לוח מודעות ושאר ירקות

.m

New member
תהיו חזקים

חסות הפונץ´-בננה אמורה להסתיים בעוד כ-10 ימים בערך.
mai

Holy Devil

New member
אני דווקא די התרגלתי

להומור הירוד בפרסומות של הטובורג, אולי נחזור אליהן וזהו.? אממ... לא יודע... כל עיניין החסות הזמנית הזאת גורם לי לכאב ראש..

dahanis

New member
המלצה חמה

אתר הכרויות גדול,חינם ומומלץ מיועד לבני ובנות כל הגילאים מכל רחבי הארץ. באתר גם פינת הומור מדליקה ופורומים בנושאים שונים. בואו לבקר

Shedate - אתר היכרויות לנשים בלבד.

שלום לכן בנות,אני וחברה פתחנו אתר היכרויות לנשים בלבד!!! www.shedate.co.il האתר כולל מנוע חיפוש להתאמה וחיפוש בת זוג (ממש כמו בקופידון), פורומים , צ´אטים ועוד... האתר הוקם כולו בשביל הקהילה שלנו אז בואו הרשמו ועזרו לנו לגדול ולהתפתח... הכי חשוב אנחנו לגמרי בחינם.

החלטה

New member
אולי למישהו יש מושג...

לאן נעלם פורום הורות הומולסבית? אני לא מוצאת אותו ברשימת הפורומים, אולי זה הדיסלקציה... או שהוא באמת נעלם.

למה ההודעה שלי נימחקה? ../images/Emo46.gif ../images/Emo5.gif

ביקשתי אתרים עם תמונות אירוטיות, מה, זה לא הפורום הנכון לבקשה כזאת?? לפחות מנהלת הפורום שמחקה לי את ההודעה יכולה ליטרוח ולהסביר במסר אישי למה היא עשתה את זה, ממש מעליב!

לידיעתך!

ראשית, כמו שכתוב בהודעת המנהלים בפורום הזה מדברים על סקס, לא מחלקים כתובות של אתרי פורנו. שנית לא מנהל, ולא מנהלת הפורום מחקו את הודעתך, משום שמעולם לא הצבת הודעה בפורום זה (תבדוק בכרטיסך האישי ותגלה שזו ההודעה הראשונה). מנהלת הפורום לקחה לתשומת ליבה את האשמתך חסרת הבסיס והיא מוצאת אותה "ממש מעליבה". תודה ושלום.

.m

New member
../images/Emo124.gif כולם לצ´אט!

הקליקו פעמים על "צ´אט סקס וזוגיות גאה" נתראה שם mai

ELP

New member
נו נו נו בואו כבר...

תלחצו על הכפתור למעלה ותראו לאיפו זה לוקח אותכם

.m

New member
סיכומון צ´אט

היה כיף. למרות שהיחיד שהתיחס לזה שאני צומיייייייי(!) היה עודד (
). חוצמזה: פולי, אמילי - סופרים את הימים והדקות לצירופכן הקרוב לפורום. יותם* נראה אם תקיים את ההבטחה ותגיע. וכל השאר: ELP, גלעד יא, דרור22, EyeSeeYou, holy devil, יניבי וכל מי שבטח היה ולא שמתי לב (וסליחה...) - היה כיף.
mai

למעלה