קרון חדש ברכבת ישראל 811

מצב
הנושא נעול.
ולהזכירך: אני הראשון שמעריך ומוקיר את חן מלינ
מלינג על עבודתו המעולה ! מן הסתם, אני מכיר אותו באופן אישי הרבה יותר שנים ממך, אז הרשה לי לבטל את כל דברייך שבכל השרשור במחי יד אחת... ובכך אסיים. אינני מתכוון להיכנס לכל עניני הקנאה היוקדת שלך. זה ממש לא מתאים. זה ממש לא בא עלי טוב....
תרים טלפון למשרד של מר מלינג ותשאל אותו על כמות המחמאות שהוא קיבל ממני ב-14 שנות היכרותי האישית עימו... את הפרצוף שלך מן הסתם, לא ראינו אף לא פעם אחת בימי שישי, באותן שנים שעמלנו על סידור הארכיון. לא ראינו אותך פעם אחת בארכיון בעת סידור כל התיקים. לא אתה ניקית מעל התיקים את כל הקקי של היונים שהצטבר על התיקים במשך עשרות שנים...לא אתה עמלת על ניקוי כוך ההנדסה ובו אלפי תיקים של מחלקת ההנדסה המנדטורית ועוד.....לא אתה עשית סדר ולפיכך אל תנסה להיות צדקן בלתי נלאה או לכתוב על דברים ומקורות שאחרים בניצוח של פול קוטרל, ז"ל, עשו במקומך ואולי גם למענך בתור אזרח מהשורה...........................................
ד''ר נכבד, רגשתני בתאור ניקוי לשלשת היונים
במוזיאון הרכבתי. התנצלותי הכנה על האיחור בתגובה, לא מצאתי כ''אזרח מהשורה'' מילים ראויות להודות לאדוני על מעשיו החשובים כמפורט למעלה לאחר קריאת תגובתו הנרגשת שבאה ממעמקי הלב. ישר כח , ראה ברכה בעמלך הראוי בהמשך ניקוי הלשלשת.

ד''ר נכבד, רגשתני בתאור ניקוי לשלשת היונים
במוזיאון הרכבתי. התנצלותי הכנה על האיחור בתגובה, לא מצאתי כ''אזרח מהשורה'' מילים ראויות להודות לאדוני על מעשיו החשובים כמפורט למעלה לאחר קריאת תגובתו הנרגשת שבאה ממעמקי הלב. ישר כח , ראה ברכה בעמלך הראוי בהמשך ניקוי הלשלשת.
כרגיל תשובה שמעידה על רדידות מחשבתית מצידך.
חבל מאוד. אני מתעב בינוניות וככל הנראה לקית באפקט הבינוניות. שיבושם לך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה