רשימת ציוד אטרקטיבית

dudster

New member
../images/Emo26.gifרשימת ציוד אטרקטיבית../images/Emo36.gif

אוקיי, כחלק מהריפוי בעיסוק, כי נורא משעמם לי ויש לי איזה 24 יום לגיוס, אני באמת ומנסה ליצור דברים לפורום הזה, אחד מהם היה מ.ר.מ שיצא לפועל בשיתוף מעל ומעבר עם Y.G.J. בכל אופן, אני עוקב אחרי רשימות ציוד, ושומע מאנשים שהתגייסו, והחלטתי להרים את הכפפה ולרכז את הציוד ההכרחי להבאה לבקו"ם. עכשיו הבקשה שלי אליכם, אנשים שרוצים להוסיף דברים, לערוך דברים, להוסיף מלל, או תמונות וכיו"ב, מוזמנים לשלוח לי מסר או מייל עם הבקשה. בקשה שניה שלי מהמגוייסים לחילות הקרביים, אני צריך שתגידו לי מה להוסיף לטירונות 03+
את כל ההצעות שלי יש לקחת בערבון מוגבל בלבד
לינק: http://www15.brinkster.com/dudush/idf/index.html

lightofgod

New member
כל הכבוד אתה פשוט נשמה טובה!!!

אני לא יודע אם זה משעמום או מבאמת אכפתיות אבל ממש ממש תודה בשם כולם!

אתה באמת אחלה

באמת, סחטיין על היוזמות. רציתי להציע שבאתר של מ.ר.מ תבקש מאנשים להכניס גם פרופיל. זה יעזור לתמונה יותר ברורה, לא?

dudster

New member
בנאדם

פרופיל זה מידע צבאי מסווג ולא כולם רוצים לחשוף אותו אפשר לדעת פרופיל לפי מנילה, אם מישהו קיבל מנילה לחי"ר אז יודעים את הפרופיל....לא הכרחי תודה על המחמאה

מ ס ט י ק

New member
הציוד שרשמת הוא לבנים נכון?

ועוד שאלה.. חולצות ירוקות - גם בנות צריכות ללבוש מתחת למדי ב´?

dudster

New member
זה לבנים כן

אלא אם כן את צריכה משחה לשפשפות גם
אני ממליץ לך לא לקנות הרבה גופיות ירוקות כי אחרי הטירונות אתן לא מחוייבות ללבוש גופיה מתחת למדים אז זה לא שימושי הרבה... תקני 2-3 ירוקות מקסימום לא יותר...

מ ס ט י ק

New member
אבל לבנות אנחנו צריכות ללבוש נכון?

קניתי 9 חולצות לבנות - אני מקווה שזה יספיק לי. אולי אני אקנה עוד 2 חולצות בצבע ירוק - שיהיה.

למעלה