אירועי קווין בנובמבר

זה תמיד מה שמרגיז

(היי דרך אגב, אני עידן - מיסטר פרנהייט למי שזוכר) "ואם ישאר זמן גם ההופעה מהאמרסמיט משנת 1975", מה זתומרת אם ישאר זמן? אני יכול להגיד שזאת אחת הסיבות שיצאנו מעט מאוכזבים ממרתון קווין לפני כמה שנים שהיינו בו. הפסיקו את ההופעה באמצע "כי כבר מאוחר" !!! מה מאוחר?? זה מרתון, זה בכוונה ככה, אתה בא אתה משלם כרטיס אתה מצפה למשהו, פתאום מפסיקים כי מאוחר. וחלק מהאנשים עזבו במהלך הערב, מי שרצה נשאר ומי שלא לא, אז אם מישהו לא רצה להישאר בגלל השעה או משהו הוא יכל ללכת. אנחנו נשארנו עד הסוף, שרנו והכל.. לכן אני מקווה שהפעם, אם אלך וגם בלי קשר, יקרינו את ההופעה מהאמרסמית' במלואה. והיה עוד קטע שבסוף לא הקרינו את ההופעה שאמרו [במקום מונטריאול בודפשט]. שלא תבינו לא נכון, זה עדיף פי 10 מאשר שלא יהיה ערב, ובאמתתתתת כל הכבודדד למשה לביא שמרים את הערב בשנים האחרונות וזה ערב מדהים וחווייתי ועד היום זאת אחת החווית הקוויניות הטובות שהיו לי [כי מה לעשות הלהקה המקורית כבר לא פעילה, כמו שאתם יודעים D:], אבל אם כבר מרימים ערב כזה, אז שלא יהיו ספקות באשר לתוכן. אני מקווווווה שאגיע השנה!

dj MosheL

New member
כשאני כותב אם יהיה זמן

אני מתכוון לזה סינמטק תל אביב מקציב לי חמש שעות למרתון משעה 22:00 עד שעה 3:00 זה הכל ואני צריך לתכנן את הערב הזה לחמש שעות כולל הפסקה בעקרון תוכנית הערב היא הסרט הדקומנטארי בן השלוש שעות הפסקה והופעה מלאה של הלהקה... ובזה צריך להסתיים הערב... ועל זה אתה משלם 47 שקלים... אז אם נשאר לי עוד קצת זמן לפני השעה 3:00 בלילה אני נותן לך בונוס מתנה גם קטעים מההופעה מהארסמיט.. ואם תשים לב לתוכנית המקורית באתר סינמטק תל אביב אז תראה שההופעה מהאמרסמיט בכלל לא קיימת בתיכנון.... אז במקום להגיד יפה תודה רבה אתה בא בטענות... סבבה .... אז אני אומר לך ברגע זה משך הערב הוא חמש שעות בדיוק ואתה משלם עבור חמש שעות ומה שאני מקרין בתוך החמש שעות זה מה שאתה מקבל... ולפעמים אני גם משנה סדר ולפעמים אני גם מקרין דברים אחרים כי אני אדם גמיש ורואה את הקהל שנמצא באולם ותמיד אני מכין לי תוכנית אלטרנטיבית... אז מה שבטוח הוא שכל מה שאני הולך להקרין במרתון הזה אני מקרין בפעם הראשונה ולא הוקרן בעבר ואני מקרין חמש שעות וזה.... אז לא לבוא בטענות על הבונוסים שאני נותן לך תודה....

khammel

New member
הוא לקוח שלך והכעס שאתה מביע לא תורם דבר

עידן טרח לכתוב כאן ביקורת אמיתית, מהלב, שממנה אתה יכול ללמוד ולהשתפר. הוא אפילו הגדיל לעשות בכך שנתן משוב בונה וגם טרח וציין כמה שהוא מעריך את פועלך: "באמתתתתת כל הכבודדד למשה לביא שמרים את הערב בשנים האחרונות וזה ערב מדהים וחווייתי ועד היום זאת אחת החווית הקוויניות הטובות שהיו לי." פרגון יותר חם מזה קשה לקבל. במקום לומר לו תודה, לקחת את דברי הביקורת לתשומת לבך ולהגיב בצורה עניינית, אתה "כועס" עליו. זה חבל ומיותר ודי מקומם עבור מי שסתם קורא ולא מעורב. במקום להיעזר במה שכתב עידן בכדי לקדם את המופע אתה מייצר לעצמך פרסום שלילי. לא חבל?

dj MosheL

New member
אף אחד לא כועס עליו

הסברתי לו בצורה ענינית שהמרתון נמשך חמש שעות ואם נשאר לי זמן לאחר שהתוכנית המקורית מסתיימת אני מקרין בונוסים... כך שאין לבוא לא בטענות ולא בביקורת בונה על הבונוסים שאני מקרין על מה הביקורת שאני אבין ? על כך שהופסקה הקרנת בונוס? בשעה 3:00 בלילה? ההקרנה הופסקה כי הזמן נגמר זה הכל... ולפני שהזמן נגמר הייתה תוכנית שהוקרנה במלואה עד סופה והוא היה מרוצה ממנה יש פיתגם שאומר שנותנים לך סוס במתנה אתה לא בודק לו את השניים אז כשאני נותן מתנה לא נראה לי שצריכים לבוא בביקורת על כך היא הופסקה באמצע... היה יותר טוב שלא נקרין בכלל? אני מעריך מאוד את המשוב המפרגן ועניתי לבחור שאני מגובל מבחינת זמן... אז אין פה שום כעס ומבחינתי הנושא סגור... אך אחד לא כועס לא עליו ולא על אף חבר אחר כאן בפורם...

The Experience

New member
אין לך את הזמן הכולל של 2 התכנים שאתה

מתכוון לשדר? לא הבנתי מה הבעיה לחשב את זה בצורה יותר מדוייקת. זה היה מונע את כל הביקורת הזאת למעלה.

khammel

New member
מפגש "רד ספיישל"

בסופ"ש שלפני או אחרי ה-24 יתקיים מפגש "רד ספיישל" הישראלי. בדר"כ מדובר בג'אם סשן של כ-3 שעות שכל כולו קווין בפול ווליום עם ציוד בתצורת בריאן מיי (לייב/אולפן). כרגע בתכנון 3 או ארבעה מגברי AC30, ארבע-חמש גיטרות רד ספיישל שונות, אפקטים שונים ועוד. הפרטים עוד לא סגורים סופית, אבל בינתיים, כל מי שמעוניין להצטרף לחגיגה מוזמן ליצור איתי קשר.

khammel

New member
../images/Emo222.gifאירועים בחו"ל

בריאן ורוג'ר ינגנו ברויאל אלברט הול ב-17 בנובמבר.
In his role as Prince's Trust Ambassador, Brian said: Our last performance [in 1988] at the Rock Gala had one aim--to raise money for youngsters struggling to find work after a recession. Unfortunately we find ourselves in the same situation twenty years on and I'm helping the best way I know how.​
http://www.queenzone.com/news/brian-and-roger-to-play-the-princes-trust-rock-gala-2010.aspx

khammel

New member
../images/Emo237.gifאירועים ברשת

הופעה מקוונת של ספייק אדני וה-SAS Band שלו ב-10 נובמבר:
10th NOVEMBER 2010 - "SPIKE & FRIENDS" Don't miss this exciting, interactive, live web-streamed, online gig! This 2 hour webcast will feature Spike in conversation with invited close musician friends and special celebrity guest artists and rising young stars - talking about their careers, musical influences, favourite songs, highs/lows and amusing stories from their years on the road; followed by live acoustic guest performances in an intimate setting with Spike and his all-star band. Each artist will be asked to perform one of their hits, followed by a favourite John Lennon song, chosen by the online audience. See www.sasband.com for further information and the line-up of guest artists.​

למעלה