שימו
ההפקה שינתה את הנגנים

לרגע לא חשבתי שאת זקוקה לסניגורים.

הגבתי בהקשר למה שנכתב אליי,ובקריאת תגובתך הנוכחית ברור לי עד כמה ראיתי נכונה את רוח הדברים.

בוףברכה

New member
40-50...זה כבר לא מבצע זה לחתוך את כל

הקיבה... המחיר המלא..ש היא ואבי יחד...צריכים..להוריד לפחות..איזה מטר וחצי מהקיבות שלהם

מיק101

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifאיזה לא החלטית

בוקר טוב

SHELGIA21

New member
../images/Emo124.gif מיק לעינייך בלבד../images/Emo70.gif שאיש לא יציץ../images/Emo9.gif

את אוהבת אריק.... גם אני.... תצ'מעי משהו אני מכירה אותו עוד מגיל 17 הוא נישא לאשתו ה-1 עם חברה שלי שהיא בת של חברים של הורי ז"ל אני גם יודעת מה קוראים אותה (ליאורה) הוא היה נגן בלהקות בזמנו הפרך לנגן של שלמה ארצי וששלויימנל'ה שמע אותו שר מדי ]פעם החליט לכתוב לו שירים ככה הוא התפרסם בן אדם נחמד הוא לא היה שהיה צעיר היה שחצן מסתכל מעל כולם הרב בני הצדיק שר מדהים היה מופיע על בימות במועדני לילה שאנו כצעירים בילינו ]פעם הוא שלח לי מסר מעל הבמה כבר אז היה נשוי וצדיק גדול
גם אילנה הופיע על בימות מועדני לילה הייתה חתיכה מאד שרה מדהים והייתה די נחמדה כאדם זהו סיימתי לרכל להיום ואל תספרי לאף אחד מה שסיפרתי מלך

מיק101

New member
שלגיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

אוקי, אף אחד לא ראה - אכן, אריק סיני (גם אם הוא איי ליטל ביט מסובב) הוא גבר-גבר בעיני.... הרב בני, כמה שישיר מדהים - לא עוברת אצלי בקיבה ההתנהלות שלו (ולדעתי הוא מאוהב, לא עלינו באילנה-ציצי-אביטל) אילנה - נו שוין....התגלתה כאדם לא נעים, לא מפרגן, אינטרסנטי...

אילנה-ציצי-אביטל= אשת פוטיפור לדברי הרב אלבז

יו איזה בושה! איך אפשר להגיד כזה דבר על אישה ולא משנה מיהי שהיא אשת פוטיפור? ועוד מפי אדם דתי חובש כיפה...?- לא מובן לי אני מתביישת

בני אלבז על אילנה אביטל: "אשת פוטיפור"

התחברנו...בזכותה ערכתי שולחן שבת... אישה טובה- אשת פוטיפור... WTF...?

מקודם הוא עמד סולו מול המצלמה

ונתן ת'וידוי של החיים שלו עליה וזה היה בשיא הרצינות, בחיי...

abigl

New member
בקרה אותו בשבת בחדר השינה הפרטי

רכנה/ישבה לצידו על אותה מיטה. ממש הפרדה. האיש הזה בוחר מה שמתאים לו באותו רגע וגם מבין שבשבת לא רואים אותו. עצוב שהביאו אותו בכלל.

למעלה