שבת פורום!

beckham17

New member
../images/Emo26.gifשבת פורום!../images/Emo36.gif

חבר'ה, היה ממש ממש כיייייף!!! כל הכבוד לכל מי שהגיע. אני ממש נהניתי, ואני בטוח שכך גם כל מי שהיה... באמת חבל שהייתה הענות כ"כ קטנה מצד אנשים, במיוחד מצד הבנות, אבל בכ"ז הסתדרנו והיה כיף!!!

../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif

על מה אתה מדבר?

מתי היתה שבת פורום? ../images/Emo2.gif

אם זה היה השבת אז ממש חבל כי רק חיפשתי לאן ללכת... כל הסניף שלי היה בשבת אירוח ואפילו השבט שלי (גם מי שלא מדריך) נסע (אני בשבט עמיצור) והיה משעמם!!!!

לא הבנתי..

בשבת האחרונה הסניף שלי התארח בזכרון יעקב השבת אנחנו לא הולכים לשומקום... ו... קוראים לי מוריה- נעים מאד

מוריה אני הרבה פעמים מתבלבלת

ב"ה בין הי' לה' או הא' עזבי אז הם לא היו ברחובות לא משנה כי גם ברחובות היתה שבת אירוח

SGVB

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אם אתה מתכוון לזה שהייתם אצלנו בהסדר אז רק שתדע שבאתי היוםן בערך ב4 וחצי ונראה לי שכולכם ישנתם עד מתי אתם נשארים? אם אתם נשארים גם מחר אני אולי אקפוץ לבקר וגם נעמה כנראה

lali37

New member
אריאל אתה דפוק../images/Emo70.gif

שבת פורום... עוד מעט כולנו גם נאמין לך...

שבת פורום מעולה...

בס"ד בפעם הבאה אנו מקווים שתהיה הענות יותר גדולה... אריאל לאחר שהכרזתי על שירה כמנהלת האירועים וכמוצארט כמנהל החתימות אני מכריז עליך כרב הראשי של הפורום צדיק יסוד עולם...

mayakol

New member
אז מה אריאל עשה הפעם שמצדיק את

התואר הזה? למרות שעד עכשיו הוא היה הרב של הפורום, רק לא באופן רשמי...

למעלה