מציעים / מחפשים עבודה

23דני

New member
עזרה בבקשה מחפש עבודה

שלום לכם אנידני מצפון הארץ נשוי עם תינוקת בת שנה ,נשואים שניים 3ילדים מנשואים קודמים,מחפש עבודה ,אני חקלאי עם נסיון רב בגידול ירקות אורגנים,מטעים ליצי מנגו אבוגדו תמרים זתים ,כמו עבדתי כשנתיים עם אנשים עם צרכים מיוחדים כישורית אחראיעל גן ירק אורגני ולול תרנגולות חנכתי אנשים עם הפרעות נפשיות קשות.כיום מוכן לכול עבודה ,גם עם יהיה צורך ללון לכמה ימים במאכז או באזור אחר אני מראש פינה, אשמח לפרט יותר 0523238530

מחפשת עבודה דחוףףףףףףףף

עבודות מזכירות,פקידה,ידע רחב בסביבות חלונות,office)excel'word'power point וכו')גלישה באינטרנט. עבודות עיצוב ייצור תכשיתים (חרוזים,אבני חן,וכו') בת 25 נשואה עם תינוק חצי שנה זקוקה להכנסה פיננסית נוספת במשפחה,כלומר עבודה.מאוד תעזרו לי אם כן יש לכם מה להציע.

lilo

New member
אולי זה יעזור../images/Emo13.gif

בגיליון מסע אחר האחרון, יש כתבה על קיבוץ הרדוף. במסגרת הכתבה, מסופר על גן הירק שלהם, שבו מועסקים פגועי נפש יהודים וערבים. יוזם הפרוייקט הוא גיא לפידות. אולי כדאי להרים טלפון לקיבוץ ולראות אם הם זקוקים לעובדים שם, כי לפי הרקע שלך, ניראה לי שזה פשוט תפור עליך
בהצלחה

blue skies

New member
תוספת הצעות

מחפשים די דחוף סייעות לרופאי שיניים במספר מרפאות בנס ציונה ברמת אביב וכו' לפרטים נתן לשלוח קורות חיים למייל [email protected]

דני שלום

אני כשהיתי מובטלת נכנסתי לאתר "דרושים" וראיתי כל מה שיש אני מציעה גם לחפש בעיתונים של הקיבוצים ומושבים אני יודעת שבכפר בן נון יש משק של גידולים אורגנים כדאי לבדוק אני גם אנסה להתענין פה ושם קלרה

למעלה