נא לא לייבש!!!!!!!!!!!!

ת י י מ ס

New member
../images/Emo26.gifנא לא לייבש!!!!!!!!!!!!

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: שלושת הפורומים האהובים עליך: שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: שלושה שירים יפים: שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: שלושה ספרים שלא תשכח/י: שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: שלוש שעות מועדפות ביום: שלושה פתגמים: חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: שלושה דברים שגורמים לך לבכות: שלוש סיבות לקום בבוקר: שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: שלוש משאלות: נלקח מפורום אחר

tamarhp

New member
אנייייייייי../images/Emo70.gif

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: מממ... אוהבת מה? לעשות? לאכול? אם בכלליות, אז - אני אוהבת לקרוא, אני אוהבת פרות משה רבנו, ואני אוהבת גשם. שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: לקרוא, לנגן, לצייר (אני מקווה....) שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: נקניקיות טבעול
, פיצה, ספגטי... ויש עוד הרבה... שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: שוקו קר, מים, מיץ תפוחים שלושת הפורומים האהובים עליך: בנ"ע בתפוז, פורום נוער דתי בסרוג, ו.... זהו.. שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך:
(חלק פדיחות לומר פה וחלק יעלבו שלא כתבתי אותם) שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: אלבומי תמונות... מיטה, שולחן. שלושה שירים יפים: I am a Rock, זמן (של ריטה ורמי), וOnly Time [זה רק קמצוץ מהשירים שאני אוהבת...] שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: cry of the celts1, cry of the celts 2, enya שלושה ספרים שלא תשכח/י: הארי פוטר [1-5], בלתי הפיך, אלבי, מומו (אופס, זה 4..) שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: פעם זה היה זומביט, היום שומדבר.. שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: מלך האריות 1
, נווט מכוכב אחר, ו...אממ.. כל הסרטים שיש לנו בבית... טוב נו, השלישי זה סיפור אהבה בלתי נשכח. שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: לקרוא, לצייר, לנגן שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: קוראת, מציירת, ומסדרת את הדברים שלי (תמונות באלבום, מגירות, וכו'..) שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: "שיגעון", "טאקי" (עד לכיתה ט'.... יש לי טראומה..), "ספיד" שלוש שעות מועדפות ביום: 10 בלילה (אהממ), ו... לא יודעת.. שלושה פתגמים: חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: מממ.. שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: לקיחת אחריות שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: העצבנות.. האף... ו... אממ... השיער? (לא הצבע, הצורה). שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: העיניים... שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: העצבנות.. האף... ו... אממ... השיער? (לא הצבע, הצורה). שלושה דברים שגורמים לך לבכות: סרטים וספרים מרגשים שלוש סיבות לקום בבוקר: הכיתה שלי, הזמן שלי במחשב, ו... לא יודעת שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: המשפחה, השאיפות והרצונות שלי, ו.... אממממ.. תנו לי לחשוב על זה... שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: למצוא שירות לאומי, להוציא תעודת בגרות טובה שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: אלוקים שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: דברים שנוגדים את ההלכה שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: בצל, חום, אי צדק ...עד גיל 30: אני רוצה להתחתן ולהקים משפחה שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: אמא שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: לאבד קשרים עם אנשים או אנשים עצמם, מחלות, כאב שלוש משאלות: 8-X

tamarhp

New member
בקשר לשאלה האחרונה

יש לי משאלה שאני כן מוכנה לומר - ללמוד שמות של קבוצות כוכבים, ואולי אפילו ללכת פעם אחת למצפה כוכבים... עם מדריך...

הממ...

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: את המש' שלי, חיבוקים ולארגן דברים שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: בתקווה שאני אמשיך לנסות להפיק צלילים מהגיטרה, לחפש חופים שווים ברחבי הארץ ולהנות מהרגעים הנהדרים בחיים-נחשב תחביב או לא?... שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: אוכל של אמא- תלוי במצברוח, תמיד תמיד תמיד שוקולדים ועוגות וגלידה-מתוקים ז"א, וסתם מאפים שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: לימונענע מים וסתם בירה עם ספרייט שלושת הפורומים האהובים עליך: בנ"ע כמובן :), התחלתי לשרוץ בסטודנטים לאחרונה ובשאלה קטנה שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: שתי חברות שלי וחבר אחד שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: כל מיני בובות חרסינה כמזכרות מאנשים חשובים, צדפים-והמון... ו-2 כלי נגינה- אורגן שווה וגיטרה מהממת
שלושה שירים יפים:נעה של הים, עטור מצחך והדיסק החדש של מסיקה בכללותו- לא פרסומת סמויה אבל שווה האזנה... שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: המ, אוסף שאחותי הכינה לי, החדש של מסיקה-עם השירי ילדים,המומלץ מלמעלה... ואביב גפן שלושה ספרים שלא תשכח/י: מישו לרוץ איתו, צופן דה וינצ'י ולאהוב עד מוות. שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: סורי, אין שומדבר קבוע, רק תוכניות אהובות כמו המירוץ לאתמול, גו'אן מארקדיה,er, וויל וגרייס ערוץ 3
שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: חומות של תקווה, חופשיות על הבר ותראו מי שמדברת ומדברת שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: להיות בבית, להיות בים-על החוף ולדבר עם אנשים נחמדים שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: הייתי יושבת לצבוע דברים, לסדר את החדר והארון דחוף(...) והייתי משקיעה יותר בללמוד לנגן
שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: מחבואים, קלאס ותפסוני- וואו ה-נוסטלגיה במיטבה שלוש שעות מועדפות ביום: חמש בבוקר, תשע בערב ושלוש בצהריים שלושה פתגמים: נמאס לי לשמוע- כל סוף הוא התחלה חדשה, מתי כולם יבינו שזה לא סותר את זה שזה כן כואב? החיים הם לא סרט ואין הנחתום מעיד על עיסתו חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: בלאגן וסדר שולטים כמובן- מוזר שזה בא ביחד אבל ככה זה אצלי... אומרים עליי שאני לחוצה אז כנראה שאם רואים את זה זה בולט... ואי יכולת לסתום את הפה לפעמים שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: שקט נפשי כזה, שלווה כריזמה תכונה טבעית להיות שמחה שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: עצלנות חרדה פחד מכישלון שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: הידיעה שאם אני ממש רוצה אני יכולה לשנות דברים ראיה לרחוק כשצריך התעלות על עצמי לא לכעוס על כל שטות שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: אם שלושת הדברים שאני שונאת בעצמי... שלושה דברים שגורמים לך לבכות: פרידות, חוסר צדק- אכזריות, וסתם כשרע שלוש סיבות לקום בבוקר: אין ברירה..., הצורך להמשיך הלאה, ומי בכלל אוהב לקום בבוקר? תמוה בעיניי שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: שמיעת מוזיקה, קריאת ספרים וכמובן האנשים בחיי. שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: לנוח כמו שצריך. לחיות כמו שצריך. לא להזניח אפחד כולל עצמי, ובטח לא את המש' והחברים שלי. שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: בעצמי, ביישות אלוהית ובעולם הזה. חייב להיות טוב בסוף שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: אמא, בחיים זו מילה שקצת גדולה עליי ננסה, לדעתי כל דבר שמפחיד אותי ממש ממש. בינתיים אני מוכנה לשקול צלילה ובנג'י ושות' אבל הכל יכול להשתנות. שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: אנשים צבועים, תרד ולפעמים לפעמים גם העבודה שלי מעלה לי סעיף ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: גדולה?... סתם לא, אני מקווה להגשים את כל המטרות שלי ולסיים תואר ראשון ושני בהצלחה, לעבוד במקצוע שיתאים לי ואני גם רוצה להיות אמא עד גיל 30, אפילו אני כבר התרככתי ראיתם מה זה? שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: מעצמי. מאנשים. מהעולם. שלוש משאלות: אני אשאיר את זה לעצמי כי אחרת הן לא תתגשמנה לא?
זאת רק אני או שזה מוזר שהכל בשלשות?..

צאבוש 2

New member
../images/Emo13.gif

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד:לאכול,לטייל,לשמוח שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: לקרוא,לאכול,ולישון שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: פיצה,פלאפל ועוף קייב שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות:מיים,תפוזים,תפוחים שלושת הפורומים האהובים עליך:אין שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך:שאני ידע אני יגיד
שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: בלגן,גיטרה,מחשב שלושה ספרים שלא תשכח/י:המישחק של אנדר(אורסון סקוט קארד) הרוזן ממונטה כריסטו,ועוד מלאאאאאאאאאאאאא שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: לא רואה שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת:שודדי הקריבים,מהיר ועצבני,ורומאו חייב למות שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות:לאכול לישון ולשחק שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי:נימצא בבית שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה:מונפול,קלפים,כדור רגל שלוש שעות מועדפות ביום:בין 1 ל4 בלילה
שלושה פתגמים:לא זוכר חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך:קשקשן,מטרידן,ומוזר שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: לא רוצה שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך:לא שונא כלום שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך:את הכל שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת:לא רוצה להישתנות שלושה דברים שגורמים לך לבכות:חסוי. שלוש סיבות לקום בבוקר:קודם אני צריך סיבה לישון לפני הבוקר
לא אוהב לבזבז זמן. היום זה חלק כפי. ויש דברים שצריך לעשות שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: נשימה,הורים,ושכל שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה:חסוי שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם:להיות שמחים,ה',ובעצמי שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י:חסוי שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי:שקרים,צביעות,ועצב ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה:אנא ערף? שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם:חושך גוקים,ותינוקות שלוש משאלות:להיות דרקון,מלא כסף,ואז להיות שוב אדם נלקח מפורום אחר

טוב אני אבל אתם תתאכזבו.

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: הממממ אנא עראף.. חפצים?! לא יודע.... שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: לקרוא לנגן ולטייל שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: פיצה פיצה ופיצה שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: מים,תפוזים סחוט, המממ שוקו? נס קפה? שלושת הפורומים האהובים עליך: בנ"ע כיפה, המסע לפולין, תפוז משוב סתם לא! בנ"ע תפוז!!! ביסחוקים.... שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: הממממ מזה עיניינכם?! שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: המממממ הרבה הרבה בלאגן... כשאני אדע מה יש לי בחדר אני אגיד..... שלושה שירים יפים: קאנטרי רודס! וכל מיני... יש כ"כ הרבה! שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: כל הצרובים שלי... וג'ימי הנדריקס! שלושה ספרים שלא תשכח/י: מומו, על העיוורון, לורד פונטלרוי הקטן שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: לא רואה. שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: מטריקס,הפריצה לאל קטרז (יש הרבה בעצם! אבל את אלו ראיתי יותר מ100 פעם!) שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: הרבה דברים חלקם חסויים... בגדול לנגן לקרוא ועוד משהו חסוי... שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: הממממ לא יודע! תגידו אי אפשר לשחמוח בחקי בשאלון הזה?! שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: לגו שליטה
לא יודע... כל מיני דברים הייתי ממציא... בונה כל מיני בתים על עצים מחנות וכו'.... שלוש שעות מועדפות ביום: 00:00-00:00 אני אוהב הכל!!! שלושה פתגמים: יו.... טוב אין לי כוח... חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: מזה פה השב"כ? מאיפה לי?! שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: כלום! שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: כלום. שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: כלום. אני פשוט אני!! שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: כלום. מזתומרת אם יכולתי? בוודאי שאני יכול!! אני יכול הכל... את שואלת על מראה חיצוני? לא יודע... תכלס לא אכפת לי כ"כ.... שלושה דברים שגורמים לך לבכות: חסוי לחלוטין! שלוש סיבות לקום בבוקר: הממממ כי אני אוהב את העולם! שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: אין כאלו. שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: לצמוח שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: בעולם. (כן אני יודע שלא כתבתי הקב"ה כי זה הרבה יותר עמוק בגדול אין יישות כזאתי קב"ה ואני יכול להסביר. כן אני יהודי מאמין!) שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י:לא יודע.. אני לא אתאבד אני מניח.. שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: לא יודע.. אני משתדל שלא לשנוא! ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: אבא! איש.. (לא תקראי לו בעלי כי אם אישי זכריה שם,שם נראה לי...) ותלמיד חכם. שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: הקב"ה (הלוואי) בני אדם. בדידות. שלוש משאלות: "ביום ההוא יהיה הר בית ה' רם מהרים ונישא מגבעות ונהרו אליו כל הגויים" נלקח מפורום אחר:חחחחחחחחחחח

../images/Emo60.gif

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: חפצים כאילו? מממ.. לוידת... שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: בעוד 10 שנים אני אגיד לכם בע"ה
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: עוגה של אמאאא
, ומרקים (בעיקר סמיכים
), ומלפפון חמוץ
אין עליו
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: משקה קל בטעם ענבים של פריגת (שאח שלי לא יעשה לי בעיות
חח.. עזבו, פדיחה פרטית
) ושוקו, ו...אמממ... אולי מיץ תפוזים? לוידת... שלושת הפורומים האהובים עליך: 1. פורום בני עקיבא
2. פורום בני עקיבא
3. פורום בני עקיבא
שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: שולי
ומור וקרן מהכיתה שלי
שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: המחשב הנייד
והאלבומייים
והדרבוקה
שלושה שירים יפים: יש מלאאאאא... לדוגמא: מה חשוב היום (ריטה) כמו ששיר נוגע (נינט) חייך וחיי (ריטה וגידי) יש עוד מלאאא... שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: הדיסקים שצרבתי
ו"סימנים בדרך" של יוסף קרדונר
שלושה ספרים שלא תשכח/י: אה, אני שוכחת תוכן של כל ספר, אפילו אם הוא היה מהמם...
אבל אולי אלבי, כי תמר זוכרת אותו בע"פ
(תמר, זוכרת בשבת?!
) שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: מי רואה טלוויזיה?!... שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: מלך האריות דמבו פינוקיו ועוד... אבל כל אלה בגלל אחיינים שלי אז זה לא חוכמה...
ואני גם לא כזה ששה ושמחה לראות אותם
ועכשיו באמת
: הארי פוטר, מרד התרנגולים, נווט מכוכב אחר ויש עוד.. בטוח... שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: להיות בסניף!!!!!!! ולהיות בפורום ולדבר עם שולי בטלפווון
שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: מסדרת ת'צופרים מסדרת ת'פעולות קוראת ספרים באנגלית
שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: "אמא"...
מחבואים הפוך (סרדינים), וד"א, - אין לי בעיה לשחק בזה גם היום... אני עוד אשחד את החניכים שלי
ו"זה הסוד שלי" - זה משחק קופסא שתמיד שיחקתי עם אחותי הגדולה שלוש שעות מועדפות ביום: כל יום זה משו אחר
שלושה פתגמים: "דע כי צריך לדון את כל האדם לכף זכות" "מיאו... מדוזה!" "לך אל הנמלה עצל, ראה דרכיה, וחכם" (זה מה שעלה לי בראש
) זהו.. אין לי כוח לעוד

צאבוש 2

New member
../images/Emo12.gif

תקראי מה רשמת במישפט אחד לפני האחרון ואז את האחרון
תנסי להפנים

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגת אותי, צבי...
אבל זה סתם משו שתקעתי
וחוצמזה - אני חולה, אז יש לי אישור

קיפיק

New member
../images/Emo9.gif

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד:אנשים מיוחדים
, את הכלבה שלי
, וגיטרה.
שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים:אממממ להציק לאנשים, לנגן, ולצאת לטיולים..
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול:פיצה. חסה. חסה.
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות:תפוזים, תותבננה, שוקו
שלושת הפורומים האהובים עליך:...רק זה
שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך:...חברה טובה מאוד, חבר, והכלבה שלי!! (למרות שבגדול חשוב לי מכל יהודי..) שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך:גיטרההההה
, והרבה הרבה הרבה באלגן... שלושה שירים יפים:יש הרבה יותר מ3...אווופ...אמממ "שיר ללא שם", "על הדרך" "כי תעבור"...וכל שיר לועזי טוב...
שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים:..בעיקר הצרובים שלי...אבל גם אביב גפן, אבריל לאבין, ו....אואזיס?
שלושה ספרים שלא תשכח/י:...אנא ערף..
שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע:...אוהבת סרטים.
שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת:פחחחחח מלך האריות!! *חסך ילדות גאאאד* תעביר את זה הלאה, הג'וב האיטלקי, אושן 11.
שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות:לחשוב, לטייל, ולנגן...
שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי:..לישון!! להיות עם האנשים שאני אוהבת, ו...ללמוד?! יש מצב...
שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה:אמממממ *ילדות עשוקה חבל"ז...* מונופול, טאקי, ותופסת עכברים..
שלוש שעות מועדפות ביום:לילה לילה לילה
שלושה פתגמים:אמממממ אני מעדיפה את המוטואים שלי..לא של זקנים!!
*אלוקים אוהב אותי מסריחה*
חלק שני
שלוש תכונות בולטות שלך:..קנאה, חרפון, ודבקות במטרה
שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך:..אכפתיות, רוגע, והבנה
שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך:...יש יותר מ3
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך:
שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת:טוב חאלס!! שלושה דברים שגורמים לך לבכות:שירים עצובים, מחשבות עצובות, וזהו... שלוש סיבות לקום בבוקר:
אנשים שאני אוהבת, זריחה, ושעון מעורר מחרפן!! גררר שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום:
טיולים, אנשים, וגיטרה שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה:להתחתן!!! פחחחחחחח סתם לא, אמממ אין לי מושג...למצוא ש"ל סבבס, לסיים כבר ת'לימודים, ולנצל את השמינית הזאת....עד הסוף!! שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם:הקב"ה. שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י:..אתם לא רוצים לדעת
... שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי:צביעות, שנאת חינם, ושקרים.
...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה:מעצבת פנים
, ולפתוח חוות חיות לילדים מיוחדים, אמממ ולהתחתן ולחיות באושר.. שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם:...
שיהיה רע לאנשים שחשובים לי
שלוש משאלות:פשששששיה...שיבוא המשיח
, שנמצא כל אחד את האושר האמיתי שלו, ושיהיה רק טוב!! נלקח מפורום אחר-וואלה?! יופי.

את חמודה ../images/Emo9.gif

ורחלי מצטערת שאני לא עונה על זה, אין לי סבלנות (אחד הדברים שחסרים לי)

טוב

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: אה
אנערף.. שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: לשמוע מוזיקה [בין היתר בע"ה לנגן..
], לטייל, וכמובן- לקרוא
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: חמין[רק בשבת!],פיצה
ופסטה.. שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: שוקו, נס וקולה. שלושת הפורומים האהובים עליך:בני עקיבא, הארי פוטר[בנתיים רק קוראת שם]( הסרט+הספר) ו.. מלאך שחור[רק קוראת]. שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך:
[חסוי
] שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: אממ ... הדלת נקראת? כי אם כן אז הדלת, הלוח מודעות
והקיר
[ הוא נחשב
] אם לא אז.. השולחן! שלושה שירים יפים: מכיר אותו/יוני בלוך, דרשתי קרבתך/סיני תור, ו..על הדרך/המדרגות. שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: לא זוכרת.. אני לאחרונה רק עם צרובים. שלושה ספרים שלא תשכח/י: הארי פוטר [כ-ו-ל-ם
אחד אחד.. ]/ג'יי.קיי.רולינג .. רופאים/ אריך סגל..אורי/אסתר שטרייט וורצל.. שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: האמת
אני לא רואה בכלל טלויזיה. פעם אחרונה שראיתי הייתה הפעם ששודר "ההסדר" בטלויזיה.. שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: הארי פוטר
, שר הטבעות ו..ספיידרמן
שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: טוב.. לקרוא
,לפגוש אנשים שמזמן לא ראיתי..
אבל הכי הכי.. לבלות עם המשפחה||
וגם לשמוע מוזיקה..
שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: טוב.. נמצאת יותר בבית.. עם המשפחה, קוראת יותר.. ואנערף מה עוד.. שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: מונפול! אהבת חיי.. טריוויה ו..סולמות וחבלים. גם קלאס. שלוש שעות מועדפות ביום: 21:00-23:00 שלושה פתגמים: " בדקה אחת של עצב את/ה מאבד/ת 60 שניות של שמחה " " אין ייאוש בעולם כלל ..כך אמר ר' נחמן "
" ת-מ-י-ד ב-ש-מ-ח-ה
" חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: לא מגיבה. שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: לא מגיבה. שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: נומההההההההההההההההה.. שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: נו באמת.. שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: טוב.. כמה דברים.. לא מפרטת. שלושה דברים שגורמים לך לבכות: אני אגיד דבר אחד. פיגועים. שלוש סיבות לקום בבוקר: אם הייתי בפורום לימודים ושיעורי בית הייתי אומרת ביצ'פר.. אבל אנ'לא בפורום הזה [ איילת
] ולכן אני אומרת שרק המשפחה והחברות זה הסיבה לקום בבוקר. שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: ה-מ-ש-פ-ח-ה
..החברות.. הארץ והספרים. שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: טוב..הרבה. שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: הרבה. שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: אתאבד
שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: ערבים\ ערבים.. ו.. את האויבים. ...עד גיל 30:
שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: לאיוד'ת.. שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: שוב? שלוש משאלות: --

איילת כ

New member
טובבבבבבבבבבבבב

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: שלושת הפורומים האהובים עליך: שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: שלושה שירים יפים: שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: שלושה ספרים שלא תשכח/י: שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: שלוש שעות מועדפות ביום: שלושה פתגמים: חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך: שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך: שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך: שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת: שלושה דברים שגורמים לך לבכות: שלוש סיבות לקום בבוקר: שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: שאלונים כאלו ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: שלוש משאלות: נלקח מפורום אחר

:)

שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת במיוחד: את מיכל, את הים, את הארץ... שלושה תחביבים שתמשיכ/י בהם גם עוד 10 שנים: לכתוב, לקרוא, לטייל שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לאכול: צ'יפס, תותים, כריות עם חלב שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת לשתות: מיץ תפוחים, מיץ מנגו, מיץ אפרסק שלושת הפורומים האהובים עליך: בני עקיבא, המסע לפולין, זיהוי שירים שלושה אנשים (עזוב/עזבי משפחה) שבאמת חשובים לך: מיכל, מיכל אחרת, ואת השלישית אני אשאיר חסויה שלושת החפצים השולטים ביותר בחדר שלך: עץ, קרם, כחול שלושה שירים יפים: "שיר נבואי קוסמי עליז" "על הגשר הישן" "פנאן" שלושת הדיסקים ששמעת הכי הרבה פעמים: דיסקים שאני צרבתי... שלושה ספרים שלא תשכח/י: "מישהו לרוץ איתו" "100 חורפים" "שבועת רחל" שלוש תוכניות טלוויזיה שאת/ה רואה קבוע: אין כאלה שלושה סרטים שראית יותר מפעם אחת: "חופשיות על הבר" "ריקוד צמוד" "הנסיכה הקסומה" שלושה דברים שאת/ה באמת נהנית לעשות: ללכת לים, לדבר עם חברות, לקרוא שלושה דברים שהיית עושה אם היה לך יותר זמן פנוי: קוראת יותר, משקיעה קצת יותר בלימודים, ישנה שלושה משחקים שאהבת כשהיית קטנ/ה: מוכרת בובות, קין, דירה להשכיר שלוש שעות מועדפות ביום: תלוי ביום... שלושה פתגמים: "בחיים, כמו במוזיקה, חשובות השתיקות לא פחות מאשר המילים" "ידידות אמת נמצאת במקום שבו שתיקה בין 2 אנשים איננה מעוררת מבוכה" "לפעמים, הדרך הטובה ביותר לעזור לאדם, היא פשוט להקשיב" חלק שני שלוש תכונות בולטות שלך: אין לי שמץ... תשאלו חברות שלי או משו שלוש תכונות שהיית רוצה שיהיו לך:
שלושה דברים שאת/ה שונא/ת בעצמך:
שלושה דברים שאת/ה אוהב/ת בעצמך:
שלושה דברים שהיית משנה בעצמך אם יכולת:
שלושה דברים שגורמים לך לבכות: סרט עצוב, ספר עצוב, שפוגעים בי שלוש סיבות לקום בבוקר: להתפלל, לא לבזבז את הזמן בשינה, לראות חברות בבי"ס שלושה דברים שבלעדיהם החיים שלך לא שווים כלום: ההורים שלי, אחים שלי, חברות שלי, שלושה דברים שחשוב לך להספיק השנה: לגמור את העבודה במשפטים
, ללמוד (ולא מבחינת בי"ס), להיות בת 17
שלושה דברים שאת/ה מאמינ/ה בהם: אלוקים, אהבה, אמון שלושה דברים שאף פעם לא תעשה/י: אממממ, לא יודעת.... שלושה דברים שאת/ה שונא/ת באופן כללי: פיגועים, שמעצבנים אותי, שמבריזים לי ...עד גיל 30: שלושה דברים שאת/ה רוצה להיות-כשתהיה/י-גדול/ה: נשואה באושר, אמא, צלמת שלושה דברים שאת/ה מפחד/ת מהם: לסיים את השמינית, לא למצוא ש"ל, מוות של אדם קרוב שלוש משאלות: שיהיה שלום, באמת, בלי פיגועים... שיגיע המשיח ויבנה בית המקדש, להיות שמחה ומאושרת תמיד

למעלה