לכל מי שאני אוהבת
כנסו...

צומיש

New member
שירררררררררררני ../images/Emo13.gif

יווווווווווווווווו איך לך מושג כמה אני שמחה בשבילך בובע... את רואה אמרתי לך שהכל מסתדר בסוף..
סוף סוף את מרוצה...
ולי יש אצל מי להתנחל באילת... לשבת ב-
לשתות
ולאכול |אבטיח| ומה שבטוחחחחחחח לתפוססססססססס כוסייייייייים אז שמרי על עצמך.. תזהרי מ-
שלא תחזרי כמו פחם.... בכל מקרה בובע.... ב---ה---צ---ל---ח---ה
ענקקקקקקקקקקק
&
*צומיש מחר 19*

לא מאמינה..../images/Emo7.gif

קודם כל אינדיייית....מזל"ט על ההעברה....דבר שני: איך את מעזה בכלל לחשוב על לעזוב את הצ´ט?! חשבת על מה שיהיה איתנו כשתעזבי?! את נורמלית!? קצת התחשבות! בחייך! מה אני אעשה בלעדייך!? מה אני כבר מבקשת.....? קחי אותי איתך לאילתתתתתתת בחייייייייאת!!!!! JASMIN

i have 1 thing to say....

i can´t write in hebrew...so i´ll wirte it in english... i have 1 thing to say...noooooooooooooooooooooooooooooooooo don´t goooooooooooooooooooooooooooooo!!!! i´ll miss u shiran...have a good time in eilat...

נו אילגליש נו אינגליש כפרע :)

חיחיחיחי תודה שלומי מתוק שליייייייייי אל דאגה אני יקפוץ לפה לבקר מידי פעם אינדי היתה ותמיד תישאר ! חולע עליך מקסים שלי וחסר לך שלא תישמור לי על בייביייייי!! :) חיחיחי צ´א צ´א בונבון }{

נטלי 19

New member
לדודה הZונה שלי.............

כן קודם כל שלום....... דבר שני מזל טוב!!!! דבר שלישי את Zונה שאני עוזבת את הארץ היא ניזכרת לעבור לאילת... כל החיים חייתי בעיר המחורבנת הזאת... ולכן אני אאחל לך שלא ימאס לך מהר ממנה... ובע"ה עוד שנה את פה אצלי... <אני בידיוק מחפשת עובדת פיטרתי אתמול מישהי...> זנזונת תשפרי את האנגלית ובואי!!!!! מיתגעגעת אלייך המונים דש לאילנה ובן, ותמסרי חג שמח ממני ומהמישפחה שלי...... <ואני עצוב!!! בואי לצאט אני צריכה לדבר איתך!!!!> אוהבת אותך ושוב בהצלחההההההההה!!!! * יש היום יום הולדת לשי!!! בן 4 כפרות עליו!!!

סקאוט

New member
נטלי

אני יודע אנגלית טוב מאוד וכרגע אני ללא עבודה יש מצב תקחי אותי? אני רוצה אמריקקקקקקקקקהההההההההההההההההההה למה לי לא מציעים??

יאאאאאאאאאאאא בובע שילי!

אבל אבל אבל איך אני אראה אותך יפתי? לאאאאאאאאאאאאא עד שסוף סוף יש לי כסף אני לא אוכל לראות אותך?! בובע, אני כל כך שמחה שהכל הסתדרן לך, שיהיה לך המון המון המון הצלחה, תבואי לבקרן פה אותינו הרבה! ואל תגרמי לי להתגעגע כל כך...... מקווה שכל השנה שלך תהיה שנה מאושרת, כמו ההתחלה שלה...... שמרי על עצמך יפתי, ותהני שם! וכמו שאמרת: הכי חושב כמה שיותר סקס ואהבה!
אוהבת אותך המונים המונים המונים!

למעלה