קצרים ליום ראשון

ofec bar

New member
נקודה קטנה נוספת

אני מאמינה גדולה בזה ש"מה שיכול להועיל יכול להזיק". חשוב להיות מודעים גם לסכנות שבריצה יחפה. במקרה שלי - הרעה במצב הבוניון כתוצאה מהאימפקט על כרית הבוהן בנחיתה, כאשר בריצה יחפה היא אינה ממוסכת על ידי המדרסים. קיימים מקרים בהם הנזק יכול לעלות על התועלת, ולכן חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע לפני שינוי כזה. חוץ מזה למרות שיצא לי שם של מתנגדת יחפנות, אני לא כזאת, ומאמינה שכל אחד צריך לעשות את מה שתורם לו במיוחד. הנקודה המרכזית היא לדעת שלכל דבר שיש לו פוטנציאל לשיפור יש גם פוטנציאל להרס ולכן חשוב לעשות החלטות מושכלות.

מור שלז

New member
מסכימה איתך... אבל

גם אני כאמור מאוד חשדנית וזהירה, קוראת הרבה, לומדת הרבה, מתייעצת ו... מנסה. היום אני חושבת שאני במקום כזה עם הגוף שלי, שאני פתוחה לנסיונות. יודעת לפרש את האיתותים של הגוף, ואם אני לא בטוחה - מפסיקה. אני מסכימה שלכל גוף האמת שלו - מה שמתאים לאחת לא מתאים לאחרת. ובהחלט יכול להיות שבלא מתאים - מדובר בנזק. ממש כמו שתכנית אימונים מעולה לאחת מאיתנו, תוביל אחרת לפציעה ועומס יתר. ולכן אני מאמינה שצריך לנסות. על פי אותם העקרונות שאנחנו תמיד מדברות עליהן: הדרגתיות, זהירות, הקשבה לגוף. במיוחד בגוף שלנו, אחד הדברים שגיליתי הוא שגם אצל אנשי המקצוע - אין אמת אחת. יש המון ניסוי ולימוד תוך כדי: מה עובד? מה לא עובד? איך ממשיכים. אני חושבת שבבסיס אנחנו מסכימות: את אומרת שאת לא "מתנגדת יחפנות" ואני מצידי לא הפכתי לאוהדת שרופה של יחפנות. כשזה הגיע לארץ נוצר מעין הייפ שכזה, שזה יעזור לכולם, יפתור את כל פציעותינו, נזרוק את נעלי הריצה ונתמזג עם הטבע וכו'.... שעורר בי הרבה אנטגוניזם. עכשיו נראה לי שהגענו לקיצוניות השנייה: פתאום יש מלא מאוכזבים, ומלא אנשים שפוסלים על הסף עוד לפני שניסו. וגם זה מפריע לי. בבסיס אני כאן מאמינה שעדיף להשתדל כמה שיותר יחפים, כל אחד ואחת לפי מגבלות הגוף: בתרגילי החיזוק, בהליכה, בקפיצה עם דלגית וגם בריצה. שוב, לפי מה שהגוף מאפשר לנו.

ofec bar

New member
חיזוק יחף אני מסכימה אתך, ודלגית -

משהו שהתחלתי לנסות ביחד עם הרולר (סוג של "סטריט ספורט"). אני לוקחת אותה איתי בתיק לכל מקום בתור הספורט שאפשר לעשות תמיד, זה מעורר הרבה גיחוכים... אבל עובד.

tamark4

New member
אני רק שאלה

אם הקרסול גמיש , יש משמעות לקריסה פנימה ? (כלומר האם זה לא בולם זעזועים טבעי ותקין ).

nutty01

New member
אבודה בגן שמואל... ../images/Emo2.gif

כאילו לא מספיק לי שאני חוששת.. אמנם ספרינט ראשון כבר עשיתי בטרינשים, אבל האוירה הייתה כ"כ מלטפת ותודות למפגשים הרבים לפני הרגשתי מאד מוכנה. עכשיו אני מוצאת את עצמי מתרגשת שוב, חוששת מחוסר הידיעה, מעצם העובדה שזה טריאתלון מעורב (אמא'לה, בנים הרולות האלה), שוב מתאמנת לבד, אבל יודעת שכרגע אני בכושר סביר לחלוטין בשביל לסיים ולא מחפשת לעשות יותר מאשר לסיים עם חיוך. אבל למה לעזאזל המפות צריכות להיות כל-כך לא ברורות?!?!$^% זה מוסיף לי מקדם לחץ בלתי מבוטל.. אני מתכננת מתישהו בשבוע הקרוב לנסוע לשדות ים לראות את המקום בתקווה שהדבר ירגיע אותי ואוכל לפענח את התצ"א
אם יש מישהי שמכירה את המסלול ומוכנה to talk me through it אני אהיה אסירת תודה..

אני מתכננת לברוח לסיור נוסף

אולי זה מה שירגיע את הפרפרים בטח באזור רביעי בוצוריים או חמישי בוקר את בהחלט יותר ממוזמנת להצטרף אלי

טלאיל

New member
שישי אחה"צ

אני ולימור מתכוונות ליסוע לקחת את המספר ולעבור על המסלול. את מוזמנת להצטרף.

רציתי,באמת שרציתי

להרשם אבל אני חייבת בדיקה ארגומטרית ואין תור עד אחרי סוכות, באסה או סתם תירוץ

עכשיו דיברתי עם מדיטון בת"א

יש להם תורים פנויים ב- 26/9.... הם נמצאים במלון הילטון ת"א ולחברי קופ"ח כללית זה עולה משהו כמו 50 ש"ח 03-5202121

מור שלז

New member
גן שמואל: טרי מאוד ידידותי, תיהני מה../images/Emo204.gif

לנסוע לראות את המקום קודם זה רעיון מצויין, ויכול לסייע מאוד להוריד את מפלס הלחץ. גם יום לפני, להגיע לקחת מספר באור, לעשות עם האוטו את מסלול הרכיבה, יכול לעזור מאוד. ואם לא ... תגיעי מוקדם, תתמקמי בשטח ההחלפה, ובקשי ממישהו לידך להסביר לך את המסלול. בסופו של דבר, זה טריאתלון פשוט וידידותי למדי, אין מה להסתבך יותר מדי עם המסלול. וכמו שמאמן אחד אמר לי פעם: "מה את נלחצת? תמיד יהיו אנשים לפנייך - פשוט תעשי מה שהם עושים..." נתראה שם

אילת52

New member
מוכנה לעזור

תשלחי לי מסר אם את רוצה. כמו שכתבו קודמותיי, המסלול לא מסובך ותמיד יהיה מישהו לפנייך, ובכל זאת גם אני מרגישה יותר בטוחה כשאני מכירה את המסלול לפני. בכל מקרה, גם אם תעברי עליו לפני, ביום התחרות כדאי לבדוק את כל הכניסות והיציאות ולודא שאת יודעת איך למצוא את האופניים שלך. בהצלחה

nutty01

New member
תודה לכולן!

אהיה איתכן בקשר בנוגע לגיחות לשדות ים ללמוד את המסלול

למעלה