הפרק של היום ביס 14X7

../images/Emo26.gifהפרק של היום ביס 14X7

(ביס) חחח טוב אממ רק אני נקרעתי מאתגר החסינות הזה? ואיך שמישל נפלההה XD

מריאן 3

New member
חחח, כן.

זה היה מצחיק. מישל חמודה! והיא ניהלה את האתגר בצורה מעולה. אבל ת'אמת, דיי השתעממתי בפרק הזה
.

gloom

New member
מישל ../images/Emo99.gif

אוי היא כל כך מאמי, מושלמת כזאת!!!! יאו מן צריך לעוף כבר. הוא מטורלל.. חחח איך שהוא נקרע כשהוא מצא את החסינות!!! אני שונא את מוקי!!!! מוקי פשוט מעצבן!!!!! וגם דרימז... דרימז אפס. אדגרדו כל כך הורס!!!!

NamelessGirl

New member
הנפילה שלה

זה ללא ספק אחד ה-קטעים של הסדרה...אני פשוט ראיתי את זה שוב ושוב חחח זה לא נמאס. כל כך מצחיק. מסכנה איך היא ניסתה לצעוק ליאו והוא לא שמע אותה כי יש לה קול קטן חח אני לגמרי מבינה את זה, ואז בו עולה והוא לא רואה כלום חחח אתגר חסינות קורע מצחוק.... בכלל כל התאגרים שהם מכוסי עיניים ואחד מהקבוצה מדריך אותם בדרך כלל יוצאים טוב..אם תשימו לב.. אני זוכרת שכבר בעונה השנייה היה אחד כזה. ונכון שליסי יותר מעצבנת מפרק לפרק?

NamelessGirl

New member
חכי..

היא עוד לא הגיעה לשיא שלה אני מנסה לחשוב איזה שורד עצבן אותי אי פעם כמו ליסי והיחידה שאני מצליחה לחשוב עליה זאת טווילה מונואטו..

פרק חמוד.

יאו הרג אותי איך שהוא התחרפן כשהוא מצא את החסינות
"זה צב, צב קטן" XD מישל עם הנפילה שלה.
איזו מצחיקה. אני אוהבת את אלכס ואדגרדו
הם כל כך חמודים. אדגרדו עם המבטא המצחיק שלו.. רוקי עף! לדעתי זאת הייתה החלטה נכונה. הם כולם שם היו חזקים (אפילו ליסי *שונאת אותה*), והפעם זאת באמת הייתה שאלה של אופי.

Lord VoIdemort

New member
pfft

היא התחילה לעצבן עם הצרחות שלה, היא נשמעה כמו ילדה נודניקי היפר-אקטיבית, חבל שהיא לא נפלה קודם D:

יאו-מן ../images/Emo47.gif

הרעיון כ"כ גאוני שפשוט לא ברור איך לא חשבו עליו קודם. ומישל ממש חמודה.

לגמרי

אבל לצערי, משום מה יש לי הרגשה שזה לא יקרה... (מי שכבר ראה את המשך העונה, נא לא להגיב לזה
).

מסכנה ../images/Emo6.gif

יאו מן יצא תותח, אין מה להגיד. יכולה להיות מועצת שבט מאוד מאוד מאוד משעשעת בעתיד הלא רחוק...

Fairywitch

New member
אוי, הקטע עם מישל היה הורס../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני מתה על מישל. אני שמחה שרוקי הלך- הוא התחיל לעלות לי על העצבים. איך אפשר לחיות בסביבת בנאדם כזה אגרסיבי וחושב שהוא תמיד צודק? היו לו גם רגעים טובים, אבל בגדול הוא די עיצבן אותי מההתחלה. ואוף- מתי ליסי עפה? (למרות שבפרק הזה היא הייתה סבירה פלוס...)

marceloros

New member
מנהל
בכלל כל העונה נפלוני

אצלנו רואים הישרדות באופן משפחתי, בקטע הזה החזרתי אחורה 10 פעמים עד שהפסיקו לצחוק ונתנו לשמוע מה קורה בהמשך
היה גם בהתחלה את הפרק (2) שבו בו נפל מהערסל, וקיבל מכה ושוב נפצע. הישרדות קומדיה זה השם החדש.

למעלה