די חשוב, פתרון לכולם...

Vsilver NJ

New member
../images/Emo26.gifדי חשוב, פתרון לכולם...../images/Emo36.gif

חשבתי על משהו... וכתבתי אותו, אבל זה לא הקפיץ את השרשור שלי לדף הנוכחי, אלא השאיר אותו 3 דפים מאחורה... ואני רוצה שתקראו, אז הנה לינק... זה די חשוב, אולי יפתור לכם כמה דברים... טריגר, אבל מעורר מחשבה... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=203&firstmsg=60 ביי ביי ג´ודית. (הכותרת היא סמיילי עצוב...)

ג´ודית יקרה..

קראתי את מה שכתבת, וכל כך הזדהיתי עם כל מילה!! אני כל כך מכירה את ההרגשה הזו, של זיוף.. תמיד להיות שם בשביל אחרים, אבל לא להיות מסוגלת לבקש עזרה לעצמך.. זה כל כך נכון ואמיתי, ומוכר! מוכר מידי... בכל מקרה, אני פה בשבילך!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו דווקא

לא מצליחים לקרוא.. או להגיע להודעה המבוקשת.. האם את יכולה להעתיק את הטקסט לתוך הודעה חדשה?

Vsilver NJ

New member
בבקשה סהר, הנה זה...

• ו Vsilver NJ ו√ אני לא יודעת... פרח שלי, ההר4גשה שלי נהיית גרועה מרגע לרגע. אני לא מצליחה יותר לעמוד בכל הדרישות של כולם... המורים וההורים דורשים שאני אשקיע, החברות דורשות תשומת לב תמידית... כל יום... והתשומת לב תמיד מופנת אליהן. כמה שאני אוהבת אותן? לא מגיע לי לחיות ככה... אני לא מצליחה להביא את עצמי להאמין במשהו. כי פעם אמרו לי שאם אתה לא מאמין בכלום, אתה בעצם מת. אז אולי אני מתה ואני לא יודעת את זה? כי אני לא מאמינה בכולם. לא באלוהים, לא במשפחה, לא בחברות, לא באהבה או כל דבר אחר שמתקשר אליה ולא בעצמי. אי אפשר לומר לי "נו אז זה הפתרון, פשוט תאמיני!" כי איך אפשר להכריח את עצמך להאמין במשהו, שאתה פשוט לא רואה אותו... לא מבין אותו וחושב שהוא לא קיים?? מי שמאמין, אפילו בדבר הכי קטן, יכול לחיות חיים מאושרים. זה פתרון מדהים. ככה אדם מאוד חכם פעם אמר לי. אדם שהיה פעם ידיד שלי. את מבינה... זה הקטע של האמונה, שפשוט גורם לי להרגיש... מתה. ריקה. ורק עכשיו אני מבינה את זה. JuditH. הוספת תגובה שלח/י מסר למחבר/ת שליחת הודעה באי מייל הדפסת הודעה סגירה 18:12 14/03/02

למעלה