שרשור למקורות מידע בפיתוח אפליקציות

guyiphone

New member
../images/Emo26.gifשרשור למקורות מידע בפיתוח אפליקציות

חברים יקרים לאור הדרישה ההולכת וגוברת לפרסום מקורות ידע נוספים, אני מבקש שהמפתחים שביננו יפרסמו את הכתובות למקורות המידע שלהם. אני מזכיר: לא לפרסם כתובות ישירות לספרים "פרוצים"

guyiphone

New member
טכנולוגיית ה Bonjour של אפל, בוקר טוב ../images/Emo13.gif

בכללי, Bonjour הינה טכנולוגיה של אפל לזיהוי שרותי רשת ללא צורך בהתערבות משתמש. דרך צורת תקשורת זו תוכלו לממש ביתר קלות קשר בין שני מכשירי איפוד/איפוד/איפד ... ובין היתר גם ליצור קשר עם PC ומכשירים אחרים שיודעים "להאזין" או לתקשר עם רשת אלחוטית/חוטית. המאמר הבא מדגים בצורה פשוטה איך ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו למימוש תקשורת שרת-לקוח. אשמח לשמוע עם מי/מה יצרתם קשר עם הטכנולוגיה הזו
שיהיה בכייף

kanabis34

New member
שלישיית ספרים במחיר מבצע

שלושה ספרים באפליקציה אחת מההוצאה של Addison-Wesley * Programming in Objective-C 2.0, by Stephen Kochan * Cocoa Programming for Mac OS X, by Aaron Hillegass * The iPhone Developer's Cookbook: Building Applications with the iPhone SDK, by Erica Sadun

guyiphone

New member
../images/Emo26.gif יש לציין שזה עולה 29$ ../images/Emo70.gif

לצערי יש אנשים שמנסים לחסוך את ה 99$ היותר משתלמים. תודה על האינפורמציה !!

BinKi

New member
ממליץ על TouchXML

קודם כל - בהצלחה עם הפורום ! היה לי צורך במספר פרוייקטים לקרוא קבצי XML. במהלך העבודה ראיתי עד כמה לא ידידותי למתכנת ה-XMLParser, חיפשתי פתרונות אחרים ומצאתי את TouchXML. היתרון - אין צורך במימוש פרוטוקול כל העבודה מתבצעת על אובייקטים ישירות (קריאת קובץ XML, קריאת אלמנט וכ'ו). בנוסף ב-XMLParser נתקלתי במספר הגבלות כמו - הקובץ היה צריך להיות כתוב בשורה אחת ארוכה. מדריך בנושא: http://dblog.com.au/general/iphone-...an-advanced-rss-reader-using-touchxml-part-1/ עידו

guyiphone

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo70.gif ובנוסף ../images/Emo239.gif

פונים אליי מפתחים וכבר אומרים שהפורום עוזר להם ... אותי זה משמח. אני אוסיף בימים הקרובים מדריך לפיתוח אפליקצית פיסבוק לאיפון, ללמד איך מעדכנים סטטוס בכמה צעדים פשוטים יחסית
אם אתם רוצים ללמוד דברים ספציפיים... אני אשמח לפרסם מדריכים מתאימים. אגב, מדריך לעדכון סטטוס בטוויטר מעניין אתכם ? אני מודה מראש לכל המגיבים!

XMLParser

"ב-XMLParser נתקלתי במספר הגבלות כמו - הקובץ היה צריך להיות כתוב בשורה אחת ארוכה" - זה לא נכון. אני השתמשתי בו לקרוא קובץ שהיה עם 20 שורות קצרות וזה היה מצויין.

למעלה