סיכום הריצה והריצה הבאה

emanuah

New member
../images/Emo26.gif סיכום הריצה והריצה הבאה ../images/Emo36.gif

אפתח בהתנצלות, אתמול הייתי ביד ושם בלו"ז שתוכנן להסתיים ב 19:00 ובפועל הסתיים ב21:30 ולכן נעדרתי מהריצה- חברים, מתנצל! הבנתי שאתמול הייתה ריצה קלילה של 11 ק"מ. הריצה הבאה: יום ד' (מחר) נמל ת"א 20:00, 11 ק"מ, קצב 6:00- כולם מוזמנים עמי 057-8154118

כל הכבוד לך!

כל הכבוד על היוזמה לריצה קבוצתית. וכל הכבוד על הקצב העממי יחסית שנותן אפשרות גם למי שלא בכושר על לבוא. מקווה להצטרף בשבוע הבא. דניאל.

emanuah

New member
../images/Emo24.gif כולם מוזמנים

אתה יותר ממוזמן להצטרף, כבר הערב...עוד שעתיים אנחנו בנמל... עמי

אני מחר באימון עליות

מחר ב - 18:30 אני עושה אימוני עליות עם חברה מהעבודה בגבעת המופעים. אצטרף לארוכה ביום שבת. תבלו.

היה כיף ורטוב

היינו חמישה , רצנו מזרחה . סמי רץ 12 ק"מ , ואנחנו באותו זמן הספקנו 11 .(1:07) חסרת לנו ,והמתנו לך עד 20:55. . אפילו לא היה מי שיאכל את האבטיח ששכחתי גם להוציא. חזרנו עם פצועה שעד יום רביעי בטוח תבריא (אגשית). יום רביעי אין שחרורים!!!! היה כיף!

refaelgold

New member
,:)

אם תראו בחור מקועקע שרץ על קצב 4:30-4:00 תגידו שלום:)) נראה אותכם מסלול 21 קמ יפו אוניברסיטה וחזור:) אחלה ריצה..

ריצת השבת שלנו!

ריצת השבת שלנו בסימן טריאתלון ת"א. נצתרך להגיע כמה שיותר מוקדם , ולפי המפה נרוץ בצידו הצפוני של הירקון. כדאי להגיע לחניון הרידינג מוקדם ככל האפשר - יחסמו כבישים. בריצה מחר כבר נסגור את כל הפרטים. וכמובן שאין שום סיכוי לוותר על ריצה זו. (פרט לעמי שיעשה חיים) להתראות ובהצלחה למשתתפים. מצ"ב מפת הטריאתלון- http://www.triathlon.org.il/files/file478.pdf

Tzachi B

New member
נקודת התחלה לריצת שבת

מציע לשם שינוי להתחיל מרמת החייל למרות שניתן יהיה להכנס ולצאת משיכון ל, ליד תחנת הכיבוי, בגדול, לא תהיה אפשרות להוציא מכוניות מחניוני רידינג עד 10 וחצי עדיף להתחיל מרמת החייל צ.

עמרקרפ

New member
בלי להעלב

באמת בלי שום כוונה לפגוע, למה שלא תפתח קומונה נפרדת לקבוצת הריצה שלכם? תאר לך שכל קבוצת ריצה, טריאתלון, או אופניים תעשה את תיאומי האימונים שלה בפורום הזה.

אדם גבע

New member
מה שאתה מציא קצת בעייתי

הקבוצה של עמי היא קבוצת ריצה עממית שמתחילתה נבנתה כאן בפורום ואין מקום אחר שהיא יכולה ליהיות בו. אפילו שם אין לקבוצה (עמי אני חשבתי על רצי הפורום או רצי שוונג- מה דעתך?) בכל מקרה מקומה של הקבוצה הזאת הוא פה וזה לא הולך להשתנות עד אם וכאשר הם יהפכו לקבוצה רשמית ולא נראה לי שזה הולך בקרוב. ולמרות איך שזה נשמע זה ממש לא אמור ליהיות מתגרה או מעצבן אבל עם ההודעות שלהם מפריעות לך אתה יכול לא להיכנס לפורום... ושוב זה לא כדי לעצבן חס ושלום. עמי אני איתכם!!!

ברק133

New member
בלי להעלב

באמת בלי שום כוונה לפגוע לפני חודשיים הצעתי לקבוצת הריצה הזאת לפתוח קומונה ולהעביר שם את כל חוויות הריצה באמת בכייף.

emanuah

New member
מגיב לראשונה...

ערב טוב, כפי שתאר זאת אדם גבע, קהל היעד של קב' הריצה שלנו הוא הפורום. כפי שיש פורומים לרצי הקבוצות המממומנות, הפורם שלנו הינו כאן. אתוודה ואומר שאם אמיר (כמנהל פורום) היה מבקש ממני זאת, הייתי נעתר במיידית, ברם אולם לאור היות הבקשה מדריי הפורום (מעטם ולא מרביתם), אין לי במה אחרת להביא את בשורת הריצה לאותם רצים מתחילים (כמוני), ש"מחפשים את עצמם", מחפשים קב' שתקלוט אותם, לריצה במרחקים קצרים, בקצבים עממיים. אני באמת ובתמים מאמין שהתרומה לקוראים בפורום גדולה מהמועקה הרבה אותה חשים רצים הקשורים לקבוצות ורואים בקריאה שלנו לריצות השונות קומונה... כל שבוע מצטרפים אלינו רצים חדשים, חלקם הופכים לקבועים, חלקם לא, אבל מה שבטוח שככל הנראה בלעדינו היו נאלצים לרוץ לבד או לעיתים לוותר על החוויה (מעידים על כך במהלך הריצה). לסיכום (מצטער על החפירה)- אבקש את סליחתכם על ההודעות שלי (לרוב מדובר על 3 בשבוע (יום ב', ד' ושבת), מקווה שתמשיכו לסבול אותי באהבה. שלכם, עמי

favre

New member
תמשיך לעדכן- זה מעניין וחשוב

בסוף יגיעו עוד הרבה יותר רצים- וגם זו המטרה של פורום, לכתוב הודעות ככל העולה על רוחך. גם אני בסוף אצטרף אליכם- כרגע אני לא יכול בגלל עבודה, אבל אין לי ספק שאם תמשיך לעדכן, בסוף אני כן אגיע

tomerbt6

New member
די כבר להעיר על כל דבר!!!

האנשים שלא יודעים לומר מילה טובה על יוזמה מבורכת של עמי וחבריו פשוט מוציאה אותי מדעתי. הרי לשם מה נוצר הפורום אם לא בשביל לשתף אותנו הרצים בחוויות אותן עוברים הרצים האחרים. עמי יישר כוח ליוזמה המופלאה שלך המשך לעדכן על כל ריצה וריצה שאתם עורכים. והרבה הצלחה בהמשך הדרך.

orentz3

New member
מקומכם פה איתנו.המשיכו כך../images/Emo45.gif

אני אישית,אוהב לשמוע שיש קבוצת ריצה שפועלת ללא שום כוונת רווח ומזמינה את כוווווולם-יוזמה מבורכת. אגב,עוד לא יצא לי לבוא(תאונת אופניים קטנה)..אבל מאוד רוצה וזה יהיה בקרוב. בהצלחה

מרב.

New member
../images/Emo45.gif

ואני מעריכה מאוד לא רק את רוח הריצה שלך, אלא גם את הפניה לכולם, את רוח האירגון והפירגון, את הכבוד העולה מהודעותיך, ואני בעיקר מתה על סיכומי הריצה שלך
ביום שבת תעשו לי מקום, צריכה שמישהו יריץ אותי קדימה לתוצאה טובה של 10 ק"מ

למעלה