תרומות למסירה- שימו לב

נועית10

New member
../images/Emo26.gifתרומות למסירה- שימו לב../images/Emo70.gif

תרומות למסירה בגדים, נעליים, רהיטים ועוד... ניתן לפרסם גם בפורום השני שלנו "נתינה מהלב" המסייע למשפחות ובודדים. ראו קישור לפורום נתינה מהלב בצד שמאל בפורום למען הקהילה.
למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות.
נתינה מהלב מסייע למשפחות ובודדים. תודה

a nnat

New member
למסירה מחשב נייד

בלי הארד דיסק (אולי למוסד שיכול לקנות הארד דיסק או לצרף תרומה של הארד דיסק מחברת מחשבים), אני בגבעתיים

אשמח לצורך עבודה בגן תקשורתי

עם ילדים בקשת האוטיסטית. הרד דיסק אני אנסה להשיג בתרומות. האם המחשב תקין? דניאלה

תודה לענת ובן זוגה על תרומת המחשב

הנייד לגן התקשורתי בק.גנים ראשל"צ , כרגע דרושה תרומה של הרד דיסק כדי להשמיש אותו לגן. אנסה להשיג תרומה. תודה רבה רבה בשמי ובשם הילדים בגן. דניאלה

רוצה לתרום

יש לי 2-3 עגלות 1-2 ולולים ומיטה נוער מעץ לא ניפתחת בודדה, סל קלים למעוניין יכול לבוא לקחת כי להוביל בעיה, המעוניין יצור קשר במסרים,

נועית10

New member
../images/Emo92.gifתפרסמי שוב בפורום נתינה מהלב

פורום נתינה מהלב זה הפורום השני שלנו המסייע למשפחות ובודדים למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות תודה

נועית10

New member
תודה ל-0ziris ולשוקולתה על התרומה

תודה ל-0ziris על תרומת קלטות הוידאו שיועברו לילדי המוסדות ותודה ענקית לשוקולתה על תרומת האורגנית שתועבר לילדי פנימיית ארזים.

בת שחף

New member
ארגז מלא קלטות וידיאו לפעוטות

החל מבייבי מוצרט דרך הדגדוגים וכלה בוולט דיסני - מחכה למי שצריך ואין לו.

דנימר

New member
למסירה מכונת כביסה

פרסמתי גם בפורום נתינה, אבל חשבתי שכדאי גם פה. המכונה בסדר גמור, אבל החלטנו להחליף. זקוקה לתיקון קל (משהו בסחיטה) בעלות של כ- 300 ש"ח. ניתן לאסוף אותה עד יום א' הקרוב (אנחנו מרמת השרון).

lady_anne

New member
למסירה רדיאטור (החורף חזר...)

רדיאטור 9 צלעות מתאים לחדר ילדים ועובד מצוין (אנחנו כבר לא זקוקים). איסוף מתל אביב (על גבול גבעתיים).

ShiLee

New member
נעלי כלה-למסירה

נעלי כלה מעור בצבע שמנת-פנינה במידה 39, ננעלו פעם אחת ביום החתונה (עד לאחר החופה). נקנו בקיץ 2005 ב"נעלי ארו" בדיזנגוף, עיצוב קלאסי המתאים כמעט לכל שמלה. הנעליים נקיות וארוזות. אני מתגוררת באזור השרון (חדרה-נתניה). לשאלות ולתיאום-בבקשה לשלוח מסר.

revik

New member
למי אפשר לתת אוכל?

יש לי נקנקיות ושניצלים של טבעול קפואים. יש מישהו שיהיה מעונין?

נועית10

New member
בירושלים אפשרי להעביר ל"אתנחתא"

הם נמצאים בדרך חברון 106 בשכונת תלפיות. 02-6725337 "אתנחתא" הינו דיור מוגן לנוער במצוקה שנפלט מהבית או הוצא מהבית ע"י הרווחה.

לילי p

New member
מחפשת מדפסת לסטודנטית מעוטת יכולת [חרדית]

באזור ירושלים. אפשרי גם כפר סבא. הסטודנטית מאוד זקוקה ואני מבקשת לעזור לה. אם למישהו יש מדפסת תקינה אשמח לקבל. אפשרי גם למסור את כתובת הנזקקת במידה ויתאים. תודה רבה

למעלה