוק קפה.(לראשונה בחנויות) אלבום ההופעה בהארד רוק קפה מכר עד היום למעלה מ- 70.000 עותקים. את השיר תוכלו לשמוע גם באתר של יזהר אשדות. www.ashdot.co.il

סאביבית

New member
השבוע אריק ברמן התראיין

ואמר משהו שמתאים מאוד לשיר הזה, הוא אמר שכשאתה שומע את השירים של ארצי אתה דבר ראשון אומר "מה זה החרטא הזה?" ואחר כך נדבק...

D o r o t h y

New member
אני?

אני רק מודיעה מה שמבקשים ממני... בכל מקרה, אני לא אוהבת את ארצי מאז התקליט "כרטיס ללונה פארק" מלבד יציאה חביבה פה ושם.. עברה לי האהבה אליו.

פּלפּל

New member
אני לא יכול להפסיק לשיר!

אל תלחם כשיש ברירה תן לה לשתות לך ת'שוקו בתוך דירה שכורה לאן שלא תיסע תיקח שני בגדים ודוכיפת

D o r o t h y

New member
../images/Emo27.gifכמו שלך – ביט69

מתוך האלבום "חומרים רטובים" שלישית הפאנק רוק ביט69 מוציאה סינגל ראשון לרדיו. הסינגל, "כמו שלך", זכה ל-12,000 האזנות במייספייס במהלך החודש האחרון.

סאביבית

New member
../images/Emo41.gifאילת יגיל עוזבת את מומה

אחרי 6 וחצי שנים כעורכת האינציקלופדיה מומה, עוזבת יגיל את האתר ואת משרתה כעורכת. יגיל הקימה בשנת 2000 את האינציקלופדיה ביחד עם יואב קוטנר ובמשך זמן אף היתה העורכת היחידה. יגיל הודיעה כי היא מרגישה שהגיעה למיצוי תפקידה ומעוניינת לחפש אתגרים חדשים. יחליף אותה סגן העורך נוי אלוש.

למעלה