תופיק ראשון

Snitch

New member
../images/Emo26.gif תופיק ראשון ../images/Emo36.gif

מה דעתכם על הסרט? דעתי.. האמת שלא רציתי לבוא לסרט. הרי זה סתם הורס את הספר ואת כל מה שדמיינתי. אבל הגורל רצה אחרת
(אחי רצה ללכת עם הכנופיה שלו היום לסרט, וההורים הסכימו בתנאי שגם אני אבוא. טוב, אח שלי הבטיח לי שבועיים על המחשב
) אז הלכתי הלכתי, נתקעתי בתור עם 90 ילדים בני 7 לכל היותר שרצו "ללכת להארי פוטר או לספיי קידס 2" (נראה לי שכולם הלכו בסוף להארי פוטר
) מאחוריי ישבו כנופיית הערסים של אח שלי שלא הפסיקו לדבר על הדרבי היום, ומלפניי ישב מישהו שנראה לי שהוא שחקן כדורסל, כך שאת החלק הימני של המסך לא הצלחתי לראות. אה, כן. ולסרט-
תמיד חשבתי שהקול שלי זה הקול הכי מוזר ומעצבן שיש. מסתבר שלא, של דניאל רדקליף הרבה יותר מעצבן
28 דקות של פרסומות מורטות עצבים!! לפחות היה דודי
חוץ מזה שדמיינתי את דאדלי יותר ורדרד ובלונדיני, משפחת דרסלי היו די טובים. רק דבר אחד לא הבנתי- כיוון שלפי הסרט המוגלגים גרים בקוטג´ים צמודים וצפופים מאוד, האם זה הגיוני שאף אחד מהשכנים לא ראה את המכונית המעופפת?!
רוב הסרט היה סגידה ממושכת להרמיוני (ממתי היא תיקנה את המשקפיים של הארי?! והיו דברים שהיא בכלל לא היתה אמורה להגיד אלא דמבלדור)
כן, גם אני צעקתי "הארי תיפול!" בקטע של המכונית המעופפת. וזכיתי לפרצוף חמוץ של הילד בן החמש שישב לידי שהיה מוכן להרוג אותי אם הייתי אומרת משהו נוסף לגנותו של הארי הגיבור)
קנת´ בראנה ע-נ-ק!! הליהוק היחיד המשובח לצד מגי סמית´, רופרט גרינט (הבעות פנים מעולות) ואלן ריקמן.
פרסי ממש ממש חמוד! חוץ מהמצח הגבוה מדי.. אם לא הייתי נאמנה לארגוס (רייט) הייתי מתחתנת איתו רשמית
אני היחידה ששמה לב לקטעים סלאשיים במיוחד של הארי ורון, במיוחד במכונית? (Take my hand, Harry!!! *רון מחייך ברחפנות*)
הסרט רץ יותר מדי מהר. (רגע אחד הרמיוני מדברת עם הארי על חדר הסודות, ורגע שני רואים את הארי משחק קווידיץ´, ושנייה אחרי זה סלית´ריון מובילה 90-30?! משהו לא מסתדר פה
)
האפקטים (ודובי) היו ממש ממש טובים. מהבחינה הזו הסרט היה כמעט מושלם (*מכחישה שאמרתי את זה*)
הסוף היה כל-כך קיטשי!! ואיך שהרמיוני רצה אל הארי לאורך כל האולם ומחבקת אותו.. למה זה לא היה רון?!
אהבתי את הטקסט שהוסיפו לרון ("למה הוא אמר "לכו אחרי העכבישים"?! למה הוא לא יכל להגיד לנו ללכת אחרי הפרפרים?" -אהבתי!
)
סך הכל- זה בונוס לאלו שקראו את הספר. הרי מי שלא קרא לא יכול להבין את זה, אין כמעט תוכן.. ציון הבריתני:
(בתקווה שיש פה בעיקר כאלו מפורום הארי פוטר, שאני לא ארגיש מטומטמת מדי)

mishmesh

New member
באמת למה היא חיבקה את הארי?

ולמה לרון היא רק לחצה את היד? זה אמור אם כבר להיות ההפך! ודובי באמת נראה ממש אמיתי. והסרט הזה באמת קצת רץ-אבל הרבה הרבה פחות מהראשון, וזה אחד היתרונות הגדולים שלו על הסרט הראשון. ציון האיציק:

אני מבטיח רשמית

ביום שלישי, דבר ראשון שאעשה (אם מצבי יהיה טוב) הוא לרשום את כל הסיוט הזה שמעיזים לקרוא לו הארי פוטר 2- הסרט
זו הייתה חויה שלא הייתי רוצה לחזור עליה צפו להפתעות
פור
´

LoLo16

New member
חוויותי מהסרט

אני חייבת לציין שכבר הספקתי לראות את הסרט 3 פעמים, ונהניתי בכל אחת מהפעמים הללו! האפקטים היו פשוט מדהימים (גם אני רציתי שהארי ייפול! **שנאה להארי**...)! דובי היה כמעט כמו שדמיינתי אותו. קנת´ בראנה היה פשוט מצויין, לא הפסקתי לצחוק!! למרות שלא דמיינתי אותו ככה. מירטל היתה מדהימה!! הערגוג היה דוחה..
רון היה פשוט הכוכב. רופרט פשוט שולת. בקטע עם העכבישים פשוט מתתי מצחוק. למה הרמיוני באמת חיבקה את הארי ולא את רון??!?!?
אני מתכחשת לכך שזה בגלל ש"רון והרמיוני לא הסתדרו בספר הראשון...", אלא- "כי יש ביניהם מתח מיני"
סיכום:
וחצי. חצי כוכב ירד בגלל משחקו המעצבן של דניאל.

Minerva

New member
אני קצת בשוק מהפורום הזה. ../images/Emo136.gif

*בשוק* אוקיי, משסיימתי להיות בשוק, אני יכולה להגיד שנורא נהניתי מהסרט. חוות דעתי המלאה נרשמה בפורום HP ב21 בנובמבר. הנה הדמויות ששוחקו הכי טוב, לדעתי:
לוציוס מאלפוי. מזילה קצת ריר* *מנגבת מהר לפני שמישהו ישים לב*
דובי- חמוווד וקורע!
לוקהרט- קנת´ ברנה קרעעעע אותי!
סוורוס- נו, איך לא...
ושניץ- העניין עם החיבוקים בסוף- זה היה מקסיייים לדעתי! היא חיבקה את הארי כידיד, ועם רון.... זה מן היה כזה: אוי-איזה-מביך-אנחנו-רוצים-להתחבק-עכשיו-אבל-לא-נעים-אנחנו-בני-12-נבוכים-וחמודים-אבל-ברור-שפעם-יהיה-משהו-רציני-בינינו. אני ברורה?
ראיתי את הסרט פעמיים... ואלך שוב השבוע.

Minerva

New member
אה, ו...

הסרט לא מושלם.... אבל הוא שיפור דרסטי ביחס לראשון... וכיוון שאני לא לוקחת את הסרטים כתחליף לספרים (טפו טפו
), נהניתי מאד!

Snitch

New member
ראית פעמיים?? ו...את הולכת שוב?!

-_____-;;
אה, ויש משהו במה שאת אומרת..
(רון והרמיוני למצח
)

Minerva

New member
ארמ... ../images/Emo9.gif

כן.
כאילו... הסרט רחוק מלהיות מושלם... אבל, שוב, שכנתי את עצמי לזוועות שהם עלולים לעולל, כך שמה שנותר לי- זה להנות. אז נהניתי.
(וחוצמזה, יש לי נטיה לראות בקולנוע מס´ פעמים סרטים שאני אוהבת *שיעול*LOTR*שיעול*). אה... וגם... לעולם לא ימאס לי מהקטע של סוורוס בDEULLING CLUB (מועדון הדו-קרב)...

LoLo16

New member
בקשר לשחקן ששיחק את לוציוס

קודם כל- הוא היה ענק!!
דבר שני- ראיתם אותו בגיא פינס?? ההורים שלו גרים בישראל 18 שנה, והוא מדבר קצת עברית. הוא גם אמר שה-
שלו נמצא בישראל
... הוא כזה נחמד ומתוק!!!!!

De-Panther

New member
אשמתי שכל בן שרואה אותי..../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ישר מתאהב בי?? למה רק בנים?? למה לא בנות?? שמישהו יסביר לי את זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רוצה שבנות יתאהבו בי לא לוציאוסים!!

Hermione HP

New member
ובכלל, בסרט השני יש הרבה שחקנים../images/Emo20.gif

שווים!!!! הנה הדמויות שפשוט התמוגגתי: לוציוס, דראקו, אוליבר, טום (
) ואפילו דניאל נראה די נחמד....! וקנת בראנה עצמו נראה חמוד... הוא לא היה מי יודע מה לוקהרטי, אבל הוא בהחלט לא היה מכוער.... קיץ קץ, עם כל כך הרבה חתיכים, מי בכלל שם לעלילה?

De-Panther

New member
ולמה לבנים לא מגיע גם..../images/Emo14.gif../images/Emo185.gif

קצת להנות?? למה רק אמה?? אמה(תעשי לי ילד) היא רק אחת!!!!!!!! צריך עוד!!!! עוד!!!!!!!!! עוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *אוקיי מפסיק*

LeAnNe

New member
אם דניאל לא היה שם..../images/Emo182.gif

הסרט היה מקבל ציון יותר גבוה ממני (למה כריס קולומבוס אוהב אותו?). כל מה שרציתי להגיד זה:
הסרט היה הרבה יותר טוב מהראשון.
לוציוס מאלפוי היה מדהים
.
שיפור דרסתי (איך לעזזל כותבים את המילה הזאת?) ברמת המשחק של רופרט מייקל גרינט (למה לעזזל השם האמצעי שלו זה מייקל?).
הכל הלך מהר מדי, לפי דעתי היה צריך לחלק את הסרט הזה ל2.
היה חסר לי השיעור שיקויים בו הרמיוני גונבת דברים להכנת השיקוי (אם אני לא טועה, כי יכול להיות שזה בכלל לא היה בספר). ציון
(רציתי לכתוב 2 וחצי אבל עזבתי את הרעיון).

*Ginny Weasley*

New member
../images/Emo110.gif הסרט השני.... ../images/Emo186.gif

היה חביב.... הרבה יותר מוצלח מהראשון, מבחינתי לפחות, בהתחשב בעובדה שאני סוגדת לספר השני. המממ.... לא הופיעו קטעים אהובים עלי במיוחד... כמו למשל חג האהבה
, והשיר הקורע שכתבה ג´יני
להארי. רופרט שיחק בצורה מושלמת לדעתי, ההבעות שלו (בסצנה שהוא הקיא) ובכלל היו מעולות
. אהבתי גם את מי ששיחק את לוקהארט.. (למה אני לא מצליחה לזכור את השם שלו למען השם
), הוא היה ממש כמו שתיארתי לעצמי אותו. ארתור וויזלי, לעומתו ממש אכזב.... ציפיתי שהוא יהיה יותר וויזלי.... (
) טוב כזה.... =\ האא..... דובי
שווה ביותר... העיניים שלו היה ממשששש..... *לא מצליחה להביע את עצמי* וול.... אמה הייתה חמודה.... חשבתי שהיא חמודה גם במציאות, אבל הכתבות עליה בפיוז ובגיא פינס די הרסו לי את הרושם הראשוני.... לא חשבתי שהיא עד כדי כך חושבת את עצמה....
אני לא חושבת שהסרט הרס את הספרים.... הוא פשוט לא תרם כל כךךך.... לדעתי הוא לא מעביר בצורה טובה את ה
שבה"פ.... את השנינות בסדרה.... ובכלל.... למרות זאת, הדירוג -
וחצי.....

Magi¢ Girl

New member
4 ו-½ מתוך 5?! ../images/Emo3.gif ../images/Emo136.gif

נבהלתי בהתחלה..כאילו,אולי מתוך עשר
אני ביום רביעי הולכת לראות אותווו

Lady Wood

New member
ובכן..נהנתי..../images/Emo13.gif

אבל הקטעים באמת היו מהירים מידי.. הרמיוני-הארי על מטאטא-סלית´רין מובילה-
בקושי הצלחתי לקלוט משהו. מאוד איכזב אותי גם שהחליפו את מקגונגל בבינס..דווקא רציתי לראות את בינס. פויה כריס קולומבוס
but..anyway.. רדקליף היה מצוין. למרות שבקטע שרון בא עם פרד וג´ורג´ להציל אותו, חשתי בחילה קלה ("רון, פרד, ג´ורג´, מה אתם עושים כאן?"-ומה אתה בדיוק שואל?! יאאלה קפוץ למכונית ותציל ת´תחת שלך) מהמבטא הבריטי-זה היה בסדר. במיוחד אהבתי את הקטע עם היד בלי העצמות עם לוקהרט..חחחח הפרצוף שרדקליף עשה קרע אותי. והשחקן (קנת בראת´ משהו?) ששיחק את לוקהרט היה מעולה, אם כי לא חתיך במיוחד וקצת זקן, אבל מילא. רופרט ואמה שניהם שיחקו בכלל לא רע, אמה שיחקה די טוב אפילו בקטע שהיא בכתה, למרות שהיא לא הייתה צריכה לבכות (פויה מס´ 2, כריס קולומבוס
) ורופרט עם ההבעות שלו..זה היה קורע. במיוחד בקטע עם הרכבת..כשהארי עשה "רק רגע.." ההבעה של רון קרעה אותי..
אבל בסך הכל נהנתי מהסרט. מאוד אפילו. ציון שלי:
וחצי.

natalyrst

New member
נטע../images/Emo70.gif שלום../images/Emo70.gif

גם כאן אנחנו נפגשות
תהני מחר בסרט ותספרי מה דעתך.... לדעתי אחלה סרט. לא היסטרי כדי ללכת 73875398 פעם, אבל אחרי שהייתי בו פעם אחת, הייתי הולכת בכיף עוד פעם. ממש סרט חמוד, יותר יפה מהראשון (מקווה שראית את הראשון)

shaililo

New member
נתלי... קוראים לי שי... ../images/Emo6.gif../images/Emo57.gif

חחחח... אולי התבלבלת עם שילגי... קוראים לה נטע.. וכן אני מכירה אותך מפורום חיות מחמד.

למעלה